با سلام شرکت های رسانه ای: گام بعدی چیست ؟

دیزنی توییتی همبستگی با جامعه سیاه و سفید, اما به هیچ کلمه ای از آنچه در آن است برنامه ریزی برای انجام واقع اس

توسط DOSTEMANSALAM در 13 خرداد 1399
Disney tweeted out solidarity with the Black community, but gave no word what it’s planning to actually do.
دیزنی توییتی همبستگی با جامعه سیاه و سفید, اما به هیچ کلمه ای از آنچه در آن است برنامه ریزی برای انجام واقع است.
تصویر: دیزنی (توییتر)

در طول هفته گذشته آمریکایی ها در سراسر کشور باید اعتراض سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس علیه سیاه مردم دنبال خبری از جورج فلوید در مینیاپولیس. این آخر هفته گذشته پلیس در پاسخ با بیشتر خشونت و شرکت های رسانه ای تصمیم گرفت آن زمان مناسب بود به صدای سنج ایجاد کردن, به tweeting, پیام همبستگی با جامعه سیاه و سفید. این یک شروع اما وقتی پرسیده شد که چه چیزی آنها انجام می دهند به کمک در طول این مدت بسیاری از شرکت های io9 رسیده به نظر می رسید به توقف در توییت.

تبلیغات

هفته گذشته درک چوین بود گرفتار در دوربین دستگیری فلوید بیش از یک ممکن است تقلبی $20 bill. چوین فشرده زانو خود را در Floyd گردن برای تقریبا دو ساعت با وجود درخواست خود, که او نمی تواند نفس بکشد. پس از چند روز اعتراض چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس اما سه افسر که ایستاده بود در حالی که فلوید گریه برای کمک به تنها اخراج شده است. این رویداد وحشتناک خود را, اما آن را نیز حمل وزن بسیاری از موارد دیگر از پلیس disproportionally کشتار مردم سیاه و سفیدو سیستم محافظت می کند که آن دسته از افسران از مسئولیت.

اعتراضات همچنان در این هفته پس از یک تعطیلات آخر هفته از تجمع سازمان یافته در سراسر ایالات متحده و همچنین دیگر کشورهایی مانند نیوزیلند و بریتانیا. آمریکا تظاهرات بودند تا حد زیادی قطع شده توسط نیروهای پلیس که عملیات علیه معترضان (و روزنامه نگاران) شامل اسپری گاز اشک آور و تیراندازی و گلوله های لاستیکی و بازداشت دسته جمعی. گارد ملی نیز نامیده می شد به برخی از اعتراض مکان. آخر هفته بود و پر از هرج و مرج فریاد و اشک و خشم و هیچ یک از کسانی که نگاه به نشست در هر زمان به زودی, تا زمانی که دولت پاسخ همچنان متضاد.

تبلیغات

روز یکشنبه چند رسانه ای شرکت های توییتی حمایت از سیاه و سفید خود را کارکنان و جامعه با بسیاری از آنها (به جز برای دیزنی و مارول) از جمله "Black Lives Matter" عبارت به عنوان به خوبی. پس از اولین توییت آغاز شده و دیگران به دنبال آن با آنچه به نظر می رسد یک واحد پاسخ دوست دارد که ما واقعا قبل از دیده می شود. قبلا شرکت های رو به جلو آمده اند با اظهارات مربوط به جامعه تجاوز دوران ازدواج همجنسگرایان بحثو همچنین برای برابری جنسیتی در طول انقلاب از 2017. اما در حالی که مدیران و یا کارکنان ممکن است اظهار نظر در مورد مسائل بی عدالتی به عنوان افراد بزرگ نام برندها تمایل به بحث از مسابقه به عنوان یک قانون برای دیدن این گرد هم می آیند تا به سرعت در پاسخ به چنین آشفته زمان بی سابقه بود. آن را نیز رضایتبخش.

io9 رسیده به یک دوجین شرکت های رسانه ای—دیزنی/مارول, Warner Bros., جهانی, Netflix و Amazon Studios, ViacomCBS, پارامونت, سونی, Hulu, The CW و HBO—که توییتی, مختلف, نسخه های مشابه از یک سفید-پیامک بیانیه ای در یک پس زمینه سیاه و سفید ابراز همبستگی بیش از آخر هفته درخواست آنها را به چه چیز دیگری آنها در حال انجام برای حمایت از سیاه جوامع در طول این اعتراضات. آنها ارسال پول به قید وثیقه بودجه رهبران جامعه و سازمان های دیگر? آنها اعلام برنامه های جدید برای مسائل سیستمیک و ضمنی و تعصبات درون خود شرکت ؟ که دقیقا چه چیزی آنها انجام می دهند برای کمک به, علاوه بر "ایستاده با" مردم سیاه و سفید?

تا کنون تنها HBO و ViacomCBS نمایندگان پاسخ داده اند. ViacomCBS گفت: این امر می تواند اعلام کرد قصد دارد بعد از امروز اما مهلت گزارش داد که شرکت های شرکت کننده در سیاه و سفید جمعه این هفته. HBO نیست که اظهار نظر فراتر از آنچه در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی و یا گزارش از WarnerMedia داخلی ارتباطات. دیزنی نیست پاسخ به درخواست ما اما منتشر شد یادداشتی از مدیر عامل شرکت باب Chapek که در آن شرکت وعده داده شده به "ادامه مکالمه...برای زمانی که طول می کشد را در مورد تغییر واقعی است." ما را به روز رسانی اگر و هنگامی که ما دریافت می کنیم ،

تبلیغات

اگر شرکت های رسانه ای واقعا مایل به حمایت از مردم سیاه و سفید که در اعتراض به نژادپرستی نظاممند آنها نیاز به انجام بیش از ارسال یک صدای جیر جیر. آنها نیاز به علنا اذعان و آدرس سیستمیک تعصب در درون خود ساختار و آنها باید تجدید نظر در روابط خود با ادارات پلیس که در حال تحریک این سوء استفاده است. آمازون باید آدرس آن همکاری با های مختلف ادارات پلیس برای نظارت و پروفایل عمدتا با آن حلقه گسترده شبکه. چرا برای مثال بودند پلیس لس آنجلس مجاز به استفاده از یک CBS پارکینگ به عنوان یک منطقه عملیات آنها به عنوان آماده برای پاسخ به اعتراضات? در بیانیه ای به io9, ViacomCBS گفت: آن را نمی کند خود بسیاری پس از آن را ندارد تصمیم به پلیس وجود دارد اما هیچ کلمه و در عین حال این که آیا آن را محکوم کرد ،

تبلیغات

این نه فقط پلیس این کل شبه نظامی سیستم را قادر می سازد که ضد سیاه نژادپرستی. Warner Bros. باید یک نگاه سخت در آن معاملات با ارتش ایالات متحده برای DC سرگرمی و فیلم های دیگر—یک بررسی اخیر نشان داد که یک سوم از سربازان ارتش را دیده یا تجربه کرده نژادپرستی در درون صفوف خود را بیش از سال گذشته است. دیزنی باید به یاد بیاورید که چگونه از آن قراردادی با نیروی هوایی برای استفاده از کاپیتان مارول به عنوان یک نماد به استخدام زنانحتی اگر گزارش های اخیر نشان داد که نیروی هوایی همواره موفق به رفع نابرابری نژادی در نظام قضایی آن.

تبلیغات

Marvel Entertainment (متعلق به دیزنی) باید بررسی کنیم که چگونه این قرارداد با بخش خصوصی دفاع شرکت Northrop Grumman به تولید (پس-لغو) تبلیغاتی کراوات طنز برای این شرکت بود که شکایت در سال گذشته توسط یک مهندس برای مسابقه و منشاء ملی تعصب. و یا نزدیک به آن باید در نظر تاثیر سرمقاله تصمیم گیری مانند ترویج فعلی مارول کمیک Editor-in-Chief C. B. Cebulski او پس از بستری به کار برای ناشر تحت یک نام مستعار در چندین پروژه و یا انتخاب برای حذف منابع fو یا نیاز به اعتراض های خشونت آمیز در آوردن در مورد تغییرات سیستماتیک در یک مقاله در مورد کاپیتان امریکا منتشر شده در Marvel Comics #1000. این ناشر همچنین به طور مداوم ماند سکوت در مورد تلاش برای جلوگیری از افسران پلیس از استفاده از جمجمه آرم فرانک قلعه فراقضایی vigilante مجازاتگر به عنوان بخشی از لباس و در وسایل نقلیهو حتی به عنوان شخصیت سازندگان و تیم های خلاق اند و در برابر آن.

این تلویزیون و شرکت های فیلم نیز تداوم نژادپرستی نظاممند در کار خود هر دو در جلو و پشت دوربین. با توجه به UCLA گزارش, سیاه, مردان و زنان تنها 16 درصد از تمام 2019 نقش فیلم و اکثریت قریب به اتفاق شخصیت های اصلی ، پشت صحنه وجود دارد و تنها هشت, سیاه نویسندگان در فیلم سال گذشته و تعدادی از مدیران پایین رفت فقط پنج درصد است. این اثرات نمایندگی در مقابل دوربین و بلوک هزاران نفر از سازندگان از داشتن کار خود را با جهان به اشتراک گذاشته.

تبلیغات

در تلویزیون اعداد می تواند حتی بدتر (اگر چه در شماره های اخیر بیشتر در دسترس هستند از مطالعه این فصل 2016-2017). که فصل تنها 16 درصد از روی شخصیت های سیاه و نمایندگی در پشت صحنه بود کوچک. وجود دارد در حال تلاش برای حل این مانند CBS سالانه تنوع ویتریناما این صنعت هنوز هم یک راه طولانی از دستیابی به برابری و عدالت و حتی دستیابی به برابری نژادی روی صفحه و در مجموعه نمی خواهد صحبت می کنند و به مسائل بزرگتر اتفاق می افتد در خیابان.

تبلیغات

مشکل عمده دیگری است که شيوع pro-پلیس رسانه های ما شده ایم هولناک با دهه. ما تا به حال بیش از 300 تلویزیون نشان می دهد مورد افسران پلیس در طول سال. چندین هستند در حال حاضر در حال اجرااز جمله بسیاری از CSI و NCIS را نشان می دهد—و همچنین Criminal Minds, نشان می دهد که به معنای واقعی کلمه در مورد چگونه به افراد با مشخصات. پلیس رویه درام سابقه داشته و با به تصویر کشیدن مردم سیاه و سفید (سیاه و سفید جوان مردان به طور خاص) به عنوان جنایتکاران. همچنین این اخبار که معمولا با تمرکز بر جرم و جنایت داستان و "unscripted" پلیس نشان می دهد مانند C. O. P. S. و زنده P. D (برخی از مهمترین fucked-تا گه من تا کنون دیده ام). این تلویزیون را نشان می دهد می تواند تاثیر درک عمومی و سیاست جنایی بر اساس یک ژانویه 2020 گزارش از رنگ تغییر و USC آننبرگ Norman Lear مرکز:

جرم نوع تلویزیون—راه اصلی است که ده ها میلیون نفر از مردم یاد بگیرند به فکر می کنم در مورد سیستم عدالت کیفری—پیشرفته افشا و خنثی ایده های در مورد جرم کاذب قهرمان روایت در مورد اجرای قانون و تحریف تضمینی در مورد سیاه, افراد, دیگر مردم از رنگ و زنان است. این نشان می دهد رندر نژادپرستی نامرئی و رد هر گونه نیاز به پلیس پاسخگویی. آنها ساخته شده غیر قانونی مخرب و نژادپرستانه شیوه های درون سیستم عدالت کیفری به نظر می رسد قابل قبول و موجه و لازم است—حتی قهرمانانه. این مطالعه نشان داد که این نوع نیز فوق العاده سازمان ملل متحد متنوع از نظر سازندگان و نویسندگان و showrunners: تقریبا همه سفید.

تبلیغات

خالی platitudes در رسانه های اجتماعی کافی نیست. آنها تنها یک گام کوچک تا واقعا یک تپه شیب دار. اگر این توییتهایی هستند مقایسه با راه حل های واقعی—و نه آن را شامل نمی شود "رفتن سکوت" برای هشت دقیقه و 46 ثانیه روز سه شنبه—و یا تماس از خشونت پلیس به طور خاص آنها در نهایت بی ارزش در دراز مدت است. دیزنی و برادران وارنر. Netflix و Amazon Studios, Sony و تمام شرکت هایی که می گویند شما پشتیبانی سیاه زندگی: قرار دادن پول خود را و ارزش های خود را که در آن توییت خود هستند.

تبلیغات

در اینجا چند راه برای کمک به. اهدای پول به قید وثیقه بودجه—به خصوص برای شهرستانها مانند لاس وگاس که باید گفت آنها کوتاه در بودجهو عدالت کیفری گروه خواهد شد که راه اندازی نمایندگی برای معترضان که تلاش هستند. تماس نمایندگان به تقاضای خود را برای حمایت از عدالت کیفری اصلاحات و defunding پلیس (5 تماس است یک منبع بزرگ برای آن). حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در جامعه و در جاهای دیگر. ادامه مطلب منابع بر ضد نژاد پرستی. همچنین کسانی که مذاکرات خود را با خانواده و دوستان است. آنها می خورد اما آنها لازم است.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن