گوگل Fabricius با استفاده از یادگیری ماشین به رمزگشایی هیروگلیف

Google Fabricius AI

گوگل

گوگل, فرهنگ و هنر, عمودی شناخته شده است به انتشار برنامه های سرگرم کننده و ابزار برای کمک به افراد درگیر با هنر و تاریخ است. در سال 2018 از آن راه اندازی یک ویژگی به شما اجازه پیدا کردن خود را در هنرهای زیبا انیمه با در نظر گرفتن selfie و اخیرا به آن اضافه شده راه را برای شما به اعمال فیلتر به عکس های خود را در سبک از استادان مانند ون گوگ یا داوینچی. در حال حاضر این شرکت در حال راه اندازی یک وب سایت بر اساس هوش مصنوعی ابزار به کاربران اجازه ارتباط برقرار کردن با هیروگلیف مصر باستان و همچنین کمک به محققان رمزگشایی نمادها با یادگیری ماشین. آن را به نام Fabricius با نام “پدر epigraphy مطالعه باستان کتیبه” با توجه به گوگل و به شما اجازه ارسال تقریبا ترجمه پیام در هیروگلیف را به دوستان خود.

Fabricius دارای سه بخش است: یادگیری بازی و کار. در بخش اول شما را از طریق رفتن سریع شش مرحله كلاسي كه شما به تاریخ و مطالعه هیروگلیف. فعالیت ها وجود دارد که در اینجا شامل ردیابی و نقشه کشی نماد با یادگیری ماشین تجزیه و تحلیل نقشه های خود را به ببینید که چگونه دقیق شما بودند. برای مثال من نقاشی از یک Ankh نماد و پس از آن دیده می شود برای پنج ثانیه تعیین شد 100 درصد درست در حالی که تلاش من در یک sceptre تلقی شد 98 درصد دقیق است.

در بازی شما می توانید تایپ در یک فیلد متنی و سیستم تولید آن نزدیک ترین تقریب پیام خود را در هیروگلیف. شما سپس می توانید انتخاب کنید برای به اشتراک گذاری آن بیش از رسانه های اجتماعی و یا ارسال لینک به دوستان خود. به گوگل هشدار این ترجمه نیست آکادمیک درست و “فقط برای تفریح است.”

Google Fabricius decode ancient Egyptian hieroglyphs

گوگل

در نهایت محققان می توانید از این بخش کار خود را در دسکتاپ به رمزگشایی نمادها آنها در فایل با آپلود تصاویر به میز کار. با توجه به گوگل بیانیه Fabricus اولین ابزار دیجیتال است که رمز گشایی هیروگلیف مصری ساخت در یادگیری ماشین. قبل از این گوگل گفت: “کارشناسان تا به حال به صورت دستی از طریق حفاری کتاب پس از کتاب به ترجمه و کشف باستان زبان است.” این ابزار نیز منتشر شده به عنوان منبع باز در Github برای کمک به تحقیق در این مطالعه از زبان های باستانی.

شما می توانید ببینید Fabricius سایت برای یادگیری در مورد و یا ایجاد پیام در هیروگلیف بر روی تلفن خود را و یا دسکتاپ, در حالی که رمز گشایی میز کار است که تنها در دسترس در دومی است. این دستگاه پلت فرم یادگیری می تواند کمک به محققان کشف بیشتر در مورد جهان ما تاریخ بلکه ارائه یک راه سرگرم کننده برای یادگیری در مورد گذشته ما است.

در این مقاله: گوگل fabricius, هوش مصنوعی, زبان, رمزگشایی, هیروگلیف مصر, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de