گوگل به تعویق انداختن آندروید 11 بتا راه اندازی و رویداد گفت: "در حال حاضر زمان برای جشن'

گوگل و تعویق انتشار اندروید 11 بتا به عنوان به خوبی به عنوان آن رویداد "بتا راه اندازی نشان می دهد."تصویر: توس

توسط DOSTEMANSALAM در 12 خرداد 1399
Google has postponed the release of the Android 11 beta as well as its event, “The Beta Launch Show.”
گوگل و تعویق انتشار اندروید 11 بتا به عنوان به خوبی به عنوان آن رویداد "بتا راه اندازی نشان می دهد."
تصویر: توسعه دهندگان آندروید

گوگل اعلام کرد این آخر هفته که آن را به تأخیر انداختن آن برنامه ریزی شده انتشار عمومی نسخه بتا اندروید 11 و بتا راه اندازی نشان می دهدزندگی می کنند جریان رویداد به ارائه عمده آندروید به روز رسانی ها و اطلاعیه ها. در یک توییت اعلام اخبار گوگل گفت که "در حال حاضر زمان به جشن می گیرند."

تبلیغات

این شرکت اعلام کرد در تظاهرات گسترده در ایالات متحده و جهان بیش از مرگ George فلوید گزارشی در مینه سوتا که نشان داده شد در تصویری نفس نفس نفس به عنوان یک افسر پلیس kneeled در گردن او.

تبلیغات

گوگل در اصل برنامه ریزی شده برای انتشار آندروید 11 beta و میزبان آن رویداد در تاریخ 3 ژوئن.

"ما هیجان زده به شما بگویم بیشتر در مورد آندروید 11 اما در حال حاضر زمان به جشن می گیرند. ما در حال به تعویق انداختن ژوئن 3rd, رویداد ها و نسخه بتا. ما خواهید بود با بیشتر بر روی آندروید 11 به زودی" این شرکت اعلام کرد.

پس از لغو آن, فیزیکی, توسعه دهنده, کنفرانس, گوگل I/O سال 2020 به دلیل coronavirus همه گیر گوگل تصمیم به میزبان بتا راه اندازی نشان می دهد. با توجه به 9to5Googleآنلاین رویداد را برجسته بحث از Dave Burke, آندروید, معاون فنی و مهندسی و استفانی Cuthbertson ارشد, مستقیم, محصول, مدیریت, در میان دیگران.

در علاوه بر این به keynotes این رویداد نیز برنامه ریزی شده زندگی می کنند Q&A با هشتگ #AskAndroid در توییتر. گوگل برنامه ریزی شده برای انتشار دیگر مذاکرات در مورد موضوعاتی مانند ذخیره سازی دسترسی به, دولت از Kotlin و آندروید Jetpack است, در میان دیگران, روز از این رویداد.

تبلیغات

9to5Google گزارش که به تعویق افتادن را تغییر نمی, نهایی, تاریخ انتشار, برای آندروید 11است که برنامه ریزی شده برای سه ماهه سوم سال جاری برای توسعه دهندگان نرم افزار و همکاران.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب