سابق منچستر یونایتد ستاره کول شروع می شود کلیه تحقیقات صندوق

لندن (AFP) - سابق منچستر یونایتد مهاجم اندی کول را آغاز کرده است تحقیقات صندوق برای کمک به بهبود کلیه پیوند و

توسط DOSTEMANSALAM در 11 اردیبهشت 1399

لندن (AFP) - سابق منچستر یونایتد مهاجم اندی کول را آغاز کرده است تحقیقات صندوق برای کمک به بهبود کلیه پیوند و بیمار تندرستی زیر و نبرد خود را در برابر نارسایی کلیه.

کول که برنده چندین غنائم تحت الکس فرگوسن در اولدترافورد دچار نارسایی کلیه در سال 2015 پس از چیدن یک ویروس در حالی که در تور در ویتنام به عنوان یک متحد باشگاه سفیر.

او تا به حال یک زندگی-صرفه جویی در پیوند سه سال پیش با برادرزاده اش ارائه دهنده کلیه.

این زن 48 ساله در حال حاضر در انزوا با توجه به coronavirus می خواهد برای کمک به دیگران از طریق اندی کول صندوق اجرا توسط کلیه تحقیقات انگلستان با تمرکز بر تحقیقات به بهبود کلیه پیوند و بیمار تندرستی.

"من ذهنی به اندازه کافی قوی به بازی فوتبال اما این سخت ترین نبرد من تا به حال برای مقابله با" گفت: Cole است که کار به عنوان دستیار مربی در سومین ردیف Southend.

"من نمی خواهم هر کسی که برای پایان دادن به مبارزه مثل من. روانی نبرد بزرگتر از مشکل فیزیکی. ذهن خود را قدرتمند ترین چیز در جهان است.

"هدف من این است برای پیدا کردن راه های بهتر برای کمک به ایجاد زندگی بهتر برای افراد مبتلا به بیماری های کلیوی و یا پیوند. اگر من می تواند کمک به هر کسی دیگری و سپس من به شما انجام درست آن."

اندی کول صندوق با هدف بالا بردن حداقل 500.000 پوند ($625,000) بیش از سه سال آینده با بهبود سلامت روان و تندرستی یکی از هسته های هدف.

سابق انگلستان بین المللی کول که همچنین برای نیوکاسل و منچستر سیتی, برنده پنج لیگ برتر عنوان یکی از قهرمانان لیگ و دو جام حذفی با منچستر یونایتد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب