Google Chrome به روز رسانی محدودیت های کوکی ردیابی و بلوک های مزاحم اطلاعیه

Prostock-Studio از طریق گتی ایماژ گوگل کروم 84 در حال حاضر در دسترس برای تمام کاربران دسکتاپ

توسط DOSTEMANSALAM در 25 تیر 1399
Closeup of unrecognizable afro woman typing on laptop keyboard while working in office, panorama
Prostock-Studio از طریق گتی ایماژ

گوگل کروم 84 در حال حاضر در دسترس برای تمام کاربران دسکتاپ پس از تاخیر در انتشار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. نسخه رزومه SameSite کوکی تغییرات گوگل شروع به پیاده سازی با کروم 80. اگر شما به یاد بیاورید که این غول تکنولوژی به حال به رول قابلیت برگشت چند ماه پس از آن برای اولین بار معرفی شد در تلاش برای اطمینان حاصل شود که آن را نمی تواند خدمات آنلاین و پورتال به توقف کار در میان coronavirus مربوط به مستندات.

این تغییرات نیاز به توسعه دهندگان خود را به تنظیم کوکی ها' SameSite ویژگی و یا گوگل به طور خودکار تغییر تنظیمات خود را به یک گزینه امن تر است که چیزی که به طور بالقوه می تواند شکستن وب سایت. حالا که به اندازه کافی زمان گذشته گوگل به احتمال زیاد تصمیم گرفت که زمان برای اجرای SameSite ویژگی تغییرات برای جلوگیری از مشکلات امنیتی ناشی از کوکی آسیب پذیری.

به عنوان 9to5Google یادداشت کروم 84 نیز خواهد آمد با قابلیت بلوک سرزده اطلاعیه مانند آزار دهنده به دنبال درخواست از وب سایت است که حفظ ظاهر تا هر بازدید. کاربران به سادگی با کلیک بر روی بل نماد یا آیکون در نوار آدرس وارد کنید و را انتخاب کنید "همچنان مسدود کردن" برای جلوگیری از pop-ups از ظاهر شدن دوباره. علاوه بر این مرورگر را به اطلاع کاربران دسکتاپ اگر آنها دانلود, EXE, APK, و دیگر فایل های اجرایی بیش از HTTP یا HTTPS صفحه به عنوان یک لایه امنیتی در برابر تهدیدات بالقوه را به سیستم خود را.

در این مقاله: SameSite, کروم, Google, Chrome, 84, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن