Final Fantasy VII Remake: بهترین سلاح های ایجاد شده برای Aerith گینسبروق

نهایی علاوه بر این به Final Fantasy VII Remake حزب خواهد بود Aerith گینسبروق که یک قهرمان شفا دهنده و mage را. Aerith معرفی شده است به بازیکنان به عنوان یک دختر گل که ابر اجرا می شود به. حق کردن خفاش, آن را می شود روشن است که Aerith است تنها کسی که به جز ابر که می توانید ماکو-سوخت کابوس ارواح شناور در اطراف.

Aerith دارای سابقه بودن فن های مورد علاقه در این بازی است. مسلما یکی از بهترین درمانگران در هر بازی Aerith قدرت می آید از کارکنان خود را و توانایی خود را برای اطمینان از این تیم زنده ماندن است.

مطالعه بیشتر

سلاح می سازد

Aerith مهارت ایستادگی کردن از این تیم به دلیل به طور کلی او حملات تمرکز بیشتر در مورد سحر و جادو به جای چهره به چهره مبارزه با. این به این معنی است که سلاح خود را ارتقاء کمی متفاوت تر از کسانی که از Barret, Tifa یا ابر. بسیاری از سلاح های خود را تمرکز بر روی دفاعی سحر و جادو اما در حال حاضر او را سحر و جادو می تواند به عنوان سنگین-ضربه سحر و جادو حمله. در اینجا این است که یک ایده خوب از چه به ارتقاء سلاح های خود را به استفاده از او در حمله و دفاع و شفا سحر و جادو.

Final Fantasy VII remake aerith attack
شرکت Square Enix

گارد چوب

Aerith پیش فرض سلاح گارد چوب که همراه با مهارت محرمانه بخش است. این حمله را التماس جادویی اطراف تیم و هر گونه حمله به بازیگران جادوها در این بخش خواهد شد به طور خودکار بازیگران دو بار. این اجازه می دهد تا برای بازدید در دشمنان که نمی خواهد به عقب.

قدرت این سلاح می آید از توانایی خود را به شیر به Aerith ذاتی نقاط قوت. این سلاح بشود به شدت نسبت به سحر و جادو ارائه افزایش به ساده اما موثر سحر و جادو و ارتقاء برای Aerith استفاده کنید.

با توجه به ماهیت این سلاح جادویی اضافه کرد MP و سحر و جادو تا مواد کمک خواهد کرد که به Aerith افزایش فوق العاده. علاوه بر این, درمان, احیای, و HP جذب کامل مناسب. این مواد نگه داشتن Aerith و تیم زنده و رفتن به دور. برای کمک به Aerith با هر گونه حمله او ممکن است مجبور به انجام اضافه کردن عنصری مفردات نیز واجب بودن بازیکنان است.

نقره ای کارکنان

بازیکنان خواهد شد که دسترسی به نقره کارکنان نسبتا به زودی پس از Aerith به تیم می پیوندد. نقره کارکنان را می توان در فصل هشتم. بازیکن قادر خواهد بود برای خرید این سلاح برای دو Moogle فلزات در Moogle Emporium در بخش 5 محله های فقیرنشین. این سلاح می آید با مهارت Sorcerous طوفان می پردازد که آسیب سحر و جادو به دشمنان نزدیک.

بر خلاف گارد چوب نقره کارکنان اجازه می دهد تا Aerith به استفاده از همه نوع از سحر و جادو, ساخت این آیتم یکی از بهترین و مناسب سلاح برای Aerith. این شامل ارتقاء کمک خواهد کرد که هر دو او را توهین آمیز و حمایت از سحر و جادو در حالی که به طور همزمان افزایش قدرت سحر و جادو خود. هنگامی که بازیکنان شروع به باز کردن ارتقاء این سلاح نقره کارکنان را تا حد زیادی دارای مقام بلندتری بودن گارد چوب به عنوان سلاح جادویی.

پس Aerith اولیه مگه اضافه کردن MP و سحر و جادو تا روشن انتخاب برای بسیاری از Aerith سلاح. شفا احیا و HP جذب نیز ضرورت به Aerith ابزار کمربند اطمینان حاصل کرد که او سحر و جادو در حال تلاش برای نگه داشتن خودش و دشمنان زنده است. با این حال اضافه کردن بیشتر بزرگ می تواند بسیار مفید باشد. این مواد می دهد Aerith توانایی به درمان همه در یک بار است که فوق العاده مفید در شکست دادن دشمنان قوی.

محرمانه یا اقتدار سلطنتی

محرمانه یا اقتدار سلطنتی است که آسان به دست خود مورد. به منظور دریافت این سلاح بازیکنان نیاز برای تکمیل هر یک دینامیت بدن یا برشی ضد حمله سمت تلاش در فصل نهم. اگر چه این طرف تلاش است که یک بازیکن می شود تغییر خواهد کرد بر اساس حوادث داستان های منتهی به این دو طرف تلاش خواهد کرد با ارائه این سلاح. محرمانه یا اقتدار سلطنتی همراه با مهارت زودگذر آشنا. این حمله را احضار پری که حملات دشمنان به صورت دوره ای و پس از استفاده از توانایی ها و جادوها.

از همه Aerith سلاح این یکی توهین آمیز یک سلاح سحر و جادو. این سلاح را به نوبه خود Aerith به حزب اصلی آسیب فروشنده ساخت این سلاح یکی از بهترین (یا حداقل بیشتر هیجان انگیز) سلاح های خود را با استفاده از Aerith. وجود بارهای از سحر و جادو حمله ارتقاء قدرت به عنوان به خوبی به عنوان عنصری افزایش به اطمینان حاصل شود که Aerith است که هدف قرار دادن دشمن نقاط ضعف برای خسارت حداکثر.

این سلاح به اندازه کافی قدرتمند است که وجود دارد نه یک کل بسیاری از مواد است که نیاز به زوج با آن است. برای اطمینان از هر اعتصاب Aerith معاملات تجهیز عنصر مفردات خواهد اطمینان حاصل شود که هر گونه ضعف دشمن است بهره برداری است. HP جذب همچنین می توانید نگه دارید Aerith صدر و آماده برای نبرد. همچنین Aerith همیشه می تواند با استفاده از MP و سحر و جادو است.

Mythril راد

برای پیدا کردن Mythril راد, بازیکنان باید برای رسیدن به قفسه سینه در قبرستان در فصل 11. نسبت به آغاز قطار قبرستان که در آن بازیکنان برای اولین بار مبارزه با برخی از موش سر از طریق یکی از رها واگن قطار به جای بالا رفتن از نردبان. وجود خواهد داشت یک منطقه باز در اواخر جایی که قفسه سینه را می توان یافت. این سلاح می آید با توانایی ری از قضاوت. ری از قضاوت آتش سوزی یک انرژی پشت سر هم که بازدید دشمنان چندین بار. این حمله نیز افزایش تلو تلو خوردن, جایزه, اما هزینه آن 2 ATB به استفاده از.

آن را تعجب آور نیست که این سلاح یکی دیگر از سحر و جادو مبتنی بر سلاح, اما آن را نیز دارای چند ارتقاء دفاعی. این سلاح کمک خواهد کرد Aerith حفظ جادویی تسلط در حالی که به او فقط کمی بیشتر دشمن از سلاح های قبلی داشته باشد. این باعث می شود برای حداقل یک سلاح مناسب و معقول برای Aerith.

Aerith می تواند هرگز بیش از حد سحر و جادو پس از دادن این سلاح استاندارد MP و سحر و جادو کردن مفید است. علاوه بر این با اضافه کردن یک درمان و/یا احیای مفردات ارائه خواهد شد Aerith این افزایش بسیار مورد نیاز از تیم درمان است. با اضافه کردن عنصر مفردات نیز می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که هر اعتصاب Aerith سرزمین را ضربه دشمن که در آن واقعا لطمه می زند. یکی از مفردات که برای اضافه کردن یک کمی از Aerith را هنجار است ثابت قدم بلوک. اگر چه به نظر می رسد مانند یک انتخاب عجیب و غریب آن را به خوبی کار می کند با Mythril راد دفاعی ارتقاء.

تیغه کارکنان

نسبت به پایان فصل 11 بازیکن خواهد شد در صورت خاموش در برابر یک Eligor در قطار قبرستان. برای دریافت این سلاح بازیکنان را مجبور به استفاده از سرقت در Eligor و تیغه کارکنان از آن است. این تیغه کارکنان همراه با براق سپر حمله. این دفاعی طلسم conjures جادویی سپر نگه می دارد که دشمنان در خلیج و متوقف می شود پرتابه از حمله این تیم است.

این سلاح واقعا ارائه چیزی متفاوت از Aerith دیگر سحر و جادو مبتنی بر سلاح. آن است که شایان ذکر است که این تیغه کارکنان کاملا چند ضربه مهم پیشرفت است که افزایش آسیب سحر و جادو توسط یک مقدار خوبی (اگر بازیکنان خوش شانس است). خارج که پره کارکنان نمی ایستادگی کردن در میان Aerith دیگر سلاح.

MP و سحر و جادو تا Materia قطعا لازم برای این سلاح. اما برای افزایش شانس, افزایش Aerith را آسیب سحر و جادو اضافه کردن یک شانس را بهبود شانس Aerith فرود آمار حیاتی. جفت این با برخی از عناصر مفردات و Aerith باید آماده برای هر نبرد.

تقویت کارکنان

Aerith نهایی سلاح در این بازی یک تقویت کارکنان است که می توان در قفسه سینه در فصل 17. قفسه سینه واقع شده است و در اتاق استراحت در نمونه محوطه منطقه که در آن فصل آغاز می شود و آن را به یک آیتم است که دشوار است به از دست ندهید. این مورد همراه با ATB بخش توانایی. این حمله فوق العاده مفید است که کمک می کند تا متحدان که در Aerith بخش بازیابند جزئی ATB به سنج. هزینه آن 2 ATB برای Aerith به بازیگران این حمله است.

این سلاح می دهد Aerith بیشتر از دفاعی افزایش می دهد. در عوض بسیاری از Aerith را تمام و جادویی ارتقاء قربانی. تقویت کارکنان اجازه می دهد تا Aerith را ادامه دهد که حزب اصلی mage را فراهم می کند و او را با برخی از قوی دفاعی پاداش. این سلاح است که ایده آل برای بازیکنان که می خواهند Aerith به اصلی باقی می ماند شفا دهنده در حالی که به او کمی بیشتر دفاع.

بسیاری از مواد است که مناسب برای این سلاح به عنوان سلاح های قبلی. MP کردن سحر و جادو, تا, شفا, احیای, و HP جذب کمک خواهد کرد که نگه داشتن Aerith اولیه شفا دهنده و سحر و جادو کاربر از یک حزب است. علاوه بر این ثابت قدم اضافه کردن بلوک و عنصر Materia را حفظ خواهد کرد Aerith امن و اطمینان حاصل شود هر حمله او مجبور به انجام خواهد زمین.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر