گوگل علائم Juneteenth با تصویری ابله و اطلاعات تاریخی

گوگل همراه با بسیاری از شرکت های دیگر ناگهان به نشان دادن یک درک عمیق تر از مسائل رو سیاه مرد

توسط DOSTEMANSALAM در 30 خرداد 1399
Juneteenth Google Doodle
گوگل

همراه با بسیاری از شرکت های دیگر ناگهان به نشان دادن یک درک عمیق تر از مسائل رو سیاه مردم در ایالات متحده در این سال اولین بار است که گوگل ارسال یک ابله Juneteenth.

یک مقام رسمی دولت تعطیلات در تگزاس Juneteenth می گیرد هر ماه ژوئن 19th, به افتخار روز در سال 1865 زمانی که یک اتحادیه عمومی اعلام کرد همه بردگان در دولت بودند در حال حاضر رایگان. آمد آن ماه پس از شکست مؤتلفه متحده و بیش از دو سال پس از آزادی اعلام امضا شد اما قبل از تصویب این 13th اصلاحیه لغو برده داری (با استثنای قابل توجه) در دسامبر همان سال است.

دودل گوگل در صفحه اصلی آن امروز برای ما بازدید کننده های ویدئویی طراحی شده توسط هنرمند در محل اقامت Loveis عاقلانه همراه با LeVar Burton خواندن آیه اول از آسانسور هر صدا و آواز خواندن.

برای کسانی که نا آشنا با این دوم روز استقلال و اهمیت آن گوگل نیز راه اندازی یک مجموعه مرتبط با یک پاسخ برای دستیار در حالی که آن فرهنگ و هنر واحد تیمی با اسمیتسونین موزه ملی تاریخ و فرهنگ برای یک نمایشگاه جدید است که شما می توانید در اینجا.

در این مقاله: گوگل دودل گوگل Juneteenth, NMAAHC LeVar Burton, doodle, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن