Garmin را پیشرو 35 ساعت مچی GPS است حتی بهتر معامله در تنها 90 دلار

Garmin اگر شما برنامه ریزی برای شروع در حال اجرا هنگامی که coronavirus بحران عبور می کند, شم

توسط DOSTEMANSALAM در 4 اردیبهشت 1399
Garmin Forerunner 35
Garmin

اگر شما برنامه ریزی برای شروع در حال اجرا هنگامی که coronavirus بحران عبور می کند, شما ممکن است بخواهید برای بررسی از بهترین خرید آخرین معامله. بزرگ-جعبه خرده فروش و دارای تخفیف پیشرو 35 GPS ساعت هوشمند به $90 مطابق با بالاترین تا کنون قیمت دیده ایم برای پوشیدنی.

خرید پیشرو 35 در بهترین خرید - $90

یک چیز به یاد داشته باشید این است که فقط سیاه و سفید مدل در حال حاضر در فروش برای $90, اما شما می توانید دیگر سه رنگ برای $100. بنابراین اگر شما می خواهم به خصوص از نگاه فراست آبی یا موردتوجه مدل شما در حال گرفتن یک معامله خوب با چیدن یکی از آنها را. اگر شما تمایل به خرید ابزارهای جدید از آمازون پیشرو 35 در فروش نیز وجود دارد.

این ساعت هوشمند از ویژگی های GPS و همه روزه فعالیت های ردیابی و همچنین به عنوان یک ضربان قلب نظارت است. در حالی که Garmin طراحی پوشیدنی با دوندگان در ذهن, آن را شامل چند حالت ورزشی به شما اجازه خود را ثبت تمرینات دوچرخه سواری و.... به عنوان شما ممکن است انتظار می رود با هر تناسب اندام متمرکز پوشیدنی را نیز پیگیری مراحل و کالری را بسوزانید. خارج از آن ویژگی های تناسب اندام, Forerunner 35 می تواند آینه اطلاعیه گوشی های هوشمند و کنترل پخش موسیقی است.

بسته به اینکه چگونه شما با استفاده از پوشیدنی Garmin ادعا می کند شما می توانید تا نه روز از عمر باتری را از پیشرو 35 با یک شارژ. البته عمر باتری را تا حد زیادی بستگی دارد که چگونه شما با استفاده از دستگاه. در حالت آموزش برای مثال عمر باتری می آید در حدود 13 ساعت به جای. تمام گفته های استاد 35 یک انتخاب مناسب و معقول برای مبتدی دونده.

در این مقاله: engadgetdeals تجارت thebuyersguide, گارمین, ساعت هوشمند, gps در حال اجرا best buy, تناسب اندام, پوشیدنی, ابزارهای, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب