در اینجا چه چیزی جدید در iOS 14

تصویر: Gizmodo (اپل)پس از 13 نسخه های نصب شده در سراسر بیش از یک میلیارد دستگاه های iOS اپل تبدیل شده است بسیا

توسط DOSTEMANSALAM در 2 تیر 1399
Illustration for article titled Heres Whats New in iOS 14
تصویر: Gizmodo (اپل)

پس از 13 نسخه های نصب شده در سراسر بیش از یک میلیارد دستگاه های iOS اپل تبدیل شده است بسیار گرد و پلت فرم. اما این بدان معنا نیست که وجود دارد اتاق را برای بهبود و در WWDC سال 2020 اپل است که ما به یک قله در تمام ویژگی های جدید و ترفند های آن در ذهن برای iOS 14.

تبلیغات

با توجه به انتشار مدتی بعد این سقوط اپل تمرکز اصلی برای iOS 14 است که به بهبود عملکرد و قابلیت اطمینان در حالی که همچنین در حال گسترش در تعدادی از ویژگی های اضافه شده در نسخه های قبلی. کوچک ارتقاء از محدوده یک راه جدید برای جستجو در برنامه ها از صفحه اصلی iOS و علاوه بر این از ویدجت های بهبود پیام و خواب بهتر ردیابی است. در ضمن بزرگتر بلیط موارد شامل جدید برنامه تناسب اندام است که با این نسخهها کار همگام سازی با تمام دستگاه های اپل خود را جدید برنامه واقعیت افزوده برخی از به روز رسانی های بزرگ به پادکست برنامه و بیشتر. بنابراین در اینجا خلاصه ای از همه چیز جدید به رهبری به iOS 14.

سازمان یافته تر صفحه اصلی

Illustration for article titled Heres Whats New in iOS 14
تبلیغات

برای کمک به شما در دسترسی سریع تر به همه چیز شما اپل سازماندهی مجدد به iOS صفحه اصلی. در iOS 14, شما قادر خواهید بود برای انتقال برنامه ها به اطراف و گروه آنها را در راه های جدید با اپل کمک به قرار دادن خود را بیشتر مورد استفاده برنامه ها در آسان برای پیدا کردن مکان.

ویدجت آمده برای iOS

Illustration for article titled Heres Whats New in iOS 14
G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

بر اساس تجربه با ساعت اپل, اپل در حال حاضر آوردن ابزارک به iOS 14. کاربران قادر خواهد بود برای اضافه کردن ویدجت به صفحه اصلی و سفارشی کردن اندازه آن اجازه می دهد تا شما را به قرار دادن چیزی مانند یک ویجت آب و هوا خود را در کنار شایع ترین استفاده از برنامه های. نیز وجود خواهد داشت یک گالری جدید برنامه که باید دستی ویدجت ساده تر برای پیدا کردن و با تشکر به یک ویژگی جدید به نام Smart پشته شما می توانید ویدجت های متعدد در بالای هر یک از دیگر و کش رفتن را از طریق آنها را مانند یک پشته از کارت.

و در حالی که آن را نمی ممکن است به عنوان یک سنتی ویجت اپل همچنین اضافه کردن تصویر در تصویر پشتیبانی برای iOS 14 بنابراین شما می توانید فیلم ها و حتی تغییر اندازه آنها را در حالی که شما چند وظیفه ای. و اگر شما نیاز به بیش از حد فیلم ها را می توان به طور کامل در پس زمینه هنگامی که شما می خواهید برای رفتن به عقب وجود دارد دستی کنترل را برای ویدئو های خود را از عقب به جلو و مرکز.

تبلیغات

پیام Gets a Revamp

Illustration for article titled Heres Whats New in iOS 14
تصویر: Gizmodo (اپل)
تبلیغات

در بالای مطلب یک دسته از memoji گزینه ها (از جمله جدید ماسک سفارشی سازی) اپل با اضافه کردن خطی پاسخ به پیام اجازه می دهد تا شما را به پاسخ به طور مستقیم به یک نظر خاص. و مطمئن شوید که مردم دقیقا می دانند که شما پاسخ بیش از حدشما می توانید در حال حاضر به طور مستقیم پاسخ به کسی با استفاده از "@" برچسب. گروه نیز افزایش یافته به طوری که شما یک ایده بهتر است که در یک خاص چت گروهی و کسانی که صحبت می کرد بیشتر شده است.

در نهایت برای این چت گروه شما بررسی کنید اغلباپل در حال حاضر به شما اجازه پین را انتخاب کنید چت در iOS 14 تا مردم و چت های شما در مورد مراقبت بیشتر از همیشه نزدیک به بالا.

تبلیغات

این داستان هنوز هم در حال توسعه...tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب