فرمول E مسابقه صلاحیت برای استفاده از esports رینگر در یک مسابقه مجازی

ABB فرمول E فرمول E آئودی راننده دانیل Abt شده است رد صلاحیت از esports نژاد و جریمه €10 ، 0

توسط DOSTEMANSALAM در 5 خرداد 1399
Formula E racer used a ringer in an esports race
ABB فرمول E

فرمول E آئودی راننده دانیل Abt شده است رد صلاحیت از esports نژاد و جریمه €10 ، 000 برای استفاده از رینگر در جای خود با توجه به انتخاب. رقبای مشکوک شد و پس از او واجد شرایط در جایگاه دوم و در ادامه به سوم در فرمول E نژاد در صفحه اصلی چالش با وجود داشتن هرگز به پایان رسید و بالاتر از 15 قبل از. معلوم شد که حرفه ای e-sim مسابقه لورنز Hoerzing بود در چرخ.

Stoffel Vandoorne یک گذشته راننده فرمول 1 بود مشکوک از شروع به عنوان او احساس کردند که Abt/Hoerzing خود را فرصتی برای یک پیروزی است. "واقعا خوشحال نیست در اینجا به دلیل بود که دانیل رانندگی اتومبیل خود را و او همه چیز را خراب کرد. که مسخره بود," او گفت: در طول مسابقه. "من سوال اگر آن را واقعا دانیل در ماشین."

Abt بود که زوم خوراک رفتن اما چهره اش مسدود شده بود توسط یک میکروفن و یا دیگر تجهیزات. "لطفا از دانیل Abt به زوم دفعه بعد که او را, رانندگی, چون مثل Stoffel گفت: من کاملا مطمئنم که او می گوید:" دو بار قهرمان فرمول E Jean-Eric ورگن.

فرمول E گزارش بررسی آدرس های IP و نمیفهمد که Abt نمی تواند رانندگی شده اند. نه 18-year-old pro gamer لورنز Hoerzing که رقابت در موازی FE چالش سری گرفته بود جای خود. Hoerzing در حال حاضر ممنوع از مسابقه چالش سری و محروم از مکان ششم به همراه FE مسابقه چالش.

این مسابقه به صورت آنلاین در صفحه اصلی چالش با هدف نگه داشتن رانندگان و طرفداران درگیر با فرمول E در طول COVID-19 مستند به عنوان real racing متوقف شد برای فصل. آن را نیز طراحی شده برای جمع آوری کمک مالی برای یونیسف. روروک مخصوص بچه ها استفاده از rFactor2 شبیه سازی با زندگی واقعی فرمول E و esports اغلب رقبای مسابقه با هم. فرمول E رانندگان باید با استفاده از یک استاندارد سیم راه اندازی و نرم افزار در حالی که esports رانندگان باید کمی بیشتر راه گریز و تجهیزات-دانا است.

"من می خواهم برای معذرت خواهی به فرمول E, همه, طرفداران, تیم من و همکار من درایور داشتن به نام کمک از خارج در طول مسابقه در روز شنبه" Abt در بیانیه ای گفت. "من نمی آن را به عنوان به طور جدی به عنوان من باید. من به خصوص با عرض پوزش در این مورد چون من می دانم چقدر کار رفته در این پروژه در بخشی از فرمول E سازمان است. من آگاه هستم که جرم دارای یک طعم غذا در دهان تلخ بود اما هرگز به معنای با هر قصد بد."

در این مقاله: فرمول E esports, نژاد, رینگر, Daniel Abt سبز لورنز Hoerzing, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب