آخرین ماه از آماده سازی قبل از پرتاب ناسا پشتکار رور

وجود دارد فقط یک ماه تا رونمایی از ناسا پشتکار رور که فرود بر روی مریخ برای جستجوی شواهد باستان زندگی وجود د

توسط DOSTEMANSALAM در 1 تیر 1399

وجود دارد فقط یک ماه تا رونمایی از ناسا پشتکار رور که فرود بر روی مریخ برای جستجوی شواهد باستان زندگی وجود دارد.

با وجود چالش های ناشی از جهانی همه گیر از coronavirus راه اندازی است که هنوز برای آن اصلی تاریخ و پیش خواهد رفت که برای اولین بار برنامه ریزی شده در سال 2012. با توجه به راه است که زمین و مریخ در مدار خود به سفر بین دو موثر است یک پنجره برای راه اندازی هر 26 ماه پس از گم پنجره تابستان امسال را ناشی از یک مشکل عمده.

In a clean room at NASA's Jet Propulsion Laboratory in Southern California, engineers observed the first driving test for NASA's Mars 2020 rover on Dec. 17, 2019.
در یک اتاق تمیز ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در جنوب کالیفرنیا مهندسین مشاهده اولین آزمون رانندگی برای ناسا مریخ در 2020 مریخنورد بر روی Dec. 17, 2019. NASA/JPL-Caltech

با چنین مهم زمانبندی برای نگه داشتن به ناسا اجازه می دهد تا برای امکان وجود دارد که می تواند فقیر آب و هوا در روز راه اندازی نیاز به یک تاخیر کوتاه. بنابراین پنجره برای راه اندازی این تابستان اجرا می شود از تاریخ 20 ژوئیه تا اوت 11, اجازه می دهد برخی از انعطاف پذیری برای آخرین لحظه مسائل. مریخ نورد راه اندازی خواهد شد در بالای ایالات متحده راه اندازی داد Atlas V موشک از مرکز فضایی کندی در فلوریدا همراه با اولین هلیکوپتر برای پرواز بر روی یک سیاره دیگر به نام نبوغ.

برای قدردانی از تلاش های فوق العاده بهداشت و درمان کارگران در طول همه گیر rover انجام خواهد شد یک صفحه خاص در شاسی آن به تصویر می کشد زمین های پشتیبانی شده توسط این مار میله است که نشان دهنده جامعه پزشکی است. "ما می خواستیم برای نشان دادن قدردانی ما برای کسانی که خود را شخصی خوب بودن در خط برای دیگران" گفت: Matt Wallace پشتکار معاون مدیر پروژه ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت. "امید ما این است که زمانی که نسل های آینده سفر به مریخ اتفاق می افتد و بر ما رور آنها یادآوری خواهد شد که بر روی زمین در سال 2020 وجود چنین افرادی است."

Attached to the Perseverance Mars rover, this 3-by-5-inch (8-by-13-centimeter) aluminum plate commemorates the impact of the COVID-19 pandemic and pays tribute to the perseverance of healthcare workers around the world.
متصل به پشتکار مریخ 3-توسط-5-اینچ (8-توسط-13 سانتی متر) ورق آلومینیوم یادبود تاثیر COVID-19 همه گیر و ادای احترام به این پشتکار کارکنان بهداشتی درمانی در سراسر جهان است. NASA/JPL-Caltech

ناسا مدیر جیم Bridenstine برجسته پشتکار در جشن به 51 سالگرد پرتاب آپولو 11 اولین crewed پروازهای فضایی به ماه: "پنجاه و یک سال پیش امروز ناسا بود که به آماده سازی نهایی برای اولین بار در ماه فرود" او گفت:.

"امروز ما در آستانه یکی دیگر از لحظه های به یاد ماندنی در اکتشاف: جمع آوری نمونه ها در مریخ است. همانطور که ما جشن قهرمانان آپولو 11 امروز نسل های آینده ممکن است به خوبی تشخیص زنان و مردان از پشتکار — نه تنها برای آنچه که آنها را در رسیدن به 100 میلیون مایل از خانه اما برای آنچه که آنها قادر به انجام در این جهان در جاده به راه اندازی."

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن