آلمان را به روز رسانی سخنرانی نفرت قانون نیاز به سایت های به گزارش کاربران به پلیس

تصویر داد via Getty Images آلمان در حال حاضر سخت آنلاین سخنرانی نفرت قانون در مورد برای تبدیل

توسط DOSTEMANSALAM در 30 خرداد 1399
15 June 2020, Saxony, Dresden: A policeman is standing in front of a German flag on the occasion of a rally of the anti-Islamic and xenophobic Pegida-movement on the Altmarkt. Photo: Sebastian Kahnert/dpa-Zentralbild/dpa (Photo by Sebastian Kahnert/picture alliance via Getty Images)
تصویر داد via Getty Images

آلمان در حال حاضر سخت آنلاین سخنرانی نفرت قانون در مورد برای تبدیل شدن به حتی بیشتر شدید. در روز پنج شنبه این کشور را به دولت فدرال تصویب یک ماده جدید (از طریق TechCrunch) است که نیاز به شرکت هایی مانند Twitter و Facebook به جلو مشکوک محتوای غیر قانونی به دفتر پلیس جنایی فدرال (BKA) آلمان معادل اف بی آی است. این قانون همچنین این شرکت ها ملزم به تصویب برخی از پوستر شخصی اطلاعات از جمله آدرس IP خود را.

ارائه اصلاحیه به آلمان شبکه اجرای قانون -- به عنوان شناخته شده NetzDG است. قبلا نیاز اصلی این قانون بود که شرکت حذف به طور بالقوه محتوای غیر قانونی. NetzDG شد و در حال حاضر بحث برانگیز زمانی که دولت برای اولین بار تصویب آن در سال 2017. در آن زمان سازمان دیده بان حقوق بشر استدلال کرد که آن را بیش از حد انگیزه های آنلاین سیستم عامل را به پایین اعتراض محتوا با توجه به شیب دار جریمه آنها می تواند در صورت عدم انجام این کار. در برخی موارد شرکت ها می توان به پرداخت جریمه به اندازه €50 میلیون دلار (حدود 56 میلیون دلار) برای عدم تطابق با قانون است.

همانطور که شما ممکن است تصور کنید که طرفداران حفظ حریم خصوصی نیست هیجان زده با این آخرین نسخه ، یکی از نگرانی های است که آن را به زور از شرکت های خصوصی برای کمک به پلیس برای ساخت یک پایگاه داده از مردم اطلاعات شخصی. به خصوص نگران کننده است و در واقع قانون ملزم به شرکت ها برای انتقال کسی داده ها قبل از وجود سوء ظن کیفری تخلف است. موضوع دیگر این است که قانون به طور موثر قرار می دهد تعهد از شناسایی و حمل و نقل محتوای مضر در شرکت هایی مانند Facebook و Twitter.

علاوه بر این به NetzDG بخشی از گسترده تر فشار آلمان به کنترل آنلاین سخنرانی نفرت که دولت در ارتباط به افزایش در جناح راست افراط گرایی است. در سال 2019 یک نئو نازی ها افراطی به قتل والتر Lübcke یک طرفدار مهاجر عضو آنگلا مرکل CDU ، در این منجر به جرم Lübcke دریافت چندین تهدید به مرگ.

خبر خوب این است که دولت آلمان است و با توجه به گسترده تر اصلاح NetzDG که قانون شفاف تر با اجرای قوی تر کاربر اطلاعیه ها. در صورت تصویب آن را نیز به مردم این حق را به پست های خود را ترمیم در مواردی که آنها با موفقیت به دادگاه تجدید نظر یک حذف.

در این مقاله: facebook, توییتر, رسانه های اجتماعی, اینترنت, قانون, آلمان, سیاست, قوانین و مقررات, شبکه های اجتماعی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن