سلام پلوتون تلویزیون چه فاک?


Illustration for article titled Hey, Pluto TV, What the Fuck?

تصویر: Gizmodo (پلوتون تلویزیون)

در میان مداوم اعتراض عمومی و در جریان اعتراضات بیش سیستماتیک نژادپرستی پلیس خشونت و کشتن جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس, ماه گذشته, برترین شبکه ساخته شده از صدا و طولانی سر رسیده تصمیم به تکان شدید و سخت آن پلیس-واقعیت سری پلیس. اما این مجموعه هنوز هم می توانید تماشا در رایگان جریان خدمات پلوتون تلویزیون یک سرویس متعلق به ViacomCBS—که نیز اتفاق می افتد به شرکت مادر برترین شبکه.

تبلیغات

یک اسکن سریع از پلوتون تلویزیون شراب خواری-سازمان دیده بان بخش در روز پنج شنبه به سرعت ظاهر در حال حاضر لغو شد مجموعه, همانطور که قبلا اشاره شد توسط خبرنگار هالیوود. هنگامی که رسید و برای اظهار نظر در مورد پلیس‘ ظاهر در این سرویس یک سخنگو گفت: Gizmodo که پلوتون را ادامه خواهد داد جریان نشان می دهد زیرا معتقد است “این بسیار مهم است برای نشان دادن تنوع ديدگاه.”

“پلوتون تلویزیون رایگان تلویزیون جریان خدمات ارائه برنامه نویسی از بیش از 200 محتوا همکاران در سراسر بیش از 250 کانال به مخاطبان گسترده و متنوع,” این شرکت اعلام کرد. “پلوتون تلویزیون با طراحی یک سرویس است که باعث می شود در دسترس طیف گسترده ای از کانال های برنامه ریزی شده توسط اشخاص ثالث و ما فکر می کنیم این مهم است برای نشان دادن تنوع ديدگاه و حتی کسانی که ما اختلاف نظر دارند ،

تبلیغات

اول از همه, برترین شبکه است که نه تنها در تصمیم خود برای لغو یک سری که به تسبیح و پلیس بدون در تمام بازجویی سیستم است که اجازه می دهد پلیس به عمل به شدت و بیش از حد اغلب کشتن با ظاهری مصونیت از مجازات. A&E yanked آن پلیس سری واقعیت زندگی PD این هفته به عنوان Investigation Discovery برای آن سری بادامک بدن.

پلوتون پاسخ نمی دهند به تحقیقات بیشتر در مورد شرایط صدور مجوز موافقت نامه های, اما این چیزی است که نه تنها نشان می دهد که خدمات زیر آتش آمده در این هفته. اطلاعات گزارش شده در روز چهارشنبه که ViacomCBS در حال هل دادن به عقب در برابر پلوتون تلویزیون-میزبانی محافظه کار کانال اولکه می خواهد خانه را به خوار سابق فاکس نیوز ghoulebrity بیل o’reilly را بدون چرخش اخبار. با توجه به اطلاعات داخلی دادخواست علیه o’reilly ظاهر در کانال ذکر شده “یک مستند تاریخچه ساخت نژادپرستانه نظرات انکار وجود سیستمیک و نژاد پرستی و تضعیف تلاش های سیاه معترضان و توهین سیاه چهره های عمومی است.”

پلوتون در حال نشان دادن کل آن توسط موقعیت خود را به عنوان یک نوع از روایت مدافع متعصب shitheads و نژادپرستانه پلیس در طول این زمان خاص در تاریخ. منظورم واقعا چه فاک?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>