هنگ کنگ دیزنی لند است بسته شدن دوباره پس از یک Coronavirus سنبله از 50 مورد در هر روز

بازدید کنندگان را به عکاسی از خود در هنگ کنگ دیزنی لند در ژوئن 18 سال 2020 است.عکس: آنتونی والاس (گتی ایماژ)هن

توسط DOSTEMANSALAM در 23 تیر 1399
Visitors take a selfie at Hong Kong Disneyland on June 18, 2020.
بازدید کنندگان را به عکاسی از خود در هنگ کنگ دیزنی لند در ژوئن 18 سال 2020 است.
عکس: آنتونی والاس (گتی ایماژ)

هنگ کنگ دیزنی لند اعلام کرد روز دوشنبه که آن را نزدیک دروازه های خود را به بازدید کنندگان دوباره با توجه به های اخیر سنبله در رمان coronavirus عفونت با توجه به بیانیه ای به دست آمده توسط سی ان ان. هنگ کنگ شناسایی 41 موارد جدید در روز شنبهو 38 مورد در یکشنبهیک مورد شیوع با استانداردهای ثروتمند ترین کشور جهان است. در مقابل, والت دیزنی در فلوریدا بازگشایی بیش از آخر هفته در حالی که دولت شکست یک رکورد جدید برای بسیاری از موارد در یک روز: 15,299 جدید covid-19 عفونت.

تبلیغات

"به عنوان مورد نیاز توسط دولت و مقامات بهداشت و درمان در راستای پیشگیری از تلاش های در حال وقوع در سراسر هنگ کنگ, هنگ کنگ دیزنی لند پارک را به طور موقت نزدیک از 15 ژوئیه" این بیانیه می خواند.

هنگ کنگ دیزنی لند اولین بسته در اواخر ماه ژانویه, دوم, دیزنی پارک به پس از شانگهای دیزنی—بازگشت به زمانی که تنها 81 نفر در سراسر جهان کشته شده بود از ویروس و 2,827 عفونت شناخته شده بود و تقریبا همه در سرزمین اصلی چین است. که در آن نقطه coronavirus آنقدر جدید است که آن را حتی به نام covid-19 عین حال و به جای آن اشاره شده که سازمان بهداشت جهانی به عنوان 2019-nCoV.

تبلیغات

هنگ کنگ دیزنی لند بازگشایی شد و در 18 ژوئن در این منطقه تا به حال با موفقیت دیده می شود موارد شاقول و دولت با اعتماد به نفس بود که جامعه پخش شده بود و خاموش شده است ، شانگهای دیزنی باز نیز با هر دو پارک اجازه می دهد بسیار محدود ظرفیت نصب اجتماعی جدید فاصله, پیام, و اعمال سخت ماسک مورد نیاز است. اما هنگ کنگ پارک است که نمی تواند باز بسیار طولانی.

هنگ کنگ اداره آموزش و پرورش اعلام کرد بیش از آخر هفته که آن را دوباره به حالت تعلیق در مدرسه برای همه کودکان در منطقه یک سوال که در حال بحث در ایالات متحده به عنوان بچه های گفته شده توسط دولت فدرال برای دریافت آماده برای سقوط. در حالی که هنگ کنگ دیده می شود فقط 1,521 موارد و هشت مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر شروع ایالات متحده را شناسایی کرده حداقل 3.3 میلیون نفر و بیش از 132,000 مرگ و میر.

ایالات متحده در پارک دیزنی با دیزنی لند در کالیفرنیا و والت دیزنی در فلوریدا (که شامل چندین نقطه) نیست بسته تا مارس 14. عجیب و والت دیزنی تصمیم به رفتن را از طریق با آن بازگشایی طرح بیش از آخر هفته در حالی که در فلوریدا با تجربه بدترین تنها روز افزایش coronavirus موارد ثبت شده. دقیقا 15,299 مردم آزمایش مثبت برای covid-19 در فلوریدا روز یکشنبه به تنهایی فوق العاده نیویورک دولت قبلی رکورد بیش از 12000 موارد بیش از یک دوره 24 ساعته در اوایل ماه آوریل. دیزنی لند در کالیفرنیا هنوز هم بسته و بعد فورا رفت واز اجازه از دولت برای بازگشایی شده است.

تبلیغات

رویدادهای دیگر در هنگ کنگ در حال گرفتن لغو و یا به تعویق افتاد از جمله هنگ کنگ نمایشگاه کتاب که قرار بود برای شروع در جولای 15 و اجرا از طریق جولای 21. Hong Kong Trade Development Council اعلام کرد در روز دوشنبه است که در نمایشگاه کتاب خواهد بود با تاخیر اما نمی دهد یک تاریخ دقیق برای زمانی که ممکن است آن را دوباره.

و در عین حال آن را کامل بخار آینده در بسیاری از نقاط ایالات متحده در حال حاضر به عنوان متحده مانند تگزاس و آریزونا و فلوریدا اجرا از بخش ICU بیمارستان تخت برای covid-19 بيمار. مردم در انتظار هشت روز برای دریافت نتایج آزمون در آتلانتا حدود 1 در 100 آمریکایی به آزمایش مثبتو morgues در تگزاس در حال پر کردن باعث دولت برای آماده سازی در یخچال کامیون برای تمام بدن. با وجود تمام این وجود هیچ نشانه آن است که تهمت رژیم دارای یک طرح به طور موثر مقابله با هر یک از آن.

تبلیغات

اما حداقل همه می رفتن به دیزنی جهان. بقیه جهان نیازی به گفتن نیست که فقط به دنبال در وحشت.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب