Facebook آخرین تبلیغات رفت و برگشت طول می کشد پایین QAnon-صفحات مرتبط

NurPhoto via Getty Images Facebook حذف کرده و ده ها تن از حساب های صفحات و گروه های فشار QAn

توسط DOSTEMANSALAM در 17 اردیبهشت 1399
Facebook logo displayed on a phone screen is seen in this multiple exposure illustration photo taken in Krakow, Poland on January 16, 2020. (Photo by Jakub Porzycki/NurPhoto via Getty Images)
NurPhoto via Getty Images

Facebook حذف کرده و ده ها تن از حساب های صفحات و گروه های فشار QAnon تئوری های توطئه به عنوان یک نتیجه از آن تحقیقات در سرب تا سال 2020 انتخابات.

این شرکت اعلام کرد که حساب حذف به عنوان بخشی از آن در مارس گزارش "هماهنگ اصیل رفتار است." این شرکت همچنین حذف شبکه از حساب مرتبط به ایران و روسیه و همچنین VDARE ضد مهاجرت در ایالات متحده است.

از بین بردن علامت اولین بار Facebook علنا اعلام کرد اقدام علیه QAnon, یک راست توطئه گروهی است که سرچشمه در 4Chan و ممنوع شده است در سیستم عامل های دیگر مانند Reddit. Facebook مشخص نیست دقیقا چه کسی در پشت این تلاش تنها که "تحقیقات نشان لینک کلیک کنید برای افراد مرتبط با QAnon."

Facebook سر از سیاست امنیتی ناتانیل Gleicher گفت: حساب های قبل از تاریخ coronavirus همه گیر اما که "ما دیده ایم آنها فرصت طلبانه اهرم COVID-موضوعات مرتبط است."

Examples of the posts shared by the accounts removed by Facebook.
نمونه هایی از پست های به اشتراک گذاشته شده توسط QAnon-حساب های مرتبط حذف Facebook.
Facebook

"آنها اغلب در مورد ارسال اخبار و موضوعات از جمله انتخابات ریاست جمهوری و نامزدهای فعلی دولت آمریکا ضد سامی و ضد آسیایی توطئه و COVID-19," Facebook نوشت: در گزارش takedowns. "در حالی که آن را به نظر می رسد تمرکز این کمپین برخی از افراد در پشت این تلاش اقدام به کسب درآمد خود را clickbait محتوا از طریق فروش پیراهن و سایر کالا."

به عنوان NBC News, اشاره, صفحات نشان دهنده تنها یک "بخش" از QAnon حامیان' Facebook حضور. در حالی که Facebook با هدف کم ارزش کردن و پنهان کردن تئوری های توطئه و اطلاعات غلط شرکت نمی کند حذف پست که نیست در غیر این صورت نقض قوانین خود را.

با هم پنج صفحات, 20 حساب و شش گروه های رسیده بیش از 150 ، 000 Facebook کاربران این شرکت اعلام کرد. یک صد و سی و سه هزار کاربر را دنبال کرده بود حداقل یکی از صفحات 30,000 پیوست و تا به حال حداقل یکی از گروه های. در حالی که یک زیر مجموعه از Facebook را 195 میلیون ما کاربران آن هنوز هم برجسته چگونه تعداد کمی از "حاشیه" به حساب می آورید نسبتا گسترده توزیع در شبکه های اجتماعی است.

در این مقاله: facebook, رسانه های اجتماعی, امنیت, امنیت qanon تئوری های توطئه اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب