گوگل برای اولین آندروید 11 بتا عمومی در طول livestream

گوگل قصد دارد تا اعلام بتا عمومی برای آینده آندروید 11 در طول جریان زندگی در ژوئن 3. آندروید آخرین بتا عمو

توسط DOSTEMANSALAM در 18 اردیبهشت 1399

گوگل قصد دارد تا اعلام بتا عمومی برای آینده آندروید 11 در طول جریان زندگی در ژوئن 3.

آندروید آخرین بتا عمومی قرار بود برای اولین بار در I/O گوگل کنفرانس ممکن است 12-14 اما این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است که مراسم لغو شده است. اعلام خواهد شد به جای آن را در یوتیوب آغاز در 8 a. m. PT) و با توجه به تصویری خال خال توسط Android Police.

این رویداد شامل یک پرسش و یک بخش که در آن مردم می توانید صدای جیر جیر آندروید خود را 11 سوال به @AndroidDev با استفاده از هشتگ #AskAndroid. آندروید, معاون رئیس جمهور, Dave Burke و مدیر ارشد, مدیریت محصول استفانی Cuthbertson خواهد شد در عرشه به این سوالات پاسخ دهد.

این نسخه بتا در ژوئن 3 شامل نهایی SDK و NDK رابط های برنامه نویسی نرم افزار برای توسعه دهندگان و باز کردن Google Play publishing برای هدف قرار دادن برنامه های آندروید 11.

گوگل قصد دارد نسخه بتا 2 در ماه جولای و بتا 3 در ماه اوت که شامل نامزد های ایجاد شده برای تست نهایی.

آندروید 11 شامل کشت از ویژگی های جدید است.

یکی از آنها یک جدید "یک بار اجازه" از ویژگی های که در دسترس خواهد بود برای برنامه های که فقط نیاز به دسترسی به داده های خاص مانند محل یک زمان.

آندروید 11 نیز می تواند احتمالا این مورد از ویژگی های ذخیره سازی. ویژگی خواهد محدود کردن دسترسی به این نرم افزار را به بقیه از دستگاه خود را برای بهبود امنیت و ذخیره سازی بهتر مدیریت.

یکی دیگر از ویژگی های ما می توانید انتظار — در ابتدا کشف شده توسط توسعه دهندگان XDA — این است که یک حرکت جدید با کد نام "کلمبوس" است که می توان با دوبار ضربه زدن به پشت گوگل صفحه گوشی. حرکت اجازه می دهد تا کاربران به راحتی انجام اقداماتی مانند راه اندازی دوربین و یا باعث Google دستیار صرفا با بهره برداری از تلفن خود را دو بار.

آندروید 11 به احتمال زیاد نمی تواند در دسترس برای اکثر گوشی ها تا 2021. اما, نیز وجود دارد یک فرصت جدید برخی از گوشی های آندروید منتشر شد بعد از این سال خواهد آمد با اندروید 11 در حال حاضر نصب شده است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب