ثابت خود را پیش فرض گوشی عکس ها با این برنامه قدرتمند


دوربین گوشی خود را که قوی تر از همیشه, اما از آن است که دور از ادم. همیشه دلسرد فکر می کنم شما تا صف کامل شات تنها به بررسی رول دوربین خود را و کشف شما messed تا چیزی خود را در ترکیب خود تعادل رنگ سفید و یا چه کسی می داند—و شما دستگیر کرده اند کمتر از کامل رندر از لحظه ای که برای همیشه رفته است.

تبلیغات

خوشبختانه شما می توانید وضعیت خود را با گرفتن دست خود را بر روی یک عکس-ویرایش برنامه که به همان اندازه ماهر و آسان برای استفاده حتی زمانی که شما در حال ساخت پیشرفته ترین ویرایشهای. گوگل Snapseed (در iOS, آندروید) نرم افزار متناسب با این لایحه اما آن گنج از ابزار می تواند تهدید آمیز در نگاه اول. در اینجا یک راهنمای سریع به چگونه Snapseed کمک می کند عکس های خود را بدرخشد.

چه Snapseed?

Snapseed گوگل رایگان ویرایش عکس, نرم افزار برای اندروید و iOS. این ارائه می دهد از گزینه های مختلف برای افزایش سرعت عکس های خود را. بر خلاف اکثر برنامه های کاربردی که به تمرکز بر روی فیلتر Snapseed به شما می دهد مقدار زیادی از گزینه های برای تنظیم یک تصویر اصلی خواص و ساختار. این خانه ها این ابزار پیشرفته در no-frills طراحی است که نمی خواهد شما را پایمال و نه شما را مجبور به رفتن را از طریق یک شیب منحنی یادگیری به کارشناسی کارشناسی ارشد این—موضوع, شما به احتمال زیاد به صورت حرفه ای برنامه های کاربردی مانند ادوبی لایت روم.

تبلیغات

چه می توانید انجام دهید با Snapseed?

Snapseed به شما می دهد دسترسی به هر دو اولیه و ابزار پیشرفته برای ویرایش تصویر است. شما می توانید جزئیات از جمله نکات برجسته و در مقابل محصول یا چرخش قاب اضافه کردن, قدیمی, اثرات تاری پس زمینه, ریز تنظیم تعادل رنگ سفید ،

Snapseed نیز حدود ده فیلترهای از پیش تعریف شده شما می توانید سعی کنید اگر شما به دنبال سریع و بدون سر و صدا رفع و می آید با یک دسته از دسته ای از ابزار های مختلف شما می توانید استفاده کنید برای حاشیه نویسی تصاویر و اضافه کردن متن آگهی ها و حباب سخنرانی.

مهمتر از آن ارائه می دهد یک ویژگی به نام انتخابی است که شما اجازه می دهد به درخواست برخی از ویرایشهای شما به طور انحصاری به یک منطقه خاص از یک تصویر. برای مثال در یک مناظر شات اگر شما می خواهم به برجسته کردن یک حیوان شما می توانید به سادگی با انتخاب منطقه آن را اشغال و افزایش روشنایی آن سطح.

تبلیغات

Snapseed می ایستد جدا از برنامه های دیگر با تشکر از ویژگی های پیشرفته آن—مسائل شما می خواهم به طور معمول به پیدا کردن در پایان نرم افزار عکاسی. با تشکر از گوگل الگوریتم های هوشمند که مراقبت از بلند کردن اجسام سنگین با استفاده از این ابزار حرفه ای است که به عنوان ساده به عنوان تبدیل شماره گیری نمایید.

هنگامی که شما کردم قطع استفاده از آنها شما قادر خواهید بود به راحتی خلاص شدن از شر خود را به ضرب گلوله از اشیاء غیر ضروری مصنوعی گسترش مناظر, تغییر یک تصویر دیدگاه یک فرد را تغییر دهد عبارات و یا سر در برخواهد داشت و خیلی بیشتر.

تبلیغات

بیایید نگاهی به چند نمونه از چگونه شما می توانید با استفاده از این برنامه است.

تبلیغات

چگونه به استفاده از Snapseed پیشرفته عکاسی ابزار

این نمونه ها همه گرفته شده از یک تلفن آندروید, اما دسترسی به این امکانات یکسان است در iOS.

تبلیغات

تنظیم چشم انداز

تبلیغات

ما نمی توانیم کاملا کنترل یک شات زاویه پس از آن گرفته شده اما Snapseed دیدگاه ابزار اجازه می دهد تا شما را به نیشگون گرفتن و کشیدن آن را همیشه تا کمی. پس از تصاویر دو بعدی Snapseed نمی تواند از زیرخاک در اوردن جزئیات پنهان است که می شده اند در غیر این صورت قابل مشاهده از منظر دیگر. در عوض این ویژگی اجازه می دهد تا شما را به ویرایش این موضوع نسبی موقعیت های مصنوعی گسترش عکس لبه های برای پر کردن شکاف.

به عنوان مثال وانمود کند که شما یک تصویر از یک کوه است. با توجه به شرایطی… شما می توانید از ساقه آن از مرکز. شما به سادگی می توانید محصول و سطح دو طرف به نظر می رسد متقارن و یا شما می توانید با استفاده از Snapseed را ابزار چشم انداز. همه شما باید انجام دهید این است که آتش تا برنامه ضربه بزنید چشم انداز و راست تصویر به سمت وسط. Snapseed را هوشمندانه گسترش عناصر در مرزها و تکثیر شات از زاویه مورد نظر شما.

تبلیغات

این ابزار به عنوان شما می خواهم انتظار نمی تولید نتایج دقیق در شرایط پیچیده تر. اما در اینجا این کار را می کند کاملا.

تبلیغات

گسترش تصویر مصنوعی

تبلیغات

اگر شما نیاز به طور مصنوعی اضافه کردن یک کمی به تصویر خود را—شاید به آن اندازه مناسب نسبت به هر آنچه در آن است شما در حال انجام—سعی کنید Snapseed را گسترش گزینه ای است که بر اساس همان تکنولوژی است که قدرت این ابزار چشم انداز. در این مورد Snapseed تلاش خواهد کرد به صورت دیجیتالی تکرار لبه از شات خود را با کشش آنها به نوعی مانند یک خودکار فتوشاپ clone برس.

این گسترش ابزار می توان درست در کنار چشم انداز ابزار در Snapseed. هنگامی که شما وارد فایل خود را انتخاب کنید گسترش و کشیدن دسته از لبه شما می خواهم به گسترش است. برای نتیجه مطلوب بهتر است به گسترش به تدریج و منتظر Snapseed برای گرفتن قبل از اینکه شما حرکت می کند بیشتر است.

تبلیغات

“التیام” لکه و لکه ها را از خود تصویر”

تبلیغات

حتی ریزترین انسداد است به اندازه کافی برای خراب کردن یک تصویر است. این می تواند یک پرنده است که پرواز در قاب فقط زمانی که به شما ضربه شاتر و یا یک ذره گرد و غبار که گیر کرده به دوربین خود را با لنز شما را بدون تحقق آن. Snapseed را شفا توانایی می تواند به ترمیم این لکه ها با حدس زدن آنچه که یک تصویر ممکن است مانند نگاه کنید اگر هر آنچه در آن است که شما نمی خواهید در آن… نبود.

در این صحنه تصویر بالا من نمی خواهم به همراه برج و سیم برای جلوگیری از آسمان سپیده دم, رنگ, بنابراین من با استفاده از Snapseed را شفا تب به خلاص شدن از آنها. شما می توانید فکر می کنم از این ابزار به عنوان یک پاک کن اما استفاده از آن دقت کنید; شما باید به شیر و یا کشیدن انگشت خود را بر روی اشیاء شما می خواهید به حذف, اما آن را نمی خواهد کار اگر شما پاک کردن شیء در یک بروید.

تبلیغات

اولین قدم شما باید به زوم در منطقه شما می خواهید به ویرایش. درمان با این نسخهها کار بهترین زمانی که شما استفاده از آن را به عنوان اگر تمیز کردن زخم. به آرامی “داب” را چندین بار در طول شی تا Snapseed آمار و ارقام را در پس زمینه و حذف شی. در مورد برنامه messes تا در هر نقطه شما می توانید خنثیسازی آخرین dab و رزومه با پاک کردن جسم از مرزهای.

آن را می توانید برخی از آزمون و خطا به درک چگونگی کنترل ابزار درمان. (مطمئن شوید که شما را به مراقبت از تمام نتیجه لکه بیش از حد.)

تبلیغات

رفع بی دست و پا و چهره در عکس

تبلیغات

Snapseed یک راه حل برای شما اخم یا absent-minded, چهره ها, بیش از حد. سر خود را مطرح ابزار تبدیل چهره خود را به یک مدل 3D است که شما سپس می توانید دستکاری. برای مثال شما می توانید ویرایش دهان یک فرد برای تبدیل اخم به یک پوزخند است. در بالا از آن, گزینه های وجود دارد برای تنظیم اندازه مردمک و سر فاصله کانونی بنابراین شما می توانید چهره ای شکل.

پس از وارد کردن عکس خود را به سر مطرح تنظیمات و برنامه چند ثانیه به نقشه صورت شما در حال تلاش برای نیشگون گرفتن و کشیدن. هنگامی که انجام می شود به سادگی با حرکت سر به موقعیت های مختلف. تحت تنظیم برگه شما برای دسترسی به این اندازه مردمک لبخند و فاصله کانونی لغزنده.

تبلیغات

جدا از سر ژست شما همچنین می خواهید پیدا کردن یک بخش به نام پرتره شما می توانید استفاده کنید برای مدیریت ویژگی های از قبیل رنگ پوست و پوست صافی.

تبلیغات

ویرایش پشته و متن با هم تداخل دارند

تبلیغات

یکی از Snapseed بهترین ویژگی های خود را ویرایش پشته که به شما می دهد یک مرور کلی از تمام تغییرات شما اعمال می شود بنابراین شما به راحتی می توانید برگرداندن و یا تجدید نظر در هر یک از آنها را بدون لغو همه از کار خود را.

ویرایش پشته همچنین باعث می شود آن را ممکن است به زحمت انجام طیف وسیعی از پیشرفته عکاسی کلاهبرداری. شما می توانید یک قطعه از متن پشت یک شی مانند یک ساختمان برای یک اثر دراماتیک است. برای انجام این کار اضافه کردن متن به تصویر خود را به طور معمول و چین در این بخش شما می خواهم برای مخفی کردن با شی. بازگشت به صفحه اصلی و شیر کمی پشته آیکون در بالای صفحه. را انتخاب کنید “نمایش ویرایشهای” و دو شیر آبی جعبه برچسب متن.

تبلیغات

انتخاب برس و شیر برعکس دکمه واقع در سمت چپ در کنار صلیب در نوار پایین. این را خود متن کامل کدورت. مجموعه ای قلم مو و کدورت به صفر با ضربه زدن به پیکان رو به پایین چهار بار. زوم به منطقه شما می خواهید برای مخفی کردن برخی از متن و قلم مو بیش از آن. این تا حدی به استتار شخصیت. هنگامی که شما محتوا با نگاه شما به دست آورد آمار دکمه کنه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>