خرید رپورتاژ

A demonstration of how Live Link Face records a person's facial movements.
Unreal Engine

جدید برنامه iOS برای Unreal Engine با استفاده از آی فون خود را به ضبط خود را به صورت عبارات و تحریک و تشجیع کردن صفحه شخصیت را در زمان واقعی است. لینک زنده صورت طراحی شده است به کار در هر دو بازی حرفه ای تولید تنظیمات مانند یک صدا با بازیگران در کامل mocap را مناسب و amaetur آنهایی که مانند یک هنرمند در یک میز با توجه به یک پست وبلاگ از Unreal Engine توسعه دهنده بازی حماسی. این برنامه در حال حاضر در دسترس از فروشگاه app اپل.

این برنامه با استفاده از اپل واقعیت افزوده پلت فرم ARKit و آی فون جلوی TrueDepth دوربین (معرفی شده بر روی آی فون X در سال 2017) به تصرف ویژگی های صورت و انتقال داده ها به موتور غیرواقعی. این نرم افزار همچنین قطاری سر و گردن جنبش است.

برای حمایت از کار مشترک زندگی می کنند پیوند صورت با استفاده از شبکه های چندپخشی به همگام سازی با دستگاه های متعدد در یک بار. توسعه دهندگان وعده “قوی timecode پشتیبانی و دقیق قاب دقت” را به حمایت بیشتر از چند دستگاه همگام سازی. این “شاخک حساس همگام سازی” ویژگی اجازه می دهد تا برنامه برای ارتباط با یک استاد ساعت روی صحنه است.

پست نمی کند که آیا یک اندیشه معادل برنامه با این نسخهها کار. این می تواند به دلیل آن خواهد بود نزدیک به غیر ممکن است برای اطمینان از این mocap را برنامه کار می کند با ده ها تن از متفاوت جلوی دوربین نصب setups در بر داشت در بسیاری از گوشی های آندروید در دسترس است. توسعه آن را برای آی فون به معنی حماسه می تواند هدف TrueDepth دوربین و لازم نیست به نگرانی در مورد تغییرات در آن است.

Unreal Engine یکی از مهمترین و به طور گسترده ای مورد استفاده در تولید ابزار برای بازی ها و دیگر رسانه های موجود در عنوان به عنوان بزرگ به عنوان Fortnite و این Mandalorian. حماسه قصد دارد برای ادامه ساخت غیرواقعی به طور گسترده ای در دسترس و گفت: “ادامه داد: دموکراسی از زمان واقعی ابزار به صورت مجازی تولید یکی از اهداف اصلی Unreal Engine توسعه است.”

در این مقاله: غیر واقعی unreal engine, اپل, برنامه ها, حماسه بازی ها, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de