Fauci تماس همه گیر یک "بدترین کابوس' سناریو طوری به من یادآوری دوباره چرا متحده در حال بازگشایی?

عکس: استخر (گتی ایماژ)در تپه آینده بهداشت و درمان اجلاس سال گذشته خروجی سردبیر-در-بزرگ استیو Clemons خواسته Dr

توسط DOSTEMANSALAM در 20 تیر 1399
Illustration for article titled Fauci Calls Pandemic a Worst Nightmare Scenario, So Remind Me Again Why States Are Reopening?
عکس: استخر (گتی ایماژ)

در تپه آینده بهداشت و درمان اجلاس سال گذشته خروجی سردبیر-در-بزرگ استیو Clemons خواسته Dr. Anthony Fauci برای توصیف خود را از کابوس بهداشت عمومی سناریو. او گفته بود: "[A] تنفسی بیماری منتقله از راه که به سرعت در حال گسترش است که جدید به طور عمده وجود دارد هیچ پس زمینه ایمنی در جامعه و این که تقریبا تبدیل به یک نام تجاری جدید همه گیر آنفلوآنزا."

تبلیغات

ملت پیشرو متخصص بیماری های عفونی در ادامه گفت که "زمانی که شما یک بیماری تنفسی است که به راحتی گسترش می یابد و دارای درجه بالایی از عوارض و برخی از درجه ای از مرگ و میر شما می تواند بهداشت عمومی فاجعه است."

Fauci بدترین مورد پیش بینی کرده است پس می پیوندند با ادامه covid-19 pandemic (منهای آنفلوانزا کمی البته) باعث عذرخواهی در ظاهر خود را در در این سال اجلاس سران در پنج شنبه.

تبلیغات

"من متاسفم که من خیلی prescient زمانی که ما تا به حال ما آخرین مصاحبه استیو," او گفت: Clemons در هر کسب و کار خودی. "من واقعا متاسفم که در مورد. هنگامی که ما در حال مکالمه ما در سال گذشته به من گفت: این چیزی است که من خواهد بود بیشتر در مورد نگران است. من خیلی متاسفم که در آن رخ داده و رخ داده است به سرعت پس از آن مصاحبه است."

به تاریخ ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 3.1 میلیون نفر از covid-19 و 133,000 مرگ و میر با توجه به این دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus مرکز تحقیقات. امریکا حدود یک چهارم از covid-19 نفر در سراسر جهانساخت آن بدترین ضربه ملت تا کنون, در بخشی به دلیل محاصره و متناقض فدرال بهداشت عمومی پاسخ که دیدم تست های سراسر کشور کمبود در همه گیر محوری مراحل اولیه است.

"نه به اغراق امیز در مورد آن—آن واقعا کامل است طوفان و (یک) بیماری های عفونی و بهداشت عمومی فرد را بدترین کابوس. این یک چشمگیری انتقال ویروس" Fauci ادامه داد: در تپه اجلاس. "بهره وری که با آن این انتقال است که واقعا قابل توجه است."

تبلیغات

به این نکته, چند متحده به قرار دادن یک توقف خود زودرس بازگشایی برنامه پس از افزایش موارد جدید. اما حتی در میان این وخیم نظر Fauci سقوط کوتاه از معرفی یک بازگشت به ایالت پناهگاه در محل سفارشات. در عوض او پیشنهاد کرد به Clemons که "ما نیاز به دریافت متحده توقف در باز خود روند."

در شهادت تحویل به این کمیته مجلس سنا در سلامت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی در ماه گذشته Fauci هشدار داد که ایالات متحده می تواند دیدن تا 100,000 موارد جدید در هر روز اگر متحده را شروع نمی در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی سلامت با هدف ممانعت از گسترش ویروس به طور جدی. در آن زمان او گفت که او "بسیار نگران" حدود چهار متحده که حساب برای حدود 50 درصد از موارد جدید poring درفلوریدا تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا.

تبلیغات

در روز پنج شنبه Fauci به خصوص محکوم فلوریدا است که در ادامه به رفتن را از طریق با برنامه ریزی reopenings از تم پارک ها و سواحل برای فصل تابستان با وجود بالا رفتن سرسام آور, موارد, شماره, در ظاهر خود را در Megyn kelly هفتگی پادکست در covid-19.

تبلیغات

"وجود دارد برخی از زمانی که با وجود دستورالعمل ها و توصیه های برای باز کردن با دقت و محتاطانه برخی متحده قلم بیش از آن و فقط باز کردن بیش از حد سرعت" Fauci, گفت:, و اضافه کرد که فلوریدا بود به خصوص "شروع به پریدن کرد بیش از یک زن و شوهر از پست های بازرسی."

سخنان خود یک تضاد کامل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را که بارها و بارها در پاسخ به همه گیر با glib تمسخر شک و تردید و racism. یک نفر می تواند استدلال می کنند که continuing به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری طاعون تظاهرات در حالی که دولت موعظه محاسن از به تاخیر انداختن بازگشایی برنامه می فرستد سیگنال مخلوط متحده به تلاش برای حرکت به این بحران بین المللی با خیال راحت.

تبلیغات

فقط یک فکر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن