خرید رپورتاژ

GM Maven car sharing service

جنرال موتورز

این COVID-19 همه گیر ادعا کرده است جنرال موتورز است Maven ماشین-های خدمات. مشتریان در حال دریافت اعلامیه که Maven دیگر در دسترس نیست “بلافاصله موثر.” در آن پیام این شرکت ذکر شده عملکرد کسب و کار در این صنعت و “چه خبر است با COVID-19” به عنوان عامل کلیدی است. ما خواسته ایم جنرال موتورز برای نظر.

در بیانیه ای به آستانهجهانی نوآوری معاونت پاملا فلچر گفت: جنرال موتورز به دست آمده بود “بسیار ارزشمند بینش” از در حال اجرا یک ماشین-های خدمات. آنچه از آن آموخته خواهد “سود و سرعت بخشیدن به” سایر قطعات GM, کسب و کار, او گفت:.

Maven در ابتدا بیشتر از یک رقیب مستقیم به ناوگان مبتنی بر خدمات مانند Car2go اما گسترش به مردم اجازه به اشتراک گذاری اتومبیل های خود را در سال 2018 است. این مشکل شده است پس قبل از همه گیر ، GM تعطیل Maven در هشت شهر در سال 2019 یا فقط کمتر از نیمی از آن پایه از دست داده و با نام تجاری مدیر عامل شرکت قبلی که در آن سال. این ویروس نقش مهمی در خاموش کردن اما ممکن است آن را به عنوان اتمام رابطه جنسی بیش از هر چیز دیگری است.

در این مقاله: GM General Motors, Maven, ماشین, های, حمل و نقل, اینترنت, خدمات, خاموش کردن, Covid-19, کروناویروس, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو