Google Drive با Dropbox

وجود دارد بسیاری از راه های مختلف برای ذخیره اطلاعات به صورت آنلاین و یا به اشتراک گذاری آن با دیگران است. خ

توسط DOSTEMANSALAM در 20 اردیبهشت 1399

وجود دارد بسیاری از راه های مختلف برای ذخیره اطلاعات به صورت آنلاین و یا به اشتراک گذاری آن با دیگران است. خدمات مانند Google Drive و Dropbox به هر دو انتخاب های محبوب است که همچنین مناسب برای به راحتی به اشتراک گذاری فایل های بزرگ شما نمی خواهد بود قادر به جا به یک ایمیل.

اگر شما نگرانم که بهتر است به هیچ دلیلی به حدس زدن. ما در حال حاضر در مقایسه با دو سازی خدمات برای شما و وارد نتایج.

ذخیره سازی رایگان

هر دو Dropbox و گوگل درایو ارائه فضای ذخیره سازی رایگان برای کسانی که می خواهم به سعی کنید از خدمات مربوطه قبل از قرار دادن چند دلار در ماه برای چیزی گسترده تر و دائمی است. گوگل درایو می آید به عنوان استاندارد با 15GB فضای رایگان است که به مراتب بیشتر از Dropbox اولیه ذخیره سازی رایگان ارائه فقط 2GB.

هر چند که به گوگل یک لبه قابل توجه در این بخش Dropbox ارائه می دهد راه های مختلفی برای افزایش ذخیره سازی رایگان. پایه (رایگان) حساب می توانید به کسب درآمد اضافی 500 مگابایت از فضای ذخیره سازی برای هر یک از دوستان و یا اعضای خانواده با اشاره به خدمات تا 16GB. کاربران همچنین می توانید نوشتن یک پیام کوتاه در مورد اینکه چرا آنها لذت بردن از با استفاده از Dropbox به 125MB به صورت رایگان.

در حالی که علاوه بر به دست آورده و فضای ذخیره سازی می کند و منجر به Dropbox به ارائه فضای رایگان از گوگل درایو با اشاره hoards از دوستان نیست یک کار ساده است. به خصوص در جهان امروز بسیاری از افرادی که می خواهید ذخیره سازی ابر در حال حاضر آن را داشته باشد. این خوب است که Dropbox است که گزینه اما در نهایت گوگل درایو ذخیره سازی رایگان است که به سادگی بهتر است.

حق بیمه ذخیره سازی

اگر شما می خواهید برای ذخیره هر چیزی فراتر از چند گیگابایت مهم نیست که ابر ذخیره سازی راه حل شما برای انتخاب کردن: شما در حال رفتن به مجبور به پرداخت هزینه برای آن است. Google Drive و Dropbox به ارائه بیمه خدمات اشتراک است که به شما خیلی بیشتر ذخیره سازی از راه دور برای کار با. سوال این است که کدام بهتر است بسته های در دسترس است ؟

برای شخصی کاربران Dropbox یک فرد در مقابل کسب و کار ساختار قیمت گذاری خود را برای حق بیمه ذخیره سازی ارائه شده است. Dropbox به علاوه حساب ارائه می دهد 2 ترابایت فضای ذخیره سازی است که می افزاید: دستگاه کنترل از راه دور پاک کردن و دو فاکتور تأیید هویت (که بسیار ضروری است برای نگه داشتن فایل های امن این روزها). آن را شما را به مجموعه ای 100 دلار برای سال یا 10 دلار در ماه است. نیز وجود دارد گزینه ای را از یک حساب حرفه ای که هزینه 17 دلار و ارائه می دهد 3TB از فضای ذخیره سازی به همراه نهان نگاری به اشتراک گذاشته شده لینک کنترل و بیشتر ویژگی های دستی.

برای تیم ها و کسب و کار کاربران Dropbox نیز ارائه می دهد حسابهای استاندارد و پیشرفته که از ویژگی های اضافی بازیابی فایل زمان ساخته شده است در رمزگذاری و برخی دیگر از ویژگی های گسترش یافته. که در آن حساب استاندارد محدود به 5TB از ذخیره سازی برای $12.50 یک ماه هر چند پیشرفته حساب های نامحدود ارائه فضا به همان اندازه که مورد نیاز است. آن را بسیار گران تر هر چند هزینه 20 دلار در هر کاربر در هر ماه هنگامی که پرداخت سالانه و یا 25 دلار در هر ماه در یک نورد اساس. آنها همچنین با تعداد زیادی از تیم مدیریت گزینه ها از جمله گزینه های صدور صورت حساب, مدیریت, مدیریت API دسترسی به همکاران و همه چیز را که کسب و کار در سطح خدمات ابری نیاز خواهد شد.

گوگل درایو از سوی دیگر به سادگی ارائه می دهد سه اولیه ردیف های قیمت گذاری پس از رایگان گزینه به طور کلی همه به نام گوگل یکی. این اولین بار است که یک 2 $در هر ماه برنامه فراهم می کند که 100GB دسترسی به کارشناسان گوگل و توانایی برای اضافه کردن اعضای خانواده. دوم با 3 دلار در هر ماه گزینه برای 200GB که شامل قبلی مزایای پلاس تخفیف برای فروشگاه گوگل. گزینه نهایی است که حرفه ای تر گرا ردیف 2 ترابایت برای $10 در هر ماه که به شما می دهد حتی بیشتر تخفیف قابل توجه است. در حال حاضر وجود دارد گزینه های اضافی برای گوگل درایو تمام راه را تا به 30TB برای 300 $در هر ماه. هنوز اینها در درجه اول با تمرکز بر سرمایه گذاری در سطح کاربران و مزایای دیگر به ندرت تغییر پس از ردیف چهارم.

در نهایت Google Drive و Dropbox به هر دو مزایای خود را دارند وقتی که می آید به قیمت گذاری شده است. اگر 100GB فضا کفایت خواهد کرد گوگل درایو 2 $در یک ماه گزینه بهترین شرط است. این شهر همچنین دارای بسیاری از گزینه های متنوع برای بزرگتر ظرفیت ذخیره سازی. اما Dropbox را بسته کسب و کار ارائه می دهد فضای ذخیره سازی نامحدود برای به عنوان کم به عنوان $75 یک ماه است که به مراتب بیشتر و به مراتب کمتر monetarily از گوگل درایو قابل توجهی ارائه.

همگام سازی فایل

Dropbox می توانید فایل های همگام در سراسر دستگاه های متعدد و سیستم عامل ها از جمله اصلی دسکتاپ و سیستم عامل های تلفن همراه. به عنوان Cloudware شکسته شدن در آن و مقایسه آن لینوکس پشتیبانی و "هوشمند همگام سازی" مجموعه Dropbox جدا از رقابت به این معنی تنها تغییرات هماهنگ هستند و نه کل فایل و یا پوشه.

در مقایسه با گوگل درایو همگام سازی پشتیبانی از دستگاه های متعدد و سیستم عامل هر چند آن را پشتیبانی نمی کند لینوکس بومی. وجود دارد برخی از راه حل آن را پس, اما آن را نه به طور رسمی پشتیبانی از پلت فرم به صورت فایل همگام سازی. در حالی که آن را به شما اجازه می را انتخاب کنید فایل های خاص برای همگام سازی آن را پشتیبانی نمی کند همگام سازی فایل تغییرات اغلب به نام "block-level" هماهنگ سازی. که بدان معنی است که نیاز به دوباره آپلود و یا دانلود کل فایل های همگام سازی آنها را.

فایل های

فایل های از بالاترین اهمیت برای بسیاری از ابر ذخیره سازی مشتریان به عنوان آن را می سازد آن را بسیار آسان تر برای ارسال فایل های بزرگ و یا پوشه ها به گروه های از مردم است.

گوگل درایو به شما امکان به اشتراک گذاری فایل ها و پوشه ها با استفاده از نرم افزار تلفن همراه و یا در مرورگر وب رابط با لینک های مستقیم و یا گزینه ای برای دسترسی به ایمیل خود را مورد اعتماد به اشتراک گذاری شریک است. این نیز ارائه می دهد فرصت را به مشاهده و ویرایش مجوز به کسانی که شما به اشتراک گذاشتن با شما اجازه سفارشی کردن قدرت آنها. تنها این است که بدون کلمه عبور و یا تاریخ انقضای روی این لینک کلیک کنید, آنها را در حال حاضر یک مشکل امنیتی بالقوه اگر شما حرکت نمی کند شما به اشتراک گذاشته شده فایل ها و یا پوشه ها در آینده است.

علامت Coppock/Digital Trends
علامت Coppock/Digital Trends

Dropbox ارائه می دهد فقط به اندازه انعطاف پذیری با که در آن شما می توانید تعیین مشترک پوشه ها و فایل ها. حرفه ای و کسب و کار دارندگان حساب می توانید کلمه عبور و تاریخ انقضاء بر روی لینک کلیک کنید که کمک به محافظت از داده های خود را در دراز مدت. شما همچنین می توانید ویرایش مجوز برای کاربران. آن ویترین قابلیت لمس خوب است بیش از حد برای کاربران حرفه ای اجازه دادن به آنها برای ایجاد صفحات نمونه کارها با Dropbox رسانه ها.

Dropbox به اشتراک گذاری صفحه همچنین باعث می شود آن را آسان ببینید که پوشه ها و فایل های شما در دسترس ساخته شده به دیگران است. در نهایت که همراه با امنیت بهتر برای حمایت از داده های کاربر را از Dropbox به انتخاب بهتر.

حمایت خارج و بهره وری گزینه های

گوگل درایو می تواند به سرعت ذخیره و ذخیره فایل پیوست در جیمیل دوقلو ذخیره تصاویر با Google Photos و همکاری آسان تر از طریق Google Docs, Sheets و Slides. فروشگاه وب Chrome بیش از 100 سازگار با برنامه های شخص ثالث برای گوگل درایو و همچنین ارائه راه حل ذخیره سازی ابر پتانسیل بیشتری نسبت به برخی از رقبای خود است.

Dropbox نیز توسعه خود محصولات و مشارکت. شخصی کاربران می توانند لذت بردن از همکاری با مایکروسافت است که می بیند دفتر اسناد openable و قابل ویرایش از داخل Dropbox خود ساخت همکاری آسان تر است. Dropbox به کاربران کسب و کار همچنین می توانید با استفاده از یکپارچه PDF مشاهده و به اشتراک گذاری با نرم افزار Adobe و زمان واقعی پیام از طریق شل کردن. آن DBX پلت فرم همچنین کمک می کند تا به ادغام با خدمات مانند Autodesk و Okta. کاربران حرفه ای به دست آوردن نامحدود API دسترسی به امنیت و بهره وری و اطلاعات حمل و نقل همکاران برای کمک به ایجاد خود را منحصر به فرد راه حل های مبتنی بر نیازهای کسب و کار خود را.

به علاوه Dropbox اضافه شده است برنامه های خود را در طول سال به رقابت با گوگل به طور مستقیم. که شامل Dropbox فضاهای تیم همکاری Dropbox کاغذ برای ایجاد محتوا و Dropbox انتقال برای ارسال فایل های بزرگ و ایمن. قابل توجه این سرویس همچنین به تازگی منتشر شده جدید برنامه دسکتاپ به جمع آوری تمام خدمات خود را به یک رابط پاک کن است که باعث می شود آنها را بیشتر قابل استفاده و ادغام Dropbox به طور کامل با سیستم عامل قابلیت های.

Dropbox آمده است یک راه طولانی در اینجا و دوباره دوستانه تر به صورت مجتمع و یا سرمایه گذاری در سطح کسب و کار. هنوز هم آن را نیز بسیار مناسب است که گوگل نگه می دارد همه چیز را در گوگل ، این بستگی به آنچه شما نیاز دارید.

امنیت و حریم خصوصی

در دنیای پس از افشاگری اسنودن و منظم هک اصلی سازمان اطمینان خود را از راه دور داده ها و حریم خصوصی شما محافظت شده است توجه عمده برای بسیاری از ذخیره سازی ابر مشتریان.

برای آن بخش Dropbox برای رمز گذاری داده های خود را به یک 128-bit AES استاندارد در حالی که فایل های در حال حرکت و سپس به 256-bit AES استاندارد زمانی که در حالت استراحت است. این نیز ارائه می دهد دو عامل احراز هویت برای رمز گشایی فایل ها برای جلوگیری از کاربران غیر مجاز از به دست آوردن دسترسی به آنها. پرداخت مشتریان همچنین می توانید از راه دور پاک کردن همگام سازی فایل ها باید آنها از دست دادن یک دستگاه مربوطه. نسخه عقبگرد حتی شما اجازه می دهد به جای به روز رسانی فایل های متفاوت دوره از زمان با توجه خود را بسته ارائه برخی از اندازه گیری حفاظت در برابر ransomware.

گوگل درایو ارائه می دهد قابل مقایسه ویژگی های امنیتی هر چند آن را با استفاده از 256 بیتی رمزگذاری AES با فایل ها در حمل و نقل و 128 بیتی رمزگذاری AES زمانی که در حالت استراحت است. آن را نیز پشتیبانی از دو فاکتور تأیید هویت و ابر ویژگی های هویت برای کسب و کار. رانندگی مطابق با استاندارد مانند ISO 27017 PCI DSS, FedRAM, FISC انطباق و بیشتر. شما می توانید لیست کامل را در اینجا.

Dropbox همچنین ملاقات های متعدد امنیتی و حفظ حریم خصوصی استانداردهای اما کمی بیشتر در بالای اتحادیه اروپا/آمریکا گواهینامه و میزبانی داده ها در اروپا است. آنها نیز کمی بیشتر در مورد مبارزه بیش از حد گسترده ای به دولت درخواست داده اگر چه آنها نمی تواند تضمین نماید که هر طور خاص درخواست نیست مفتخر شود.

به طور کلی گوگل درایو بسیار اندک سرب در اینجا با توجه به آن صراحت و وضوح در مورد تعدادی از گواهینامه های آن را مطابق با, هر دو در داخل و در سطح بین المللی. Dropbox به خود را داده تخصص, اما به خصوص برای کسب و کارهای فعال در اروپا است. همکاری نزدیک با پشتیبانی برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر از هر سرویس.

Dropbox برنده مسابقه تنگ

ایجاد حفره گوگل درایو در مقابل Dropbox همیشه رفتن به یک مسابقه تنگ (و از آن سخت تر در حال حاضر از آن شده است در سال های گذشته) که هر دو ارائه برخی از بهترین ویژگی های ذخیره سازی ابر امروز در دسترس است. هر دو خدمات گسترده رایگان و نسخه پرداخت می شود به عنوان به خوبی به عنوان جامد حمایت از مصرف کننده و به اشتراک گذاری فایل با قابلیت های. زمان و دوباره اگر ما تا به حال به نفع خود به Dropbox به دلیل آن فقط ارائه می دهد که کمی بیشتر از گوگل درایو به خصوص برای سرمایه گذاری در سطح کاربران است.

اگر شما نیاز به بیشتر از نزدیک مطابقت با آنچه گوگل درایو ارائه می دهد, هر چند, آن را هنوز هم ممکن است خدمات بهتر برای شما. اگر شما چند فایل ها و پوشه ها و یا صرفا به cloud backup امتحان کنید, گوگل درایو اول ما خواهد بود, توصیه, به عنوان آن ارائه رایگان بسیار برتر به Dropbox به است. گوگل درایو نیز بسیار عالی برای کسانی که وصل به گوگل اکوسیستم اما برای هر کس دیگری Dropbox ارائه خدمات برتر.

با سریع تر فایل همگام سازی بهتر و رمز عبور کنترل پیوندهای مشترک و نهایی ذخیره سازی نامحدود بسته اگر شما یک کسب و کار حساب Dropbox است که ما را انتخاب کنید.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب