هنری Waters را سوپرمن ممکن است بازگشت به DC Universe (با یا بدون موی صورت)

هنری Waters (و سبیل) به عنوان سوپرمن. تصویر: Warner Bros.در DC جهان گسترش باند است (نیمه مراسم آشتی ترتیب دادن

توسط DOSTEMANSALAM در 8 خرداد 1399
Henry Cavill (and mustache) as Superman.
هنری Waters (و سبیل) به عنوان سوپرمن.
تصویر: Warner Bros.

در DC جهان گسترش باند است (نیمه مراسم آشتی ترتیب دادند) با هم برگردیم. اخباری شب گذشته که مرد از فولاد و لیگ عدالت ستاره هنری Waters است که در مذاکرات به عنوان بازگشت سوپرمن.

تبلیغات

مهلت اولین گزارش خبری که Waters شد در مذاکرات به بازگشت به عنوان کلارک کنت و alter ego سوپرمن در آینده برادران وارنر تولید. تجارت مطمئن شوید که به ذکر یک مرد از فولاد عاقبت است نه در کار و نه می تواند به صورت مستقل فیلم. Plus, "در تعجبم که زن سال 1984 تیم ملی خودکشی در می و سوپرمن نیست و انتظار می رود به ایجاد یک cameo در مت ریوز' بتمن."

تنوع علاوه بر گزارش می دهد که Waters به احتمال زیاد نمی تواند شرکت کننده در این لیگ عدالت reshoots یا—حتی اگر او به ظاهر در طول زاک اسنایدر از جراحی دیده بان حزب که در آن برای اولین بار اعلام شد که یک "اسنایدر برش" در حال حرکت بود جلوتر (خوب پس HBO حداکثر قرار می دهد یک دسته از پول به آن). که گزارش ها حاکی از آن خواهد بود یک cameo.

تبلیغات

هر چند این خبر می آید به عنوان یک بیت از تعجب منt حس می کند, Waters باز شده است در مورد تمایل به بازگشت به کت و شلوار. During یک 2019 مصاحبه با سلامت مرداناو گفت: او مشتاق به بازگشت به نقش و بگویید بیشتر از سوپرمن داستان. "کیپ است که هنوز هم در گنجه" Waters گفت. "این هنوز مال من است. من قصد ندارم به نشستن بی سر و صدا در تاریکی همه چیز در جریان است. من تا با توجه به نقش. وجود دارد مقدار زیادی من را برای سوپرمن نشده است. بسیاری از داستان سرایی را انجام دهد. بسیاری از واقعی اعماق به صداقت شخصیت من می خواهم برای رسیدن به. من می خواهم به منعکس کننده کتاب های کمیک است. که برای من مهم است. وجود دارد مقدار زیادی از عدالت باید انجام شود برای سوپرمن."

در حالی که برادران وارنر امکان پذیر می تواند رویه در cameo به هر یک از فیلم ها در حال حاضر به پایان رسید, آن را بیشتر احتمال دارد Waters نقش خواهد شد در آینده تولید. سیاه, آدم, فلشو Aquaman 2 برخی از امکانات و considering او در ابتدا قرار است به یک cameo در اولین Shazam (به جای آنها با استفاده از یک بدن و دو) آن را به نظر می رسد امیدوار ما می توانیم او را در Shazam 2.

در ضمن Waters به نظر می رسد زندگی خود را بهترین اجتماعی فاصله زندگی, نقاشی میز مینیاتور, و نشان دادن مهارت های پخت و پز در Instagram در حالی که منتظر شنیدن زمانی که تولید شروع خواهد شد در The Witcher فصل دو.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب