HBO Max Cosplayers و یک سیارک بزرگ: بهترین Gizmodo داستان این هفته

در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ بالا: 5GBioshield النا Scotti (تصاویر گتی ایماژ, Shutterstock) تعقیب سنگ و فرا

توسط DOSTEMANSALAM در 12 خرداد 1399
Clockwise from top left: 5GBioshield, Elena Scotti (Pictures Getty Images, Shutterstock), Chase Stone and Frank Gualta.
در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ بالا: 5GBioshield النا Scotti (تصاویر گتی ایماژ, Shutterstock) تعقیب سنگ و فرانک Gualta.
گرافیک: نگاه کنید به بالا.

سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

من می دانم که این هفته دور یو پی اس معمولا آج نسبت به بیشتر خوش بین و نور دل افراد, اما وجود دارد هیچ راهی برای بازشماری این آخرین هفت روز بدون تمرکز در درجه اول در مرگ جورج فلوید و تظاهرات گسترده موجب این بی معنی و نژادپرستانه عمل خشونت پلیس و همچنین همه بی عدالتی در برابر جامعه است که قبل از آن آمد.

تبلیغات

اگر شما علاقه مند در ارائه پشتیبانی اما قادر به رسیدن به اعتراض (به خصوص با covid-19 بحران هنوز رفتن قوی در بسیاری از ایالات متحده), لطفا در نظر اهدا به رسمی جورج فلوید صندوق یادبود. شما می توانید اضافی منابع برای اهدای اینجابه عنوان به خوبی به عنوان برخی از مفید توییتر موضوعات در اینجا و در اینجا به یاد بگیرند که راه های بیشتری برای نشان دادن حمایت خود را.

ما امیدواریم که روزی وجود دارد این است که عدالت برای جورج فلوید به همراه هر فرد سیاه و سفید که مرده است در دست یک نیروی پلیس که به طور معمول نتواند در وظیفه خود برای محافظت از مردم بسیار افسران آن هستند سوگند به خدمت می کنند.

تبلیغات

و از آنجا که وجود دارد هیچ راهی برای انتقال یکپارچه از آن به موضوع این هفته داستان در اینجا در Gizmodo, من قصد دارم به سادگی و unoriginally قرض گرفتن از یک صفحه از مونتی پایتون.

و در حال حاضر برای چیزی کاملا متفاوت است.

این هفته ما همیشه خیلی دوست داشتنی خبرنگاران: دست خود را بر روی 13-inch MacBook Pro و شاد در آن عدم اپل بحث butterfly keyboard; شکست پوچی رئیس جمهور در آخرین اوقات تلخی-تقدیر-اجرایی-سفارش; پنجه برخی از سرد جدید اکتشافات در مورد این سیارک که تمام دایناسورها را کشتهو صحبت های کارشناسان در مورد نحوه گیر بودن در قرنطینه است که تاثیر خود را در زیست شناسی.

ما نیز تحت پوشش این محدودیت از هوش مصنوعی وقتی که می آید به درمان در زمان شما را از طریق تاریخ شفاهی Who Framed Roger Rabbit (یکی از علاقه شخصی) و برجسته چگونه cosplayers با استفاده از مهارت خود را برای مقابله با این همه coronavirus دیوانگی است.

شما می توانید تمام این داستان ها و بیشتر در زیر:

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب