گوگل ممنوعیت تبلیغات برای جاسوسی از محصولات و خدمات

عکس: Alastair پیک (گتی ایماژ)گوگل ممنوعیت تبلیغات برای به اصطلاح "stalkerware" برنامه های تهاجمی برنامه ها تا

توسط DOSTEMANSALAM در 23 تیر 1399
Illustration for article titled Google Bans Ads for Snooping Products and Services
عکس: Alastair پیک (گتی ایماژ)

گوگل ممنوعیت تبلیغات برای به اصطلاح "stalkerware" برنامه های تهاجمی برنامه ها تا حد زیادی مرتبط با حسادت exes یا سوء استفاده همکاران برای جاسوسی بر روی شخص دیگری بدون مجوز. هر چند با توجه به این که آنلاین غول جستجو در حال حاضر به تصویب رسید یک پتو بان کی مون علیه stalkerware برنامه ها در آن بازی فروشگاه یکی به تعجب که چرا چنین تبلیغات هنوز اجازه برای شروع با.

تبلیغات

در اواخر بهتر از هرگز گمان می کنم.

تبلیغات

در یک آگهی سیاست روز رسانی در این هفته گوگل گفت که آغاز تاریخ 11 اوت آن را منع تبلیغات برای محصولات یا خدمات عرضه شده به صورت مخفیانه ردیابی و یا نظارت بر کسی. این شامل اما نه محدود به:

نرم افزارهای جاسوسی و فن آوری مورد استفاده برای شریک صمیمی نظارت از جمله اما نه محدود به, نرم افزارهای جاسوسی/تروجان است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت بر متون تماس های تلفنی و یا مرور تاریخچه; انتقالها GPS به طور خاص به بازار عرضه شده به جاسوسی و یا پیگیری کسی بدون رضایت خود را; ارتقاء تجهیزات مدار بسته (دوربین های, صوتی, ضبط, داش کم کم پرستار بچه) به بازار عرضه شد با بیان هدف از جاسوسی.

اساسا هر نوع نظارت دیجیتال با تکنولوژی که لولا در فرد در حال تماشا نمی دانستند چه خبر است. استثنا به این ممنوعیت شامل برنامه ها و خدمات با هدف تحقیقات خصوصی و هلیکوپتر پدر و مادر به دنبال نظارت بر کودکان زیر سن قانونی خود.

تبلیغ کنندگان که موفق به رعایت این سیاست جدید خود را به حساب های معلق با حداقل هفت روز هشدار جلوتر از زمان.

تبلیغات

گوگل شده است ramping تا تلاش برای سرکوب آن stalkerware مشکل به خصوص پس از یک سال 2018 مطالعه آن را پیدا میزبانی هزاران نفر از تبلیغات برای دوربین مدار بسته با تکنولوژی به طور خاص خطاب به افرادی که می خواستند به cyberstalk مهم دیگر خود را. چند تا از این تبلیغات را کشف موجود بر روی بینی زمینهای مانند "چگونه به گرفتن همسر تقلب با تلفن همراه خود" و "پیگیری من تلفن همسر — آیا می خواهید برای جاسوسی بر روی همسر خود را ؟ آهنگ همسر خود را بدون او دانستن."

گوگل اقدام به محدود کردن این تبلیغات از ظاهر برای برخی از محکم جستجو شرایط یک مصرفکننده ممکن است استفاده از, اما بسیاری همچنان به لغزش از طریق ترک. با وجود آن پتو فروشگاه app ممنوعیت شرکت گهگاه تصفیه دسته از stalkerware برنامه از فروشگاه Play آن که موفق به جلوگیری از پرچم.

تبلیغات

نکته غم انگیز این است که این stalkerware برنامه یک مشکل شایع برای یک دلیل. یک NortonLifeLock مطالعه منتشر شده در ماه فوریه متوجه شد که تقریبا نیمی از آمریکایی ها اعتراف کرد به cyberstalking یک شریک یا سابق در بعضی از فرم. این روش ها شامل جاسوسی بر روی شریک زندگی خود را به گوشی ایجاد مشخصات جعلی به ساقه آنها را در رسانه های اجتماعی و یا با استفاده از یک برنامه به طور مخفیانه نظارت بر فعالیت های آنلاین خود را و محل دیتا—با مردان بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان زنان به تکیه بر cyberstalking برنامه های.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن