گوگل ارائه می دهد به جای ترموستات آشیانه که اتصال به اینترنت مسائل

صاحبان که در حال نا امید شده توسط w5 خطا که تحت تاثیر برخی از ترموستات آشیانه خواهد بود قادر به گرفتن یک جای

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399

صاحبان که در حال نا امید شده توسط w5 خطا که تحت تاثیر برخی از ترموستات آشیانه خواهد بود قادر به گرفتن یک جایگزین آزاد از گوگل.

این w5 خطا ظاهر شد که به عنوان دور برگشت به عنوان نوامبر مانع لانه ترموستات از اتصال به Wi-Fi. یک موضوع در انجمن پشتیبانی رسمی گوگل در مورد این موضوع دریافت کرده است بیش از 200 پاسخ و حتی با جامع عیب یابی دستورالعمل ارائه شده توسط یک نماینده صاحبان خانه های هوشمند دستگاه هنوز هم قادر به رفع این مشکل است.

در حالی که حدس و گمان وجود دارد که یک به روز رسانی را شکست ترموستات آشیانه مقصر در پشت اتصال به اینترنت و مسائل مربوط به Wi-Fi تراشه یک سخنگوی گوگل گفته اندروید پلیس. مشکل از دستگاه کنترل از راه دور قابلیت های مدیریت, اما توانایی کنترل سیستم های سرمایشی و گرمایشی است که بی ریا سخنگوی اضافه شده است.

"اگر یک کاربر می بیند این خطا و نمی تواند آن را حل و فصل از طریق رفع عیب آنها را وادار به تماس با پشتیبانی از مشتری برای کمک و صادر خواهد شد جایگزینی دستگاه" سخنگوی گفت.

روندهای دیجیتال رسیده به گوگل برای پرس و جو در مورد جایگزینی روند و همچنین به عنوان آنچه که باعث این مسائل با ترموستات آشیانه' Wi-Fi تراشه. ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

ترموستات آشیانه' فصلی پس انداز

نه همه چیز منفی بوده برای لانه ترموستات صاحبان اخیرا هر چند که گوگل به تازگی گسترش یافته فصلی پس انداز ویژگی برای تمام صاحبان این دستگاه ها به صورت رایگان.

از ویژگی های توابع به عنوان یک شخصی انرژی مانیتور است که تنظیم مصرف انرژی برای کمک به کاهش این لایحه است. فصلی صرفه جویی در نتیجه به طور متوسط 3 ٪ تا 5 ٪ صرفه جویی در هزینه های گرمایش و سرمایش با توجه به گوگل.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن