با بسیاری از ما گیر در صنعت بازی های ویدئویی بهره مند است به عنوان مردم به دنبال راه هایی برای تصویب آن زمان است. به عنوان یک نتیجه از آن را کمی دشوار است برای پیدا کردن یک خرده فروش با کنسول های در سهام. هیچ ترس: ما خار از طریق ده ها تن از خرده فروشان نه تنها به پیدا کردن آنهایی که با نینتندو سوئیچ پلی استیشن 4 و ایکس باکس یکی از در سهام اما کسانی هستند که حمل و نقل سریع است.

برخی از خرده فروشان اولویت “ضروری” آیتم های سمت راست در حال حاضر که به معنی شما می تواند انتظار بسیار طولانی تر از شما خواهد بود در غیر این صورت. در اینجا میدارد ما را برای بهترین مکان برای پیدا کردن محبوب ترین کنسول.

نینتندو سوئیچ

نینتندو سوئیچ ثابت کرده است که یک مادر اقامت در خانه های مورد علاقه به لطف قابلیت حمل — شما می توانید با استفاده از آن به عنوان یک کنسول و یا دستی — نتیجه نام. اما آن را نیز دشوار است برای پیدا کردن و ما تا به حال یک بیت از مشکلات محل با فروشندگان کنسول های در سهام. در اینجا که در آن ما در بر داشت سهام و ما همچنان برای به روز رسانی.

 • نینتندو تغییر در Gamestop$300

نینتندو سوئیچ Lite

داستان بسیار نیست rosier به عنوان دور به عنوان انبار می رود برای نینتندو سوئیچ Lite یا. در اینجا که در آن شما می توانید انتخاب کنید تا DS Lite امروز.

 • نینتندو سوئیچ Lite در Gamestop$200

پلی استیشن 4

پلی استیشن 4 به نظر نمی رسد به ماندن در سهام برای مدت طولانی است که هنگامی که آن را به نظر می رسد. اما ما شده است گزارش می دهند که PS4 در انبار از خرده فروشان زیر که از زمان انتشار این مقاله است. ما نگه داشتن به روز رسانی آن را به عنوان سهام و در دسترس بودن تغییرات است.

 • PS4 (1TB) در بهترین خرید$300

پلی استیشن 4 Pro

با توجه به این که آن را کمی گران تر از استاندارد خود PS4 نسخه حرفه ای است که به طور معمول در بهتر سهام در خرده فروشان عمده. در اینجا برخی از مکان شما می توانید انتخاب کنید تا یک PS4, نرم افزار امروز.

 • PS4 Pro (1TB) در Gamestop$400
 • PS4 Pro (1TB) در بهترین خرید$400
 • PS4 Pro (1TB) در هدف$400

Xbox One S

Xbox One S ارزان تر از دو زمان ایکس باکس کنسول به نظر می رسد در خیلی بهتر سهام در بسیاری از خرده فروشان نسبت به برخی از دیگر کنسول ها در لیست ما, اما ما نمی توصیه نشسته در اطراف پارسه ممکن است انتخاب کردن برای یک ایکس باکس باید کنسول دیگر باقی می ماند که در مدت کوتاهی از عرضه است.

 • Xbox One S تمام دیجیتال (1TB) در هدف$250
 • Xbox One S (1TB) Star Wars Bundle در هدف$300
 • Xbox One S (1TB) Star Wars Bundle در kohl’s$300

Xbox One X

گران تر از Xbox One X مانند بالا پایان PS نرم افزار است که در بهتر سهام در بیشتر خرده فروشان. در اینجا که در آن ما توصیه چیدن شماست.

 • Xbox One X (1TB) Star Wars Bundle در هدف$400
 • Xbox One X (1TB) Star Wars Bundle در Gamestop$400
 • Xbox One X (1TB) NBA 2K20 بسته نرم افزاری در بهترین خرید$400
ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت