در اینجا برخی از ساده ترین راه برای کسب اعتبار در Star Wars Battlefront II

Star Wars Battlefront II دارای یک مجموعه چند نفره پیشرفت سیستم. مانند گذشته Battlefrontکه در آن شما تجربه به

توسط DOSTEMANSALAM در 10 تیر 1399

Star Wars Battlefront II دارای یک مجموعه چند نفره پیشرفت سیستم. مانند گذشته Battlefrontکه در آن شما تجربه به دست آورده امتیاز به باز کردن سلاح های جدید و توانایی های خود را در طول زمان Battlefront II با استفاده از یک شبیه چند جانبه رویکرد است که شما نیاز به تکمیل چالش های کسب درآمد ارزی و ارتقاء توانایی های برای کلاس های خود را. همانطور که شما بازی شما باز کردن اعتبارات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید آیتم های مختلف برای قهرمانان خود را.

اعتبار استفاده می شود به کار متفاوت برای یک دوره از زمان بعد از بازی راه اندازی شد. در اصل, شما می توانید با استفاده از اعتبار برای خرید ارتقاء سلاح های خود را و کلاس. پس از بازی 2.0 پچ در سال 2018 بازی کاملا بازرسی و نگهداری در این زمینه از بین بردن نیاز به استفاده از اعتبار برای ارتقاء سلاح های خود را و توانایی های خود. در حال حاضر شما به دست آوردن مهارت نقاط به عنوان شما کسب درآمد XP که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ارتقاء.

اعتبارات هنوز هم در این بازی اما آنها گرفته اند چوکیی عقب, به, امتیازدهی به مهارت ها و به حق ، راه اصلی اعتبار اجرا شد به شدت تاکید صرف پول واقعی که گره خورده بود به بازی را غارت جعبهها. کسانی که بیش از حد حذف شده اند. هنوز اعتبارات می تواند مفید باشد بسته به آنچه شما ارزش در رقابتی بورس.

در این راهنما ما به شما یاد می دهد چگونه به استفاده از اعتبارات چگونه برای به دست آوردن آنها را به سرعت و آنچه که آنها استفاده می شود برای.

آنچه به خرید با اعتبار

اعتبارات کار نمی کند مانند آنها استفاده می شود. آنها طراحی شده به صورت کاملا زیبایی و مقاصد لوازم آرایشی و بهداشتی در حال حاضر. آنها عمدتا استفاده می شود برای خرید emotes صدای خطوط و پیروزی به شمار برای قهرمانان خود را و کلاس. برخی از لباس های قفل شده برای کلاس های خود را نیز می تواند خریداری شده و با اعتبار است که در قیمت متفاوت است. EA تصمیم گرفتند برای یک مصرف کننده بیشتر-رویکرد دوستانه بعد از بازی اولیه منفی دریافت و در نهایت آن را تغییر برای بهتر.

که بدان معنی است که اعتبار نیست در هر نقطه در نزدیکی به عنوان مفید به عنوان یک بار بود اما این بدان معنا نیست که شما نباید سعی کنید برای به دست آوردن آنها. برخی از emotes و لباس بسیار نرم و صاف کردن, بنابراین آنها را بررسی کنید برای خودتان را ببینید اگر هر گونه وجود دارد که گرفتن چشم خود را. ما واقعا دوست دارم 41 طلایه دار گردان پوست برای کهکشانی جمهوری حمله در کلاس.

کسب اعتبارات بیشتر در هر مسابقه با چسبیدن به اهداف

هر زمانی که شما بازی چند نفره بازی شما می توانید اعتبار است. که چگونه بسیاری از اعتبارات شما دریافت خواهید کرد در پایان بازی به امتیاز نبرد یک آمار به شما کسب درآمد توسط racking تا کشد بلکه برای دفاع از مواضع کاشت و یا خنثی کردن بمب حمله واکر و به طور کلی کمک به تیم خود را برنده شوید.

حتی اگر شما نیست, بزرگترین قاتل در امپراطوری یا اتحاد شورشی شما هنوز هم می توانید دندانه دار کردن یک جامد مقدار امتیاز نبرد با تکمیل اهداف در بسیاری از حالت های چند نفره. اگر شما یک جنگنده خوب, آن را هنوز هم می پردازد به چوب به اهداف در حالت بازی را امتحان کنید برای به دست آوردن عنوان بسیاری از نقاط که ممکن است. ایده این است که سعی کنید برای به دست آوردن عنوان بسیاری از اعتبارات به عنوان شما می توانید در هر بازی بنابراین شما می توانید خرید بیشتر emotes صدای خطوط و پیروزی به شمار.

تمرکز بر نقاط عطف

علاوه بر کسب اعتبار برای تکمیل چند نفره مسابقات Battlefront II به شما می دهد اعتبار تهیه قطعات و گاهی جعبهها برای تکمیل چالش ها را به کلاس های اسلحه خود را و بازی حالت های مختلف است که به نام نقاط عطف. آنها آنچه شما می خواهید به تمرکز بر روی به پیشبرد شخصیت خود را در چند نفره. شما می توانید نقد و بررسی نقاط عطف از حرفه ای منو و شما همیشه می خواهید به یک در ذهن به عنوان یک هدف زمانی که شما بازی چند نفره مسابقات. مطمئن شوید که همه چیز شما را در یک چند نفره بازی هل دادن شما به سمت یک نقطه عطف در سفارش خود را به حداکثر رساندن درآمد ارز و پیشرفت خود را.

کامل مبارزات انتخاباتی

Star Wars Battlefront II Progression Guide -- Campaign

اولین مجموعه خود را از نقاط عطف باید تکمیل تک بازیکن مبارزات انتخاباتی. آن را ندارد به خصوص و به شما در کسب اعتبار برای اتمام هر ماموریت صرف نظر از دشواری. اتمام کمپین یک راه خوب برای افزایش اعتبار خود را به حساب و به شما دستی چند ستاره کارت به پا زدن شروع پیشرفت خود را برای هر یک از شخصیت خود را. شما از یک تعداد انگشت شماری از اعتبارات به عنوان یک پاداش برای تکمیل مبارزات انتخاباتی به علاوه پول به اندازه کافی برای باز کردن Iden نسخه کمپین این شخصیت در چند نفره.

برای کلکسیون

Star Wars Battlefront II Progression Guide -- Collectibles

مجموعه دوم نسبتا آسان نقاط عطف برای تکمیل در حالی که مبارزات انتخاباتی به پیدا کردن اقلام کلکسیونی در هر ماموریت. شما را به رسمیت شناختن این جعبهها از آنجا که شما را سریع که به شما امکان ارسال خوانده خود را به "خلال" آنها (که جنگ ستارگان-صحبت برای "هک"). پیدا کردن کلکسیون پاک چند بیشتر نقاط عطف است که شما را برای چند نفره.

شما باید تمام این مجموعه در یک ماموریت داده می شود به منظور روشن شدن نقطه عطف و تنها ماموریت شامل نسخه شامل مجموعه. هر پاک کلکسیونی نقطه عطف ظروف تهیه قطعات که اجازه می دهد تا شما را به خرید ستاره جدید کارت یا حتی بهتر و ارتقاء برای کارت شما در حال حاضر. شما نیاز به خود را در کل پیشرفت سطح برای رسیدن به 10 و کلاس خود را به سطح هفت قبل از شما می تواند به تقویت و کارت های خود را طوری نگه دارید که در ذهن داشته باشیم هنگامی که تصمیم گیری چگونه به صرف.

قرار داده و 10 دقیقه به هر سپاهی کلاس

Star Wars Battlefront progression guide -- Troop Classes.jpg

هنگامی که شما شروع به بازی چند نفره به طور منظم, شما احتمالا سقوط به یک ریتم با یک یا دو کلاس که شما ترجیح می دهند بیش از دیگران است. Battlefront II می خواهد به فشار شما به خوبی با هر کلاس هر چند بنابراین شما می توانید تغییر نقش خود را با توجه به نیازهای این ماموریت است. وجود نقاط عطف است که شما را تشویق به استفاده از هر یک سپاهی کلاس.

سریعترین نقاط عطف چند که باز هنگامی که شما صرف زمان کمی با هر سپاهی کلاس. شما دریافت می کنید یک نقطه عطف برای صرف 10 دقیقه در هر کلاس به علاوه یکی دیگر از نقطه عطف هنگامی که شما ساعت 10 دقیقه با همه آنها. آسان اعتبارات است.

صرف برخی از زمان در بازی های آنلاین

Star Wars Battlefront II Progression Guide -- Arcade

وجود نقاط عطف وابسته به هر یک از حالت های بازی مختلف در Battlefront II. حالت بازی کرده است یکی از ساده ترین برای به دست آوردن سرعت. بازی شما را در یک سری از درگیری کوچک در برابر کامپیوتر کنترل دشمنان با انواع و کلاس های مختلف و قهرمانان را امتحان کنید. شما همچنین می توانید همکاری با فرد دیگری.

بازی های آنلاین است که کمی ساده تر از گام گذاشتن در بسیاری از حالت های چند نفره و آن را اجازه می دهد تا شما با سنگ تیز کردن مهارت های خود را در یک بیت به عنوان به خوبی. وجود دارد مقدار زیادی از نقاط عطف موجود در این حالت و در حالی که آن را به عنوان سود یا آسان به عنوان تک بازیکن مبارزات انتخاباتی بازی خوب تغییر سرعت از چند نفره و آن را بزرگ اگر شما می خواهید به دوست همراه.

شما می توانید مزرعه اعتبارات در حالت بازی آنلاین با اتمام مسابقات. بهترین راه برای انجام این کار این است که به نوبه خود در تاریخ و زمان آخرین پایه از حالت بازی و تنظیمات خود را منفجر کنید و دور در شروع هر دور. شما دریافت اعتبارات برای سادگی اتمام مسابقات و اگر چه شما بیشتر در هر بازی اگر شما اهداف کامل آن را سریع تر و کارآمد تر به پایان دور به عنوان به سرعت به عنوان شما می توانید.

بازی co-op ماموریت

بازی همکاری یکی از بهترین راه های به دست آوردن XP و اعتبار است. یکی از مزایای بازی co-op وجود دارد که یک تن از دشمنان را به شکست همراه با کمتر از بازیکنان را به خود می کشد. این بدان معناست که وجود دارد دشمنان بیشتر به رفتن در اطراف برای هر کس در این تیم است. آن را آسان به اندازه کافی برای رسیدن به پیروزی و هنگامی که شما کامل نقاط عطف شما racking تا اعتبارات مانند آن را هیچ کس کسب و کار. به علاوه بازی های co-op بسیار سرگرم کننده است. وجود دارد چند ماموریت های مختلف به از را انتخاب کنید پس از انتخاب هر کدام از شما می خواهم و از آن لذت ببرید با آن است. شما پیدا کنید که آن را سودآور راه پیشرفت خود را از طریق Battlefront II حرفه ای.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن