HBO حداکثر ظروف سرباز یا مسافر است -- اما آن را هنوز هم هوشمند شرط HBO آینده

سردرگمی و HBO حداکثر عملا رفتن دست در دست. زمانی که AT&T را WarnerMedia اعلام کرد که خدمات جریان سال گ

توسط DOSTEMANSALAM در 10 خرداد 1399

سردرگمی و HBO حداکثر عملا رفتن دست در دست. زمانی که AT&T را WarnerMedia اعلام کرد که خدمات جریان سال گذشته آن را سخت به بگویید که اگر آن خواهد بود به پرداخت هزینه اضافی برای موجود HBO در حال حاضر و کابل مشترکین. آن را در زمان چند ماه بیشتر برای ما به یاد بگیرند که این امر اساسا تکامل از HBO در حال حاضر با همان $14.99 یک ماه قیمت. حتی من به خوبی آگاه رسانه ای دنبال نمی دانستم حداکثر خواهد به طور خودکار جایگزین HBO در حال حاضر این برنامه بر روی آی فون و اپل تلویزیون تا زمانی که این سرویس راه اندازی این گذشته شنبه ،

پس از آن جای تعجب نیست که جمعی پاسخ به HBO حداکثر در رسانه های اجتماعی است به سادگی شده است: "نه؟" مانند بسیاری دیگر از سایت های خبری Engadget هم قرار دادن طولانی مبین به ایجاد حس از خدمات. اما این نباید لازم باشد -- و نه برای یک خیمه محصول که از AT&T یکی از موفق ترین شرکت های. روشن است که WarnerMedia از برخی از ترکیبی از غرور و بی کفایتی به سادگی قادر به برقراری ارتباط است. ما فقط یاد گرفته در آخرین لحظه که HBO Max را نمی شود از آمدن به Roku و آمازون آتش تلویزیون دستگاه های در راه اندازی. و WarnerMedia نمی قفل در Comcast مشارکت تا پس از HBO حداکثر راه اندازی شد.

اما در اینجا چیزی است: این اشتباه مهم نیست در دراز مدت است. این نیست Quibi وضعیت اساسا ناقص خدمات است که هیچ جایی در رسانه ها در حال حاضر چشم انداز است. HBO حداکثر این است که همه چیز HBO در حال حاضر ارائه شده به علاوه منحصر به فرد را نشان می دهد و فیلم از وارنر کتابخانه. این تنها جایی است که شما می توانید جریان و دوستان جنوبی پارک و استودیو Ghibli عناوین در ایالات متحده است. (Netflix دستگیر Ghibli حقوق در جای دیگر به استثنای کانادا و ژاپن است.) حتی اگر شما با وسواس HBO را نشان می دهد وجود دارد تعداد زیادی از محتوا است که باعث می شود حداکثر اشتراک ارزشمند است.

شما می توانید از فکر می کنم HBO حداکثر به عنوان WarnerMedia را 4 میلیارد دلار شرط بندی در آینده است. این یک متحد جریان پلت فرم است که با گیج کننده نیاز به برنامه های جداگانه. (قبلا کابل مشترکین استفاده می شود HBO Go در حالی که دیجیتال-تنها مشتریان استفاده می شود در حال حاضر.) به جای رقابت با دیگر شبکه های حق بیمه مانند پی اس, HBO حداکثر در نظر گرفتن هدف در دیزنی+, Netflix و Hulu. و بر اساس آن محتوای موجود به تنهایی -- از جمله cinephile پسند ترنر کلاسیک و گیک پسند Crunchyroll انیمیشن -- HBO حداکثر بهتر است آماده از تلویزیون اپل+ به یک جریان بازیکن.

که یک چیز خوب برای AT&T به عنوان آن نیاز به اثبات است که آن 85 میلیارد دلار تایم وارنر کسب شد در واقع یک موفقیت است. اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار جلوتر است. برای یک WarnerMedia نیاز به اضافه کردن Roku و آتش تلویزیون پشتیبانی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. (Roku نمایندگان نمی دهید که در مورد خواسته HBO حداکثر.) آن را نیز نیاز 4K و HDR پشتیبانی از هر دو که عمده کیفیت مزایای دیزنی+ و Netflix بکشد. در نهایت HBO حداکثر باید به طور گسترده در دسترس برای هر مشترک کابل. در حال حاضر آن را پشتیبانی از ارائه دهندگان عمده ای مانند منشور ورایزون مطلوب و کاکس.

در دراز مدت HBO حداکثر نیاز به گام تا محتوای اصلی آن حتی بیشتر به توجیه بالا $14.99 هزینه ماهانه. (برای مرجع دیزنی+ شروع می شود در $7 یک ماه در حالی که Netflix استاندارد طرح ماهانه هزینه $13.) آن را راه اندازی با شش اصل مانند کمدی عاشقانه زندگی عشق و علم و بحث نشان می دهد اما هیچ یک از آن است که دقیقا "باید تماشای تلویزیون است." از دوستان تجدید دیدار می توانست یک قرعه کشی بزرگ در راه اندازی اما این تاخیر به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

WarnerMedia قبلا برنامه ریزی شده برای راه اندازی 50 اصلی را نشان می دهد در طول سال اول اما معلوم نیست اگر آن را در واقع اتفاق می افتد. در این مرحله خدمات بانکی به شدت در HBO در حال حاضر قوی ترکیب اصلی. اما این شبکه هنوز در تلاش برای پیدا کردن آن بعد بازی تاج و تختو خود را محدود تر انتخاب نشان می دهد نمی تواند در رقابت با سیل از Netflix ارائه شده است.

به روشن من نه excusing HBO حداکثر کثیف راه اندازی. WarnerMedia سزاوار همه از انتقاد این و آن اجتناب می تواند مقدار زیادی از سردرد تامین مشارکت جلوتر از زمان و رسیدن به مشتریان بیشتر. اما داستان واقعی از HBO حداکثر در پیش روست در آینده ای که در آن هر شرکت رسانه ای خواهد شد نیاز به یک خیمه خدمات مربوطه باقی بماند.

در این مقاله: HBO Max HBO WarnerMedia, AT&T, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب