در حال حاضر تهاجمی 'قتل Hornets' هستند چیزی برای نگرانی در مورد

این غول های آسیایی اورلئانز رشد می تواند به دو اینچ طول و سمی خود را نیش کشتن ده ها تن در هر سال است. عکس: Was

توسط DOSTEMANSALAM در 14 اردیبهشت 1399
These Asian giant hornets can grow to two inches long and their venomous stings kill dozens every year.
این غول های آسیایی اورلئانز رشد می تواند به دو اینچ طول و سمی خود را نیش کشتن ده ها تن در هر سال است.
عکس: Washington State Department of Agriculture

سلام سال 2020 می تواند شما را خنک برای پنج دقیقه ؟

در حال حاضر در بالای یک لفظ همه گیر و تقریبا بی نظیر اقتصادی جهانی ناآرامی به نظر می رسد شما نیاز به اضافه کردن "قتل اورلئانز" به لیست دلایل به از دست دادن خواب این روز است.

تبلیغات

اگر شما می خواهید به تقسیم موها, مشخصات فنی آنها غول های آسیایی اورلئانز اما این پرواز کابوس را chalked چندین رنگارنگ monikers مانند "وراجی قاتلان" به "Giant Sparrow زنبور عسل" و "اوه خدای عزیز کسی که رایت آن را با آتش" (هر چند که یکی از آخرین فقط ممکن است شده اند واکنش من پس از دیدن این زندگی واقعی cazadores).

برخی بیشتر نیست بنابراین حقایق سرگرم کننده: نیش سمی خود را کشتن حدود 50 نفر در هر سال در ژاپن است. آنها خوراک توسط شکافنده سر زنبور عسل و پرواز شماری از لاشه بازگشت به جوان خود را. و اگر آنها بومی جنوب شرقی آسیا از این رو به اسم—به تازگی آنها شروع به ظاهر در آمریکا و کانادا است. دانشمندان هنوز نمی دانم چرا.

تبلیغات

"آنها مانند چیزی از یک هیولا کارتون با این زرد-نارنجی چهره" گفت: سوزان Cobey یک زنبور عسل پرورش با دانشگاه ایالتی واشنگتن بخش حشره شناسی در یک بیانیه اخیر.

"این تکان دهنده بزرگ هورنت" اضافه شده تاد موری یک حشره شناس و گونه های مهاجم متخصص با دانشگاه. "این یک خطر سلامت و از همه مهمتر قابل توجهی درنده زنبور عسل است."

چرا که غول های آسیایی اورلئانز می تواند تلفات کل خانه در چند دقیقه با استفاده از خود را "آرواره به شکل مشخصی باله های کوسه" در یک آخر هفته نیویورک تایمز گزارش. به عنوان اگر زنبورها بدنام گونه های در معرض تهدیدنمی کند به اندازه کافی به نگرانی در مورد در حال حاضر آنچه با انسان به سرعت رانندگی آنها را به سمت انقراض.

تبلیغات

در زمستان سال گذشته مردم محلی در نقاط مختلف واشنگتن Whatcom County, کشف یک تعداد انگشت شماری از مرده, نمونه, این بار گزارش شده است. مقامات بعد متوجه شدند که یکی دیگر از هورنت خال خال شده بود در سراسر مرز کانادا در, سفید, سنگ, بریتیش کلمبیا است که در ماه نوامبر و در کل کندو بود کشف و نابود شده در جزیره ونکوور قبل از آن. واشنگتن تایید در مجموع چهار گزارش رؤیت در ماه دسامبر با توجه به نگهبان.

مقامات فرستاده چندین نمونه برای تجزیه و تحلیل توسط یک آزمایشگاه در ژاپن که در آن دانشمندان آنها غول های آسیایی اورلئانز اما غیر قابل توضیح است که ممکن است. اضافه کردن به رمز و راز, آزمایشگاه یافت که اورلئانز از شهرستان Whatcom و جزیره ونکوور بودند نامربوط در نتیجه نشان می دهد این گونه معرفی شده بود حداقل در دو رویداد جداگانه.

تبلیغات

که کشف همراه با پیامدهای وحشتناک. زنبور را ملکه می تواند به رشد دو اینچ طول و نیش خود را تحویل سم قوی است که می تواند قابل مقایسه با یک سمی نیش مار اگر شما به اندازه کافی تیره بخت برای دریافت توسط حمله گروهی. بر خلاف زنبور عسل, آنها می توانند واکسن شما چند بار با استفاده از ماموران مخفی پلیس تقریبا به طول یک امپول سوزن.

و به عنوان شما می توانید تصور کنید که نه تنها آن است که به طور بالقوه مرگبار, آن لطمه می زند; شما می توانید از یوتیوب daredevil Coyote پترسون گرفتن گزیدگی توسط یکی در اینجا و آن را شبیه به هم سرگرم کننده. کنراد Bérubé پرورش دهندهء زنبور عسل و حشره شناس که مورد حمله قرار گرفت در حالی که پاکسازی جزیره ونکوور کندو گفت: بار "[i]t بود داغ thumbtacks رانده شدن به گوشت من"—حتی از طریق زنبور عسل و کت و شلوار و اساسی sweatpants.

اما حتی پس از, برای بسیاری از زنبورداران و متخصص حشره شناس ، مورد حمله قرار گرفتن این "قتل اورلئانز" است گذشته از نگرانی های خود را.

تبلیغات

"اکثر مردم از ترس به گزیدگی توسط آنها. ما ترسم که آنها در حال رفتن به کاملا از بین بردن کهیر" Ruthie دنیلسون یک زنبوردار که کمک هماهنگ در پاسخ به این اورلئانز در سراسر شهرستان Whatcom گفت: بار.

به این منظور مقامات تیمی را به جنگ علیه بالقوه گونه های مهاجم به عنوان آن چرخه از نو آغاز می شود این سال است. در اطراف مارس the hornets' ملکه بیرون می آید از خواب زمستانی در حالی که کارگران در مورد پیدا کردن و ساخت و ساز در زیر زمین لانه به لانه. خود را تخریب قله در اواخر تابستان و اوایل پاییز را به عنوان کارگران با عصبانیت شکار برای مواد غذایی است که می تواند هر چیزی از زنبورها به mantises و حتی گونه های دیگر از اورلئانز به حفظ در سال آینده ،

تبلیغات

"این پنجره ما را به نگه داشتن آن از ایجاد" گفت: Chris Looney یک حشره شناس با دولت واشنگتن و وزارت کشاورزی در زمان' گزارش. "اگر ما نمی تواند آن را انجام دهد در چند سال آینده آن را احتمالا نمی تواند انجام شود."

تبلیغات

برای حفظ اورلئانز از ایجاد جای پایی در منطقه مقامات تازگی شروع تخمگذاری موقت تله—این پسر بزرگ مناسب نیست و به سنتی زنبور و زنبور تله—با استفاده از پاک کردن کوزه و مخلوط آب پرتقال و برنج شراب تخمیر شیر و آب و سایر تجربی lures. هر یک از آویزان بر روی یک درخت و geo-tagging و مقامات برنامه ریزی برای راه اندازی صدها نفر دیگر در ماه های آینده. آنها همچنین آزمایش با استقرار تصویربرداری حرارتی به suss کردن لانه با توجه به زمان پس از همه که وزوز می تواند در نتیجه درجه حرارت تا 86 درجه است. هر اورلئانز گرفتار خواهد شد مجهز به دو "شناسایی فرکانس رادیویی" برچسب یا بیشتر به سادگی کوچک "streamer" به نقشه آن سفر بازگشت به لانه خود را.

دولت واشنگتن و وزارت کشاورزی با همکاری زنبورداران محلی و دانشمندان با WSU برای ابتکار عمل و حتی اطراف محلی را شنود گذاشته شده برای کمک به پیگیری این گونه است. هر کسی که اتفاق می افتد به نقطه زنبور وزوز در اطراف می توانید گزارش رویت با استفاده از WA Invasives برنامه.

تبلیغات

"ما باید به مردم یاد می دهد که چگونه به رسمیت شناختن و شناسایی این هورنت در حالی که جمعیت های کوچک هستند" موری گفت: "به طوری که ما می تواند به از بین بردن آن در حالی که ما هنوز یک شانس است."

زیرا پس از همه نیست و ما در حال حاضر شده است از طریق به اندازه کافی در این سال ؟ و آن را فقط ممکن است dammit.

تبلیغات

[نیویورک تایمز]tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب