گوگل اصلی خانه هوشمند بلندگو در فروش برای $30

Google Home smart speaker

Engadget

آن کاملا معمول است برای دیدن معاملات هوشمند, بلندگو, اما آنها اغلب به عنوان وسوسه انگیز این یکی. بهترین خرید فروش اصلی گوگل در صفحه اصلی فقط برای $30 یا کمتر از یک سوم از رسمی خود را 100 دلار قیمت. که بهتر از 50 دلار از چندی پیش قرار می دهد و آن را در همان قیمت است که شما می خواهم در حال حاضر برای پرداخت بطور قابل توجهی کمتر قادر به لانه مینی. شما می توانید پیدا کردن بلندگو برای همیشه-تا-کمی کمتر در فروشگاه گوگل اگر شما می خواهم به جای رفتن مستقیم.

خرید خانه در بهترین خرید – $30

خرید صفحه اصلی گوگل در فروشگاه گوگل – $29

خانه طراحی ممکن است به نظر کمی قدیمی به نسبت جدیدتر گوگل, هوشمند, بلندگو, اما آن را هنوز هم قادر است. آن را باید صدا کلی بهتر از لانه کوتاه و پایه قابل تنظیم اجازه می دهد تا شما مطابقت آن را به دکور خود را. جدای از آن, صفحه اصلی, سهام بسیاری از چیزهای مشترک اخیر با همتایان. گوگل دستیار باقی می ماند یک هوش مصنوعی قدرتمند یاور که در طول زمان بهبود یافته است (به خصوص برای خانه های هوشمند ادغام) و آن را هنوز هم یک انتخاب خوب اگر شما می خواهم به بازیگران صوتی از گوگل-خدمات دوستانه. شما نمی توانید خیره کننده با کیفیت صوتی و یا یک صفحه نمایش اما در $30 آن را یک مقدار بهتر از فقط در مورد هر چیز دیگری در گوگل صف — و رقیب سخنرانان مانند آمازون اکو که برای ماده.

در این مقاله: تجارت engadgetdeals, thebuyersguide گوگل, گوگل, صفحه اصلی, صفحه اصلی هوشمند, بلندگو, بلندگو, گوگل, دستیار, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>