گوگل را محدود و تبلیغ هدف قرار دادن تبلیغات برای شغل و مسکن و اعتبار

بن Gabbe via Getty Images مانند بسیاری از آگهی, سیستم عامل, گوگل اجازه می دهد تا کسب و کار ه

توسط DOSTEMANSALAM در 23 خرداد 1399
NEW YORK, NEW YORK - MAY 19: The Google offices in NYC are closed during the COVID-19 pandemic on May 19, 2020 in New York City. COVID-19 has spread to most countries around the world, claiming over 323,000 lives with infections of over 4.9 million people. (Photo by Ben Gabbe/Getty Images)
بن Gabbe via Getty Images

مانند بسیاری از آگهی, سیستم عامل, گوگل اجازه می دهد تا کسب و کار هدف خود را صرف نسبت به افرادی که در مورد نظر خود پایه مشتری. که هوشمند و کارآمد اگر شما فروش محصول تو رفتگی در دیوار به یک گروه کوچک مردمی, اما آن را به یک ابزار است که می تواند به سوء استفاده. گوگل اعلام کرده است که این تغییر سیاست های خود برای جلوگیری از کسب و کار از ارسال تبلیغات هدفمند برای شغل و مسکن و اعتبار است.

در یک پست وبلاگ گوگل Scott Spencer می گوید که این شرکت در حال همکاری با وزارت مسکن و توسعه شهری است. این تغییر به این معنی است که "نهفته اشتغال مسکن و اعتبار تبلیغ" نمی خواهد بود قادر به هدف قرار دادن تبلیغات بر اساس "جنسیت و سن والدین, وضعیت, وضعیت تاهل و یا آدرس." این امید را کاهش فرصت های کسب و کار به تبعیض مشتریان بالقوه خود را.

هدف قرار دادن آگهی در گوگل در حال حاضر به صراحت ممنوع -- به عنوان در هر قانون فدرال -- هدف این تبلیغات را بر اساس نژاد و مذهب و قومیت جنسی مبدا و منشاء ملی یا ناتوانی است. با گسترش دامنه شامل چیزهایی مانند کد پستی آن باید کاهش توانایی بانک برای شرکت در redlining. که این عمل به طور غیر مستقیم تبعیض آمیز بر اساس ویژگی های فردی, اما جوامع در آنها زندگی می کنند.

در سال گذشته Facebook بود به اتهام نقض نمایشگاه مسکن عمل هر دو ملی نمایشگاه مسکن داد (که حل و فصل شد) و وزارت مسکن و توسعه شهری است. سایت متهم شده بود را قادر می سازد تبعیض با اجازه صاحبخانه و کارگزاران املاک و مستغلات به هدف قرار دادن تبلیغات. به طور خاص با مسدود کردن تبلیغات برای افرادی که غیر مسیحی به حال علاقه به "اسپانیایی فرهنگ" و کار پدر و مادر است.

در این مقاله: Google, Facebook, بن کارسون Redlining نمایشگاه, خانه قانون, تبعیض, تبلیغات, Scott Spencer, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب