جدید گوگل کروم افزودنی به شما اجازه ایجاد لینک کلیک کنید برای متن خاص در یک صفحه وب

گوگل را منتشر کرده افزودنی Chrome است که اجازه می دهد تا شما را به یک خاص بلوک از متن در داخل یک صفحه وب است

توسط DOSTEMANSALAM در 29 خرداد 1399

گوگل را منتشر کرده افزودنی Chrome است که اجازه می دهد تا شما را به یک خاص بلوک از متن در داخل یک صفحه وب است. شبیه به چگونه شما می خواهم ایجاد لینک های یوتیوب به یک ویدیو را در زمان خود این سفارشی آدرس های وب به طور مستقیم به جست و خیز و برجسته کردن بخش شما انتخاب کرده اید به عنوان به زودی به عنوان صفحه وب ارائه.

به سادگی به نام لینک به متن قطعه افزودنی های موجود در فروشگاه وب Chrome به صورت رایگان. برای استفاده از آن ابتدا مطمئن شوید که شما باید آخرین نسخه یا گوگل کروم و یا مایکروسافت لبه. بعدی هنگامی که شما نصب این افزونه بر روی کامپیوتر خود راست کلیک کنید و یک تکه از متن را در یک صفحه وب را انتخاب کنید و کپی لینک به متن انتخاب شده را انتخاب کنید. شما سپس می توانید با قرار دادن این لینک در هر کجا که شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن آن است.

لینک به متن قطعه است که بر اساس یک تکنولوژی جدید گوگل به تازگی نورد از برای آن مرورگر کروم به نام قطعات متن. این همان ماژول گوگل در حال حاضر به کارگیری برجسته این قطعه که به نظر می رسد در بالای جستجو در وب هنگامی که شما با کلیک بر روی لینک منبع.

در حالی که آن را در حال حاضر ممکن است به نوشتن این تکه تکه لینک با الحاق این متن در سوال در پایان طبیعی, URL, لینک, متن, قطعه موجب صرفه جویی در شما از کار دستی و اجازه می دهد تا شما را تولید و آنها را با یک کلیک یک دکمه.

این قابلیت محدود است به گوگل کروم و کروم مبتنی بر Microsoft Edge. این آدرس لینک به متن قطعه تولید نمی خواهد کار بر روی مرورگرهای دیگر مانند فایرفاکس یا سافاری. در ویژگی های پست وبلاگ گوگل می گوید که از ژوئن 17, "سافاری و فایرفاکس را به صورت عمومی نشان داد قصد پیاده سازی این ویژگی است." در مرورگرهای ناسازگار لینک را باز کردن صفحه وب به عنوان آن را به طور معمول.

لینک به متن قطعه است یک دستی فرمت است که می تواند به خصوص اثبات مفید هنگامی که شما می خواهید برای هدایت کسی به یک بخش در داخل یک صفحه وب طولانی. با توجه به نوپای تکنولوژی آن مبتنی بر آن را به دور از کامل است. در تست من پیدا کردم آن را تا حد زیادی متناقض آن را به عنوان اغلب حاضر به برجسته کردن متن و یا پرتاب یک خطا که گفت: من نیاز به انتخاب یک توالی طولانی از متن است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن