گوگل بال هواپیماهای بدون سرنشین به رها کردن کتاب های کتابخانه برای کودکان و نوجوانان

کودکان در ویرجینیا به زودی باید هیجان خود را از دیدن کتاب به کتابخانه تحویل داده شده توسط هواپیماهای بدون سر

توسط DOSTEMANSALAM در 22 خرداد 1399

کودکان در ویرجینیا به زودی باید هیجان خود را از دیدن کتاب به کتابخانه تحویل داده شده توسط هواپیماهای بدون سرنشین.

این سرویس جدید که می آید حسن نیت ارائه میدهد از گوگل "بال" هواپیماهای بدون سرنشین تحویل خدمات راه اندازی این هفته در شهر Christiansburg, به گزارش واشنگتن پست.

بال هواپیماهای بدون سرنشین شده اند ارائه کالاهای خانگی و وعده های غذایی به مشتریان در این شهر از سال گذشته پس از گوگل تبدیل به یکی از اولین شرکت ها در ایالات متحده به دریافت تصویب قانونی برای چنین خدمات.

تحت تاثیر قرار توسط هواپیماهای بدون سرنشین' سرعت تحویل و همچنین به عنوان سرگرم کننده محض دیدن یک ماشین پرواز رها کردن خرید های محلی میانه-کتابدار مدرسه کلی Passek فکر هواپیماهای بدون سرنشین می تواند یک راه بسیار خوبی برای ترغیب بیشتر کودکان و نوجوانان به خواندن در طول ماه های تابستان در حالی که مدارس و کتابخانه های عمومی باقی می ماند بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس.

الفبا متعلق به گوگل موافقت کرد و به تازگی مجموعه ای در مورد اضافه کردن کتاب های کتابخانه به آن دادگاه هواپیماهای بدون سرنشین تحویل سرویس.

"من فکر می کنم بچه ها در حال رفتن به فقط هیجان زده به یاد بگیرند که آنها در حال رفتن برای اولین بار در جهان برای دریافت کتاب کتابخانه توسط هواپیماهای بدون سرنشین" Passek گفت: پست.

کتابدار است که انجام بسیاری از کار خودش از جمله مدیریت دانش آموزان آنلاین کتاب درخواست ردیابی کردن کتاب در یک کتابخانه محلی در بسته بندی آن و مصرف آن را به بال هواپیماهای بدون سرنشین تسهیلات برای پرواز خود را به دانش آموز, صفحه اصلی. وجود 600 دانش آموز در سرویس حوضه آبریز بنابراین Passek می تواند یک تابستان مشغول جلوتر از او. و اگر شما تعجب کنید که چگونه کتاب خواهد بود بازگشت دانش آموزان می توانند آنها را به مدرسه در شروع ترم پاییز.

برای رستوران غذا سفارش و یا خرید کلی موارد Christiansburg مشتریان با استفاده از یک ویژه طراحی برنامه به محل سفارش خود را. یک بال هواپیماهای بدون سرنشین و سپس پرواز به آدرس تحویل را کاهش می دهد و محموله به مشتری حیاط و یا بر روی خود را در جلوی خانه با استفاده از یک افسار. شما می توانید آن را ببینید در عمل زیر:

"ما در کوتاه مدت تمرکز است که ارائه یک تجربه بزرگ برای مشتریان خود در Christiansburg و گرفتن بازخورد در مورد چگونه آنها می توانند بهترین استفاده از خدمات" بال سخنگو گفت: روندهای دیجیتال هنگامی که آن را در اصل اعلام کرد طرح خود را برای محاکمه.

تعداد فزاینده ای از شرکت های آمازون در میان آنها — نیز eying هواپیماهای بدون سرنشین تحویل بخش هر چند در مقیاس گسترده ای اجرای خدمات بستگی دارد تا حد زیادی در مورد اینکه آیا ارائه دهندگان می تواند دریافت تایید از تنظیم کننده.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن