دریافت لنوو ساعت هوشمند برای $40 در بهترین خرید

Lenovo Smart Clock on a nightstand
نیکول لی / Engadget

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از لینک ها در این صفحه ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

به یاد داشته باشید زمانی که شما می تواند چک کردن زمان در وسط شب بدون گرفتن تلفن خود را و مکیده شدن به یک گرداب را از کار ایمیل و توییتر اطلاعیه? خیر تا به یک راه حل خوب: این شرکت ساعت هوشمند در حال حاضر 40 دلار در بهترین خرید 20 دلار پس انداز کردن آن معمول قیمت فروش و نیمی از 80 دلار برچسب قیمت آن را به انجام در آزادی.

خرید Lenovo ساعت هوشمند در بهترین خرید – $40

ما را به خیر ساعت هوشمند نمره 87 برای بسته بندی گوگل دستیار و خانه هوشمند کنترل شیک alarm clock. این “sunrise alarm” روشن روی صفحه نمایش به آرامی به مدت سی دقیقه قبل از زنگ خاموش می رود به هم بزنید شما بیدار به آرامی. شما می توانید خاموش کردن زنگ خود را با sleepily خوراکی “توقف” و یا با ضربه زدن به بالای ساعت. که خیلی معمولی از این دستگاه شما را انتخاب یا با استفاده از دستورات صوتی یا 4 اینچ صفحه نمایش لمسی برای به انجام رساندن هر چیزی شما می خواهید به انجام.

لنوو ساعت هوشمند به شما می دهد مقدار مناسب از “هوشمندی” برای میز کنار تخت. این دستگاه را پوشش می دهد خود را ضروری اتاق خواب روال مانند Spotify در حالی که شما در حال گرفتن لباس و پیدا کردن آنچه در دستور کار خود را برای روز. اگر شما می خواهید به خواب رفتن به یوتیوب و یا ایجاد تماس های ویدئویی از شما به احتمال زیاد در حال حاضر یک دستگاه مناسب برای این کار است. این یک ساعت است که به یاد می آورد که از آن قرار است به یک ساعت.

دنبال @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: engadgetdeals, thebuyersguide, تجارت, Lenovo, Lenovo ساعت هوشمند, ساعت هوشمند, صفحه اصلی, اخبار, دنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>