Fitbit را COVID-19 ونتیلاتور می شود اورژانس تایید FDA

Fitbit Fitbit یک گام نزدیک تر به قرار دادن آن جریان ونتیلاتور به استفاده از در طول بیماری هم

توسط DOSTEMANSALAM در 15 خرداد 1399
Fitbit Flow ventilator
Fitbit

Fitbit یک گام نزدیک تر به قرار دادن آن جریان ونتیلاتور به استفاده از در طول بیماری همه گیر. FDA داده است Fitbit اضطراری با استفاده از مجوز برای جریان به کمک شدید COVID-19 موارد است. آن را هنوز هم نمی مشتریان به انتظارنشسته بودند اما آن را "در مذاکرات" با دولت آمریکا و آژانس برای ارزیابی نیاز دارد و امیدوار است برای کار با کمک سازمان ها در سراسر جهان است.

جریان سخت تن به تن است به عنوان ترکیبی از سنسور های پیشرفته و هشدار با یک ساده برای استفاده و رابط کاربری است که نمی خواهد نیاز به تخصصی اپراتورهای. همچنین در دیدار "همان قیمت پایین تر" به عنوان دیگر اضطراری, پنکه, Fitbit گفت. این شرکت شرط بندی است که تولید آن مزیت در ساخت انتقالها فعالیت آن را یک لبه.

در حالی که این می تواند اثبات مفید وجود دارد تعدادی از موانع قبل از Fitbit ممکن است این را استفاده کنید. گذشته از نیاز به امن مشتریان Fitbit نسبتا دیر است. این روشن نیست که چقدر تقاضا وجود دارد خواهد بود برای یک تولید کننده یا نه وجود دارد موج دوم COVID-19 موارد است. در حال تکامل درک SARS-CoV-2 virus همچنین ممکن است کاهش تقاضا برای هواکش به عنوان محققان با تمرکز بر راه های دیگر صرفه جویی در بیماران است. این جریان می تواند ثابت کند مهم است اما تنها در صورتی که شرایط مناسب هستند.

در این مقاله: Fitbit, جریان, fitbit جریان Covid-19, coronavirus, پنکه, پنکه, FDA, سلامت, پزشکی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب