هک NES قدرت دستکش کنترل مصنوعی مدولار با انگشت در انسان

Look Mum No Computer's Power Glove hacked to control a modular synth
نگاه مادر هیچ, کامپیوتر, یوتیوب

هرگز به ذهن کنترل مصنوعی مدولار توسط twiddling دستگیره. اگر یک modder است راه خود را یکی از نینتندو افسانه ای کنترل کننده راه آینده است. نگاه مادر بدون کامپیوتر (با نام مستعار سام نبرد) تا به هک یک NES قدرت دستکش به یک ژست کنترل خود را مصنوعی مدولار راه اندازی. همه او را به انجام است خم شدن انگشتان دست خود را به تنظیم قطع فیلتر, قیر, عرض پالس و حجم. بله نتیجه این است که فقط به عنوان عجیب و غریب و زیبا آن را به عنوان برای تلفن های موبایل — نبرد فقط به لول خوردن انگشتان دست خود را برای اضافه کردن اضافی شکوفا به الکترونیکی لحن..

به بالا از آن خاموش مخترع حتی ایجاد یک animatronic دست است که طول می کشد ورودی از مصنوعی برای کنترل دستکش, که به نوبه خود کنترل مصنوعی. این یکی از یک نوع حلقه بازخورد برای قرار دادن آن ملایم است.

هیچ تضمینی وجود ندارد این پروژه را هر بیشتر, اگر چه نبرد طعنه ممکن است ، نیست که شما لزوما نیاز به صبر کردن برای آن. تبادل نظر علاقه مندان به اشتراک گذاشته است بسیاری از جزئیات هر دو در ویدئویی خود را و در یک مدار بنابراین شما می توانید چیزی شبیه به این را به خودتان اگر شما یک قدرت دستکش شما مایل به نیشگون گرفتن و کشیدن. در این راه نگاه: ممکن است بطور قابل توجهی ارزان تر رویکرد به موسیقی دستکش از زیر در Imogen Heap را قدم به قدم.

در این مقاله: قدرت, دستکش, NES نینتندو, مدولار, مصنوعی, سینت سایزر, موسیقی, وزارت دفاع, DIY, homebrew, نگاه, مادر, هیچ, کامپیوتر, فیلم, اخبار, دنده, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر