ارزان هدفون: تا 200 دلار خاموش Sennheiser Momentum و PXC 550-II

Sennheiser شهرت باعث می شود آن تجهیزات صوتی یک انتخاب محبوب در میان دوست داران واقعی موسیقی. اما شما پرداخت بر

توسط DOSTEMANSALAM در 5 اردیبهشت 1399

Sennheiser شهرت باعث می شود آن تجهیزات صوتی یک انتخاب محبوب در میان دوست داران واقعی موسیقی. اما شما پرداخت برای کیفیت فوق العاده که می توانید با قرار دادن دندانه در کیف پول خود را. اما گاهی اوقات شما می توانید انتخاب کنید تا دنده در یک قیمت معقول — و در حال حاضر این شرکت با مشخص کردن آن بهترین هدفون برای یک مدت زمان محدود با صرفه جویی تا 200 $خرده فروشی از جمله Sennheiser Momentum 2 بی سیم Sennheiser Momentum 3 بی سیم و Sennheiser PXC 550-II.

قبلی نسل شتاب سری هدفون — شتاب 2 بی سیم — برجسته هستند جفت هدفون با سبک پالایش و کیفیت صدا است که درجه یک است. در حالی که شما باید اتصال بلوتوث شتاب 2 هنوز هم دارای یک جک 3.5 mm پلاگین برای استفاده از زمانی که بلوتوث در دسترس نیست. شما می توانید با اتصال این هدفون به دو دستگاه به طور همزمان و می توانید از فروشگاه جفت شدن اطلاعات تا هشت دستگاه در کل.

جدید سیستم لولا می دهد آخرین هدفون بهتر حمل و هدست نشسته و نزدیک به گوش خود را با بزرگتر فنجان واقعا جلوگیری از خارج سر و صدا. همراه با NoiseGard ترکیبی فعال لغو سر و صدا, شما قادر خواهید بود به خودتان غوطه ور در موسیقی خود را.

این حرکت جدید هدفون هستند Sennheiser را نسل سوم از بالا هدفون ما فقط صحبت کردن در مورد. ترکیبی از AptX HD تکنولوژی پردازش و به خوبی تنظیم پویا رانندگان باعث می شود آخرین Momentums شادی مطلق را به گوش دادن به. آنها را مدیریت برای دستیابی به هر دو به طور همزمان انرژی و دقت در راه است که ما به ندرت با تجربه از هدفون بی سیم قبل از و در حال بهبود قطعی بیش از حرکت 2.

یکی دیگر از چیزی است که باعث می شود حرکت 3 برای تماس با کیفیت. Sennheiser پخته شده است تا بسیار پیشرفته سیستم میکروفون در داخل پوسته بیرونی از هر earcup ارائه چشمگیر تماس وفاداری.


اصلی PXC 550 به خوبی انجام می شود با کیفیت صدا است که شما انتظار می رود از یک جفت از Sennheisers — مسلما به عنوان خوب به عنوان بالا به پایان Boses — اما لغو سر و صدا تقریبا به عنوان خوب. Sennheiser خطاب است که با PXC 550-II. سر و صدا لغو است و بیشتر در رقابت با رقبای خود را و شامل ویژگی های اضافی است که مطمئن شوید لطفا.

به نام "adaptive noise cancellation" این PXC 550-II به طور خودکار تنظیم میزان نویز برای اطمینان از حواس پرتی-رایگان تجربه گوش دادن. همراه با بهبود عمر باتری بیش از نسل قبلی (در حال حاضر 30 ساعت) و لمسی یک دستیار مجازی و دکمه ی تماس تا سیری گوگل دستیار یا الکسا در لمس یک دکمه این باعث می شود این هدفون بسیار جذاب است.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب