گوگل در حال کار بر روی صدای تایید برای خرید با دستیار

Future Publishing via Getty Images به زودی شما قادر خواهید بود به خرید از طریق گوگل دستیار ب

توسط DOSTEMANSALAM در 6 خرداد 1399
A Google Home smart speaker photographed on a kitchen counter, taken on January 9, 2019. (Photo by Olly Curtis/Future via Getty Images)
Future Publishing via Getty Images

به زودی شما قادر خواهید بود به خرید از طریق گوگل دستیار با استفاده از فقط صدای خود را. به عنوان اندیشه پلیس گزارش یک صدای جدید مطابقت با تنظیم کشف شده در دستیار پرداخت و تنظیمات امنیتی پنجره — یک شاخص قوی است که گوگل' صدای مطابقت با تکنولوژی خواهد بود و بعد از آن مسیر به دست-رایگان خرید.

با توجه به اندروید پلیس, گوگل تایید کرده است که از ویژگی های جدید است که بخشی از زود اما محدود خلبان — در این مقطع آن را محدود به رستوران و دستورات در برنامه خرید دیجیتال از طریق Google Play. این اولین بار نیست که ما دیده ایم صدای مبتنی بر خرید البته — Alexa کاربران مجاز به داد کردن لیست خرید خود را برای چند سال در حال حاضر. تفاوت این است که گوگل این است که ظاهرا امن تر با تکیه بر صدای آن مطابقت تکنولوژی برای کمک به اعتبار هویت speaker – مفید برای خانه دستیار دستگاه هایی که فاقد ویژگی های امنیتی مانند اثر انگشت یا صورت اسکنر.

هیچ کلمه ای در عین حال در زمانی که ما می توانیم انتظار نهایی از ویژگی های به زمین اگر چه گوگل می تواند آن را در آندروید 11 بتا راه اندازی رویداد در ماه ژوئن 3rd. که می شود گفت هر کسی که صاحب یک صفحه تلفن می دانم چقدر متغیر آن صدای-شناخت ابزار هستند بنابراین این شرکت ممکن است نیاز به نیشگون گرفتن و کشیدن پارامترهای آن را کمی قبل از آن مجاز به عمل به عنوان یک خرید دروازه بان.

در این مقاله: گوگل دستیار صوتی, الکسا, آمازون, صدای, مطابق, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن