مقدس سنگ بتمن!


اسباب بازی و کلکسیونارقام اقدام مجسمه اختصاصی و دیگر کالا. مراقب باشید: اگر شما نگاه کنید در اینجا شما احتمالا رفتن به صرف مقداری پول پس از آن.

اگر شما نگران در مورد از دست دادن احترام از همکاران خود را با مجموعه ای از گري مینیاتوری Batmobile اسباب بازی های پارک شده در میز کار خود نگران نباشید سنگ رو پشت خود. این 600 دلار کریستال Batmobile ماکت توضیح داده شده است به عنوان یک کاملا قابل قبول و عادی “دکوراسیون شی” در سنگ وب سایت است و قطعا نه یک اسباب بازی.

تبلیغات

در سال های اخیر سنگ رفته دریا با کریستال های آن creations, تبدیل همه چیز از منجمد شخصیت به ابرقهرمانان به کلکسیون که شبیه به قیمتی با یک وجهی پایان است که تقلید از شکل و ظاهر الماس و یاقوت کبود. این شش اینچ Batmobile ویژگی های بیش از 473 جنبه در طراحی آن از جمله زاویه ای چرخ است که احتمالا محبوب caped crusader کشیدن به قی فقط چند دقیقه پس از مسابقه از Batcave.

Although it’s roughly the size of a Hot Wheels toy, you’ll want to resist the urge to play with this Batmobile.

اگر چه آن تقریبا به اندازه یک چرخ داغ شما می خواهید به مقاومت در برابر اصرار به بازی با این Batmobile.
عکس: سنگ

تبلیغات

به عنوان بازی شایسته به این کلکسیونی به نظر می رسد شما می خواهید به مقاومت در برابر اصرار به رانندگی در اطراف میز کار خود را به عنوان آن را نمی خواهد زنده بماند و اجرا با بذله گو پنگوئن و یا سقوط از هر چیزی بالاتر از یک اینچ است. این سنگ سایت همچنین اشاره می کند که این مورد “مناسب برای کودکان زیر 15” از آنجا که البته 16 توسط سن دقیق زمانی که بچه یاد مسئولانه مراقبت از اتومبیل.

اما $600 کریستال Batmobile نیست اسراف ترین Batvehicle که سنگ ارائه می دهد. که افتخار می رود به این $11,500 10 اینچی Batmobile ماکت تحت پوشش در بیش از 16000 فردی کریستال به آن نگاه درخشان است که کمک خواهد کرد که قطعا بتمن لغزش از طریق شب کشف نشده. فقط 200 از این حال ساخته شده بنابراین شما می خواهید به سریع عمل می کنند چرا که بدون شک بسیاری از Batfans پوشش برای گرفتن یکی از این مجموعه های خود را به جای خرید یک ماشین جدید و یا گرفتن یک دندانه از وام های دانشجویی خود را.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>