پنهان از جهان با این Over-Ear Headphones

تصویر: OneOdioاینها ترسناک زمان.هیچ راهی وجود دارد در اطراف اعتراف به این که دارد اما یکی از جالب قطعه ای از ر

توسط DOSTEMANSALAM در 26 فروردین 1399
Illustration for article titled Hide From the World With These Over-Ear Headphones
تصویر: OneOdio

اینها ترسناک زمان.

هیچ راهی وجود دارد در اطراف اعتراف به این که دارد اما یکی از جالب قطعه ای از رحمت که Coronavirus به ما داده است.

تبلیغات

بر خلاف بسیاری از مشکلات این یکی از بهترین است ثابت با اجتناب از آن است.

درست است: با تشکر اجتماعی فاصله این بهترین کاری که شما می توانید انجام دهید برای حل این مشکل این است که به ماندن در خانه ظروف سرباز یا مسافر در اطراف آنلاین و گوش دادن به موسیقی است.

خوشبختانه من یک نکته برای کمک به—OneOdio هدفون.

من خود این OneOdio هدفون و آنها بسیار فوق العاده است.

طرفداران طولانی مدت(?) ممکن است به یاد داشته باشید من ستایش برخی از BeatsPro هدفون در این سایت. و من ایستاده است که نقد و بررسی.

اما متفاوت هدفون در خدمت اهداف مختلف.

من BeatsPro هدفون انجام یک کار بزرگ برای رفت و آمد و برای کار کردن. در حالی که من در حال حاضر اجتناب از هر دو این فعالیت ها را می دهد OneOdio هدفون فرصت درخشش.

تبلیغات

این $36 OneOdio over-ear headphones سنگین هستند: قوی و توانمند و مقاوم در برابر. من پا بر روی آنها(!) میان من کثیف کف و آنها را به گزاف گویی با هیچ مشکلی.

آنها بزرگ و محکم و قوی اما عجیب آرامش. واقعی گوش بالشتک ملایم و تداعی حافظه فوم نوع بالش. آن را نمی کند تحت فشار قرار دادن شما و نه آن را حفظ عرق. که باعث می شود آن را یک انتخاب ایده آل برای زمانی که شما نیاز به سرپا ایستادن کردن—برای WFH فیلم یا صدا کار می کنند.

تبلیغات

اجازه دهید بحث در مورد صدا

وفاداری در اینجا این است که بسیار فوق العاده است. با این هدفون شما بهتر و متعادل تر صدا با کیفیت و عمق. بیش از گوش رویکرد احساس همهجانبه بیشتر: گاهی اوقات کوچکتر از هدفون دریافت tinny. این در مقايسه, در حال جریان است.

تفاوت در این است که به خصوص در حال حاضر برای من در هر موسیقی با لایه instrumentals. در حالی که برخی از هدفون می تواند overproduce باس این هدفون را به یک تعادل است که شما اجازه می دهد به شیرجه رفتن عمیق تر به لایه. با این شما قادر به حمام افتاب گرفتن در پیچیدگی های خاص.

تبلیغات
Illustration for article titled Hide From the World With These Over-Ear Headphones
گرافیک: گیب کری

سخت افزاری است که به همان اندازه مفید است. در حالی که این از لحاظ فنی رنگی آنها را با ارائه یک جامد muffling هستند اثر است. کوسن نیست فقط راحت برای گوش خود را: آن را نیز محافظت می کند خود را تجربه موسیقی در خانه.

سیم-طول نیز غیر منتظره plus: این هدفون غیر منتظره ای طولانی پلاگین در سیم برای طول و انعطاف پذیری است که مرتب کردن بر اساس چیزی که شما متوجه و درک زمانی که شما lounging اطراف.

تبلیغات

و در حالی که طراحی شده برای استفاده از لپ تاپ شما می توانید با هک کردن سخت افزار برای دوام $8 با پرتاب در این آیفون اتصال دانگل. من به شدت آن را توصیه کند: که کمی اضافی اضافه کردن-در حال رفتن به شما مقدار زیادی بیشتر استفاده و ارزش از این در حال حاضر فوق العاده هدفون.

با هم هر دو محصول به حدود 40 دلار در دادن به شما یک شخصی و طولانی مدت صفحه اصلی soundscape گزینه--هیچ باتری یا شارژ مورد نیاز است.

بنابراین به برخی از عشق به کون گنده صفحه اصلی-هدفون: آنها غیر ممکن است به از دست دادن و غیر ممکن است و نه عشق.

تبلیغات
tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن