گوگل ویژه قطعه در حال حاضر شما را مستقیما به اطلاعات شما می خواهید

دامین مایر از طریق گتی ایماژ آن را در مورد به دست آوردن مقدار زیادی آسان تر برای پیدا کردن ا

توسط DOSTEMANSALAM در 15 خرداد 1399
This picture taken on May 13, 2013 in the French western city of Rennes shows a woman choosing Google Search (or Google Web Search) web search engine front page on her tablet. A report by a French expert panel published on May 13, 2013 recommended imposing taxes on smartphones and tablets but rejected a call for search engine Google to be charged for linking to media content. The nine-member panel, headed by respected journalist and businessman Pierre Lescure, said in the keenly awaited report that the revenue gained from the proposed new taxes could help fund artistic and creative ventures. AFP PHOTO / DAMIEN MEYER (Photo credit should read DAMIEN MEYER/AFP via Getty Images)
دامین مایر از طریق گتی ایماژ

آن را در مورد به دست آوردن مقدار زیادی آسان تر برای پیدا کردن اطلاعات شما در جستجوی در گوگل. به عنوان گزارش در آستانه, موتور جستجو زمین نشان می دهد که با کلیک بر روی قطعه برجسته در بالای جستجو — است که مستقل جعبه است که با هدف به شما پاسخ مستقیم به ما پرس و جو — خواهد شما را به آن دقیق بخش از متن را در وب سایت خود را. آن را در رنگ زرد و مرورگر خود را به طور خودکار اسکرول به قرار دادن آن در صفحه. در اینجا آنچه در آن مانند به نظر می رسد.

Google featured snippet highlight
گوگل / ویکی پدیا

با توجه به گوگل Danny Sullivan, ویژگی شده است در محل آمپر صفحات پس از 2018 شده است و در تست صفحات HTML از سال گذشته است. در حال حاضر آن را در زندگی برجسته ترین قطعه و مرورگرهای اگر چه گوگل می گوید قابلیت بستگی دارد چه فردی مرورگرها پشتیبانی می کند. آن را نیز می گوید که در حالی که وجود دارد هیچ نشانه گذاری مورد نیاز توسط مدیران سایت برای فعال کردن یک قابلیت, قطعه, اگر یک مرورگر پشتیبانی نمی کند زمینه تکنولوژی مورد نیاز و یا اگر سیستم نمی تواند با اطمینان تعیین که در آن به طور مستقیم با یک کلیک بر روی صفحه کاربران را به سادگی انجام شود به بالای صفحه به عنوان منبع طبیعی است.

این یک ویژگی مفید برای پیدا کردن اطلاعات مربوط به سرعت — به خصوص برای کسانی که به دنبال زمینه در اطراف اطلاعات ارائه شده در اصل برجسته قطعه. اما آن می تواند تاثیر در سئو و تبلیغات به عنوان کاربران بیشتر خواهد شد به احتمال زیاد به جست و خیز گذشته تبلیغات و تماس های به عمل پرش مستقیم به محتوا مرتبط است. چنین وب سایت ممکن است در نهایت نیاز به تغییر محل تبلیغات خود را به مطمئن شوید که آنها هنوز هم دیده می شود توسط بازدید کنندگان.

در این مقاله: گوگل, برجسته, قطعه, برجسته, اچ تی ام ال. اطلاعات آمپر, مرورگر, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن