هدف قرار دادن کتاب ها: به طور کامل متصل آینده معنی است که شما هرگز به تنهایی

انسان ممکن است در حیوانات اجتماعی اما هر درونگرا به شما خواهد گفت که داشتن بیش از حد شرکت می تواند به نظر م

توسط DOSTEMANSALAM در 24 خرداد 1399

انسان ممکن است در حیوانات اجتماعی اما هر درونگرا به شما خواهد گفت که داشتن بیش از حد شرکت می تواند به نظر می رسد حتی بدتر از انزوا. در عین حال در طول تاریخ کسانی که لذت بردن از صرف وقت خود به خود شده اند و بر نگاه با حس ترحم. در آخرین کتاب A History of Solitude, نویسنده, David Vincent غواصی از طریق سه قرن از تاریخ به کشف راه مردم رفتار می کنند که انگار هیچ کس دیگری در اطراف.

در زیر گزیده ای ما نگاهی به چگونگی انفجاری پیشرفت های مدرن و فن آوری ارتباطات را تغییر آنچه در آن به معنی "تنهایی" است. با تشکر از اینترنت حتی اگر مردم بیشتر از نظر فیزیکی جدا شده در حال حاضر بیش از تقریبا در هر نقطه در گذشته ما به طور همزمان بیشتر اجتماعی متصل تر از همیشه. چگونه است که تاثیر شرایط انسانی باقی مانده است دیده می شود.

history of solitude
سیاست مطبوعات

عصاره گرفته شده از یک تاریخچه از تنهایی توسط David Vincent Polity Press, Cambridge, 2020


رشد مجدد این پیوستار از تنهایی. در آغاز این مطالعه معنای این بیماری دیده می شد در رابطه با آن تز. آن برجستگی در پایان قرن هجدهم منعکس نگرانی تولید شده توسط روشنگری حمایت از جامعه پذیری. بیشتر تحولات اخیر شاهد نه پیروزی یک جایگزین بیش از دیگر بلکه یک تجدید نظر از نحوه ارتباط بين آنها باید درک شود.

بیش از بسیاری از دوره های شبکه تنهایی دیده می شد که لازم است و به طور فزاینده ای مولد همراه فیزیکی به تنهایی. به عنوان یک بزرگتر نسبت جمعیت زندگی می کردند و در خیابان های شلوغ از گسترش شهرها و شهرستانها بنابراین ظرفیت ارتباطات ذهنی آنها را به صورت رایگان از فشار دادن شرکت مورد استقبال قرار گرفت. از تمام جهات از تنهایی در توصیف این تاریخ نیابتی شکل بود شاید بیشتر به طور گسترده ای تمرین. از صحرا پدران طریق به رابینسون کروزوئه عاشقانه شاعران, فرانکشتاین, روایات, از, انفرادی, اکتشاف, چاپ و بعد از آن رسانه ها در آرام, تفریح, راهنمای به انفرادی تعهدات متون در احیا رهبانیت و ذهن و بدن و روح نشریات نسبت جمعیت است که لذت می برد تنهایی از راحتی از صندلی خود را به مراتب اهمیت بیشتری نسبت به کسانی که در واقع آن را تجربه کرده به خصوص در اشکال شدید بیشتر.

در اکثر خلاق, داده های دیجیتال و روایات باید بیشتر گسترش ظرفیت شبکه تنهایی به انتزاعی کاربران از محیط فوری خود را و اجازه می دهد آنها را به تعامل با مردم دور و جایگزین در جهان است. رشد استفاده از اینترنت, اما, مطرح شده است و دو نگرانی های فوری. در مورد اول با افزایش آگاهی از نظارت ظرفیت رسانه های دیجیتال عملکرد تنهایی به عنوان آخرین قلمرو شخصی استقلال شده است counterposed به استفاده از سیستم های ارتباطی برای گسترش رسیدن به آن. به جای غنی سازی عرصه خروج از گوشی های هوشمند متصل به موتورهای جستجو و رسانه های اجتماعی ممکن است به فقر آن در دسترس نباشد. در صورت به رسمیت شناختن فن آوری در حال حاضر در حال معرفی تهدید به لغو مفهوم تنهایی. دیگر وجود خواهد داشت یک فضای که در آن افراد می توانند صحبت های خود را بدون اینکه دیده می شود و یا شنید توسط شرکت ها و یا سازمان های دولتی.

ثانیا غوطه وری در جهان اینترنت زنده زیمرمن نگرانی که وجود دارد اشکال از برداشت است که تشکیل یک طرفه سفر. شک و تردید مطرح شده در مورد تاثیر ارتباطات دیجیتال در یک تعادل مناسب بین انفرادی و اجتماعی است. استدلال شده است که جهان آنلاین قفل کاربر را به یک قلمرو که در آن نه واقعی تنهایی و نه موثر روابط بین فردی می تواند لذت می برد. به عنوان واژه هایی مانند وسواس و اعتیاد می شود به خصوص برای جوان تر کاربران اینترنت تا نگرانی ها ظاهر شده اند که مهارت های چهره به چهره تعامل در حال از دست داد. کسانی که صرف تا آنجا که یک روز در هفته متن پیام را نه وقت و نه ظرفيت به صحبت کردن با یکدیگر. در نظر Sherry Turkle اثرات متقابلا مخرب است. ساعت صرف آنلاین جلوگیری از توسعه این حس درونی نیاز برای موثر روابط شخصی و در نوبت فروپاشی از صحبت های ارتباطی مانع از ایجاد یک فولر هویت. 'تنهایی' Turkle می نویسد: 'تقویت امن حس خود و با آن ظرفیت برای همدلی. سپس گفتگو با دیگران فراهم می کند و غنی از مواد برای خود بازتاب. فقط به عنوان به تنهایی ما آماده گفتگو با هم همراه ما یاد بگیرند که چگونه به تعامل سازنده تر تنهایی.'

مشکلات وجود دارد از دیدگاه تاریخی در این تجزیه و تحلیل. به طور خاص ما فاقد نظام مند دانش از مقیاس چهره به چهره تعامل در گذشته جوامع است. به عنوان ما را دیده اند, مثلا یک زن خانه دار در نوزدهم و خیلی از قرن بیستم اغلب صرف ساعت های طولانی در اجرا و انزوا و با هیچ کس به صحبت کردن به جز کودکان یا کارمندان که موضوعات گفتگو بودند محدود روابط اجتماعی است که در آن آنها ایستاده بود. او بازگشت شوهر به خوبی ممکن است که فاقد علاقه و یا انرژی به بحث در مورد روز خود را و یا ترجیح داده اند خود را سبکبار کردن به دوستان مرد در باشگاه و یا عمومی ،

اگر پس از آن رشد companionate ازدواج افزایش احتمال اجتماعی بورس موازی گسترش جدا کردن اتاق خواب برای نوجوانان, کودکان و فضاهای خصوصی برای بزرگسالان فعالیت های درون خانه و ایجاد موانع بیشتر به بازی گاه به گاه صحبت کردن. به همان اندازه که افزایش سریع در یک فرد خانوار از سال 1945 تشکیل جزایر جدید سکوت در داخلی زندگی می کنند. آیا یک لحظه وجود دارد در اواخر مدرنیته زمانی که اوج مکالمه رسیده بود و گذشت نیاز به تحقیقات بیشتر است.

در نتیجه بحث شده است و مجدد تاکید بر روی دسته ها برداشت. اگر انفرادی و اجتماعی رفتارهای یک دشمن مشترک آنها نیز مشترک از درمان است. در هر دو مورد عمل سالم متشکل در انجام زندگی با موبایل و لپ تاپ خاموش است. فیزیکی تنهایی یک تازه افزایش جاذبه به عنوان شبکه و انتزاعی اشکال هستند در معرض خطر وابستگی بیش از حد بر روی ارتباطات دیجیتال. نظارت بهتر است اجتناب شود توسط قطع ارتباط از شبکه ها و فرار از رسیدن به دوربین. مشکل این است که در اوایل قرن بیست و یکم بسیاری از شیوه های مرتبط با بدن نبود از این شرکت از دیگران باید برای همیشه جلای خود را از دست داده.

تنها راه رفتن را از طریق unpeopled روستا است که یک موضوع در سراسر این مطالعه می تواند کمتر به راحتی می شود با تجربه و جشن در خود ما بار. آخرین ادبی بزرگ پیاده سفر قرن بیستم در بریتانیا بود W. G. compiled wrong را به راه رفتن در ساحل Suffolk از لوئستافت. حلقه زحل است که مدیتیشن در کاهش جوامع و خانواده ها و امپراتوری. گسترده ترین شرح از محل حساب Dunwich بود که با غلبه بر امواج در قرون وسطی است. آلودگی زمین و دریا است که یک موضوع در محدوده زمانی معین. "هر سال,' compiled wrong می نویسد: 'رودخانه خرس هزاران تن از جیوه کادمیوم و سرب و کوه ها از کود و آفت کش ها را به دریای شمال. نسبت قابل توجهی از فلزات سنگین و مواد سمی دیگر نزول به آبهای Dogger بانک که در آن یک سوم از ماهی در حال حاضر دنیا با ناهنجاری عجیب و غریب و excrescences.' هیچ غرامت به توان در زمین های کشاورزی است که مکانیزه و تقریبا به طور کامل خالی از مردم است.

نسبت به پایان کتاب compiled wrong نوبت داخلی از Orford: من راه می رفت برای نزدیک به چهار ساعت و در تمام مدتی که من تو را دیدم هیچ چیز به غیر از برداشت مزارع ذرت کشش دور به فاصله کمتر از یک آسمان سنگین با ابرها و تاریکی سلیمان از درختان در اطراف مزارع که ایستاده بود به خوبی از جاده, یک مایل یا دو جدا از یکدیگر. من مواجه می شوند به سختی هر گونه وسایل نقلیه در حالی که تاسیسات این به ظاهر بی پایان و من می دانستم که پس از آن به عنوان کمی به عنوان من می دانم که در حال حاضر آیا راه رفتن در این تنها راه این بود که بیشتر از یک لذت و یا درد. چنین اعزامی به حال همیشه مورد نیاز واکر به ارائه نامرئی کسانی که مشغول به کار در زمین های آنها را سفر کرد. در حال حاضر پوچی از زمینه های اندازه گیری از فضای آزاد اما از ادامه جابه جایی مردم توسط ماشین آلات.

در همان زمان, اکتشاف, شدید, طبیعت, طولانی, موضوع عمومی شیفتگی و ادبی جشن است irredeemably به خطر بیافتد. هیچ کدام از اوایل قرن بیست و یکم ماجراجویان فرض کنید آنها سفر در جستجوی یک prelapsarian ایجاد. در بهترین حالت آنها با استفاده از هر آنچه که تبلیغات آنها می توانند جذب برای جلب توجه به مشکلات آلودگی و گرم شدن کره زمین هستند که به آسانی قابل مشاهده از درون جوامع شهری است. اخیر سهم به این نوع از سفر ادبیات دن ریچاردز' Outpost: سفر به طبیعت به پایان می رسد از زمینآغاز می شود با استناد به جک کرواک: "هیچ مرد باید از طریق زندگی بدون یک بار تجربه سالم حتی حوصله تنهایی در بیابان'. سپس آن ها را به رسمیت می شناسد که چنین سازمانی می تواند تنها توجیه آن است که اگر مورد استفاده قرار گیرد به شهادت به آسیب ناشی بودن به دورترین گوشه از این سیاره:

برای بهتر یا بدتر انسانهای هوشمند هستند: برو مصرف مخرب گونه است. ما در حال حاضر وارد سن از قابلیت ها – انسان ها باعث خرابی این سیاره است. آن را ممکن است برای زمین بهتر اگر ما متوقف کاوش مبادا انسان در بستر که در حال حاضر آفات بالای اورست و اعماق دریا به هر بخشی از جهان... من اعتقاد دارم که بیشتر ما در مورد جهان ما بیشتر از ما می بینیم عمیق تر ما با آن درگیر درک ماهیت آن بیشتر احتمال دارد ما به خوبی متولیان و معکوس ترین ما خودخواه مخرب رفتار. رقابتی انفرادی تلاش کرده اند عقب نشینی از قهرمانانه به بی اهمیت و یا عمدا منحرف. دیگر آنها نشان دهنده آخرین درخواست تجدید نظر به یک امپراتوری گذشته است.

به عنوان فن آوری محروم می سازد گلدن گلوب قایق بادبانی مسابقه از مقدار اصلی خود شیفتگی یک پنجاهم-سالگرد رقابت اخیرا سازمان با رقبا محدود به monohulls و به دستگاه های ارتباطی مورد استفاده توسط Knox-جانستون و همکار خود را yachtsmen در 1968-9. تنها پنج نفر از هجده رقبا به پایان مسابقه بود که برنده ', فرانسوی, قایقرانی افسانه' ژان لوک ون دن Heede که در زمان تقریبا سه بار به عنوان طولانی به عنوان رکورد جاری. همیشه مبهم تر وظایف باید اختراع برای جلب توجه از اهدا کنندگان. در سال 2018 جان فرنورته از Lancashire ساخته شده راه خود را به کمپ پایه اورست در حالی که به طور مستمر دستکاری فوتبال. او بعد راه می رفت شصت مایل به تنهایی و در سراسر صحرا صحرا انجام keepie-uppies. در جای دیگر جان Ketchell از Hampshire تکمیل اولین circumnavigation جهان توسط gyrocopter در سال 2019 و پیش از آن در سال یک فرانسوی ژان ژاک ساوین شد تنها به شناور در سراسر اقیانوس اطلس در وان بدون کمک از oars یا بادبان.

بلند مدت رشد فردگرایی ملکی است و پیچیده نقش فیزیکی تنهایی به عنوان یک پاسخ به مدرنیته. از یک طرف بهبود در مصرف و ارتباطات انجام داده اند بسیار به دموکراتیزه تجربه تنهاست رفتارها. از سوی دیگر آنها را زنده نگه داشته نقش تنهایی به عنوان یک انتقادی پاسخ به ماتریالیسم سن. برداشت بیش از حد صرف و بیش از حد گرم اجتماعی پیامبر تجدید تجدید نظر شود. اما نهادی به معنی کمک و حمایت از این خلوت را از دست داده اند مقدار زیادی از نفوذ خود را.

در این مقاله: ضربه زدن کتاب hittingthebooks پلیتی مطبوعات, تاریخ, تنهایی, David Vincent سابقه تنهایی ویژگی فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب