بازی برای تغییر باز می شود رایگان ثبت نام به صورت مجازی خود 2020 جشنواره

بازی برای تغییر برای اولین بار در 17 سال سابقه بازی برای تغییر در جشنواره رایگان خواهد بود ب

توسط DOSTEMANSALAM در 18 اردیبهشت 1399
Games for Change
بازی برای تغییر

برای اولین بار در 17 سال سابقه بازی برای تغییر در جشنواره رایگان خواهد بود برای حضور در. ثبت نام برای این رویداد امروز باز می شود, با این جشنواره به خودی خود در حال وقوع بین ژوئیه 14 و 16. با وجود آنلاین بودن در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آنها هنوز هم می شود کارگاه های آموزشی, دموی و شبکه های جلسات برای شرکت در. به عنوان در سال گذشته آنها را نیز خواهید بود مراسم جوایز تجلیل از کسانی که در صنعت بازی که داری تاثیر اجتماعی.

بازی برای تغییر نیز اعلام کرد چهار اضافی سخنرانان کلیدی. لیست جدید مجریان شامل نام های شناخته شده مانند فمینیست منتقد Anita Sarkeesian و رسانه مولکول را Siobhan ردی. آنها پیوستن به یک در حال حاضر التقاطی گروه که شامل امثال Jenova Chen طراح از تحسین indie عنوان سفرو حنا یک رویا-نوازنده پاپ که تولید آخرین آلبوم Hanadriel بیش از چهار هفته در حالی که جریان روند در حرکت یا کشش ناگهانی.

"ما به عنوان محوری برای مجازی جشنواره و ارائه ثبت نام رایگان به تمام تمرکز ما این است که به معرفی جهانی و تا کنون بیشتر مخاطبان متنوع جدید و پیشگامانه راه است که بازی و همهجانبه رسانه ای استفاده می شود برای خوب گفت:" بازی برای تغییر رئیس جمهور سوزانا Pollack.

با تمرکز بر موضوعاتی مانند حالت ارتجاعی ارتباط و رفاه 2020 بازی برای جشنواره تغییر احساس می کند مانند آن خواهد بود و حتی به موقع تر از در سال گذشته.

در این مقاله: بازی برای تغییر covid-19, کروناویروس, جشنواره, ثبت نام, Media Molecule, Anita Sarkeesian, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب