تشخیص صورت مرتبط به یک دوم بازداشت غیر قانونی توسط پلیس دیترویت

KENGKAT via Getty Images نادرست تشخیص صورت مطابقت منجر به دستگیری یکی دیگر فرد بی گناه. با تو

توسط DOSTEMANSALAM در 21 تیر 1399
AI (artificial intelligence) concept, machine learning, nanotechnologies and face recognition concept, Interactive artificial intelligence digital advertisement in event exhibition hall, CCTV camera
KENGKAT via Getty Images

نادرست تشخیص صورت مطابقت منجر به دستگیری یکی دیگر فرد بی گناه. با توجه به Detroit Free Press, پلیس در این شهر بازداشت یک مرد به اتهام رسیدن به یک فرد ماشین تلفن خود را و پرتاب آن شکستن این مورد و آسیب رساندن به صفحه نمایش در این فرآیند است.

صورت به رسمیت شناختن پرچم مایکل الیور به عنوان ممکن است مظنون و قربانی را شناسایی و او را در یک عکس ترکیب به عنوان کسی که آسیب دیده و تلفن خود را. الیور بود به اتهام جنایت تعداد larceny بیش از آوریل 2019 حادثه است. او گفت که او نمی ارتکاب جرم و شواهد پشتیبانی خود را ادعا می کنند.

مجرم که ثبت شد در فیلم های گرفته شده بر روی یک گوشی به نظر نمی مانند الیور. برای یک چیز او خالکوبی روی بازوی خود را و وجود ندارد قابل مشاهده بر روی فرد در این ویدئو. زمانی که الیور وکیل گرفت و عکس او را به قربانی و دستیار دادستان آنها توافق الیور شده بود misidentified. یک قاضی بعد از اخراج مورد.

تشخیص چهره تکنولوژی استفاده شده در Oliver مورد قبل از قوانین جدید به اجرا در آمد. دیترویت پلیس می تواند در حال حاضر تنها استفاده از آن به بررسی جنایات خشونت. Wayne County بالا آزاردهنده را نیز بررسی تمام صورت به رسمیت شناختن موارد زمانی که یک دستیار تعقیب دادستان و سرپرست معتقدند که اتهامات باید گذاشته شود.

این است که نه تنها زمان افسران در شهرستان به اشتباه دستگیر کسی زیر یک غلط مطابقت. در مورد بالا مشخصات در اوایل سال جاری آنها دستگیر و بازداشت رابرت ویلیامز برای تقریبا 30 ساعت برای جرمی که مرتکب نشده بوده. اینها دو مورد شناخته شده غیر قانونی بازداشت برای جلوگیری از غلط تشخیص صورت منطبق است.

اواخر ماه گذشته دیترویت رئیس پلیس جیمز کریگ پیشنهاد تکنولوژی گروه استفاده می کند که ایجاد شد DataWorks به علاوه همیشه قابل اعتماد نیست. "اگر ما فقط به استفاده از فن آوری به خودی خود برای شناسایی کسی که من می خواهم بگویم 96 درصد از زمان آن خواهد misidentify او گفت:" در یک جلسه عمومی با توجه به مادربرد. از شروع سال تا ژوئن 22nd, نیروی با استفاده از این نرم افزار 70 بار در بخش اطلاعات عمومی. در همه اما دو تا از این موارد شخصی که تصویر فن آوری تجزیه و تحلیل شد ،

الیور و ویلیامز هر دو مردان سیاه و سفید. مطالعات مختلف نشان داده اند وجود دارد عناصر مفقود در صورت به رسمیت شناختن tech.

"دیترویت پلیس جدید سیاست یک برگ انجیر فراهم می کند که کمی به هیچ حفاظت در برابر خطرناک تکنولوژی معرض یک بی حد و حصر تعداد زیادی از مردم به این حوادث که رابرت ویلیامز و مایکل الیور در حال حاضر تجربه" اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا میشیگان قانونی مدیر دن Korobkin گفت: Engadget, در بیانیه ای.

"قانونگذاران باید اقدام فوری برای جلوگیری از اجرای قانون استفاده از این تکنولوژی تا زمانی که آن را می توان مشخص کرد که چه سیاست اگر هر یک می تواند به طور موثر جلوگیری از این تکنولوژی لازم است ، در همان زمان پلیس و دادستان ها در سراسر کشور باید با بررسی همه موارد مربوط به استفاده از این تکنولوژی و باید به اطلاع تمام افراد متهم به عنوان یک نتیجه از آن است. این تکنولوژی خطرناک است که اشتباه و خطرناک است که درست است."

شده اند وجود دارد تماس در سطوح مختلف دولت به ممنوعیت پلیس با استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی از جمله از حزب دموکرات در ایالت میشیگان در مجلس نمایندگان. چندین شهر از جمله بوستون و سانفرانسیسکو را ممنوع یا محدود کردن استفاده از تشخیص چهره. اعضای کنگره ثبت یک لایحه در ماه گذشته که به دنبال "منع بیومتریک نظارت توسط دولت فدرال صریح و روشن و بدون مجوز قانونی."

برخی از شرکت های فن آوری است که کار کرده اند در صورت تشخیص باید مجددا مواضع خود در فناوری. آی بی ام می گوید آن را دیگر توسعه "هدف کلی" تشخیص صورت با توجه به حقوق بشر و نگرانی است. آمازون دارای متوقف شد پلیس با استفاده از Rekognition در حالی که مایکروسافت نمی خواهد خود را به فروش تشخیص چهره تکنولوژی به ادارات پلیس تا زمانی که وجود دارد قوانین فدرال "مبتنی بر حقوق بشر است."

در این مقاله: دیترویت aclu پلیس و آزادی های مدنی در صورت به رسمیت شناختن facialrecognition حفظ حریم خصوصی جرم, قانون اجرای lawenforcement میشیگان غیر قانونی بازداشت wrongfularrest, اخبار, دنده فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن