Facebook می گوید آن را تماشا همه چیز در مورد تهمت پست خواستار نظامی به معترضان شلیک

عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)Facebook را حذف کنید و یک آتش زا پست از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی

توسط DOSTEMANSALAM در 10 خرداد 1399
Illustration for article titled Facebook Says Itll Do Fuck All About Trumps Post Calling for Military to Shoot Protesters
عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

Facebook را حذف کنید و یک آتش زا پست از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اصل فراخواندن مقامات وارد مینیاپولیس و باز کردن آتش بر آمریکایی در اعتراض به خشونت پلیس وجود دارد, Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ روز جمعه گفت. پیش از آن در روز توییتر پرچم یکسان پست ها در هر دو رسمی کاخ سفید حساب و خود رئیس جمهور عملا منبر برای "ستایش خشونت است."

تبلیغات

در این پست تهمت و ادعا می کند به ارائه حمایت نظامی به مینه سوتا فرماندار و تهدید به ارسال در گارد ملی اگر مینیاپولیس شهردار یعقوب فری نیست "را با هم عمل می کنند و به شهر تحت کنترل است." او اضافه می کند که اگر وجود دارد هر گونه مقاومت مواجه از اعتراض به "اراذل و اوباش" و سپس "ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود"—یک نقل قول گذاشتم از بدنام میامی رئیس پلیس که وحشت سیاه جوامع و موجب شورش در 1960s.

هر چند زوکربرگ به درستی توصیف این دیدگاه به عنوان "تفرقه و التهابی شعارهای" Facebook در نهایت تصمیم به نگه داشتن پست به دلیل پلت فرم تعهد به "آزادی بیان" و استدلال می کند که اشاره به قریب الوقوع نظامی پاسخ این است که یک ماده از منافع عمومی.

تبلیغات

"اگر چه این پست تا به حال یک مشکل تاریخی مرجع ما تصمیم به ترک آن را تا آنجا که گارد ملی منابع به معنای ما به عنوان خوانده شده آن را به عنوان یک هشدار در مورد اقدام دولت و ما فکر می کنیم مردم نیاز به می دانم که اگر دولت در حال برنامه ریزی برای اعزام نیروی" زوکربرگ نوشت: در یک Facebook post.

"من می دانم که بسیاری از مردم ناراحت هستند که ما در سمت چپ رئیس جمهور پست اما موضع ما این است که ما باید قادر به اندازه بیان که ممکن است مگر اینکه آن را به علت خطر قریب الوقوع خاص مضرات یا خطرات املای در سیاست های روشن."

Facebook تصمیم می آید پس از طولانی شور و مشورت روند با توجه به زوکربرگ طی آن این شرکت جلب سنگین انتقاد خود بی طرفی و به خصوص برای کنتراست آن را به توییتر پاسخ که مخفی مغلوب ساختن پیشی جستن پست پشت یک هشدار در عرض چند ساعت. داخلی نظرات به نظر می رسد شده اند عمیقا تقسیم شده و به بیرون درز چند پست نشان می دهد کارکنان decrying Facebook خود را برای عدم اقدام با توجه به آستانه.

در زوکربرگ پاسخ او برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای راه رفتن به عقب سخنان خود با بعدی توییتهایی این ادعا که بیان نبود تهدید آن بسیار بدیهی بود. از Facebook مدیر عامل هم می اندازد در سریع واکسن در توییتر توضیح داد که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را ارسال کرده اند که در تخلف از پلت فرم سیاست در برابر تحریک به خشونت را به ارمغان آورده اند این ممنوعیت چکش پایین تر از رقیب خود.

تبلیغات

"بر خلاف توییتر ما باید یک سیاست قرار دادن یک هشدار در مقابل از نوشته های که ممکن است به تحریک خشونت زیرا ما اعتقاد داریم که اگر یک پست تحریک به خشونت می شود صرف نظر از اینکه آن است که ارزش خبری دارند حتی اگر آن می آید از یک سیاستمدار است،"

تبلیغات

است که برخی بسیار بزرگ صحبت از یک پلت فرم است که آیا *چک یادداشت* به معنای واقعی کلمه هیچ چیز در این وضعیت.

در نهایت زوکربرگ استدلال کرد که Facebook حفظ رئیس جمهور دیدگاه به دلیل "پاسخگویی برای کسانی که در موقعیت قدرت تنها می تواند رخ دهد هنگامی که گفتار خود طلبه در فضای باز است." نه اتفاقا این خط از تفکر بسیار شبیه به استدلال Facebook hawked سال گذشته هنگامی که آن را مدون یک راه گریز اجازه می دهد نهفته در مبارزات سیاسی ایدز است که توضیح می دهد که چرا من در همه جای تعجب نیست برای دیدن Facebook را تا گوشته یک بار دیگر و شجاعانه در دفاع از سیاستمداران و حق خود را به فوران گه آنلاین.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن