Facebook لینک تمام سال 2020 ما انتخابات پست به آن رای دهندگان hub

Facebook روز جمعه Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل به اشتراک گذاشته جزئیات بیشتر در این شرکت د

توسط DOSTEMANSALAM در 7 تیر 1399
Facebook Voter Information Center
Facebook

روز جمعه Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل به اشتراک گذاشته جزئیات بیشتر در این شرکت در سال 2020 ما انتخابات برنامه دارد. زوکربرگ گفت: رسانه های اجتماعی به نمایش آن رای گیری مرکز اطلاعات در بالای Facebook و Instagram نرم افزار.

هنگامی که آن را مفصل توپی هفته گذشته Facebook گفت: امیدواریم به کمک 4 میلیون نفر ثبت نام برای انتخابات آینده است. مرکز اطلاع کاربران از اطلاعیه ها و تغییرات در روند انتخابات. آن را نیز ارائه اطلاعات در مورد موضوعاتی مانند ثبت نام دوره های زمانی که رای گیری اولیه شروع می شود و مهلت درخواست برای رای دادن از طریق پست.

وقتی که می آید به موارد بالقوه از رای دهندگان سرکوب هر پست که اشاره 2020 انتخابات خواهد شد و شامل یک لینک به رای دهندگان اطلاعات مرکز. Facebook همچنین قصد دارد به پرچم نوشته های ساخته شده توسط سیاستمداران در این راه همان. "این نه یک قضاوت از اینکه نوشته های خود را دقیق هستند" گفت: زوکربرگ. "اما ما می خواهیم مردم را به دسترسی به اطلاعات معتبر یا راه است." او در ادامه می گویند دلیل این شرکت نیست و مصرف متنوع تر تعدیل رویکرد این است که آن را دشوار خواهد بود به انجام این کار در مقیاس بزرگ.

زوکربرگ گفت: این شرکت همچنین محکم کردن سیاست های خود را بر محتوا که گمراه مردم در هنگام و یا چگونه آنها می توانند رای بدهند. در 72 ساعت منتهی به روز انتخابات, شرکت در انتخابات مرکز عملیات حذف خواهد شد پست که شامل اطلاعات نادرست در مورد رای گیری شرایط. این شرکت کار خواهد کرد مقامات دولت برای تصمیم گیری در مورد صحت نوشته های که به طور بالقوه نقض سیاست.

Facebook نیز ممنوعیت پست که به دروغ ادعا می کنند وجود دارد یخ عوامل در یک ایستگاه رای گیری چک کردن مدارک از آنجا که مکرر تاکتیک های استفاده شده توسط برخی برای جلوگیری از مردم را از رای دادن. برای بسیاری همین دلیل این شرکت نیز برنامه ای برای حذف پست های که تهدید هماهنگ دخالت. به عنوان مثال زوکربرگ داد این است که از کسی که نوشتن چیزی مانند دوستان خود خواهد بود وجود دارد برای اطمینان از "تنها حق رای مردم."

در همان جریان زوکربرگ اعلام Facebook اضافه خواهد شد هشدار به پست ها از سیاستمداران که شکستن این شرکت قوانین. رسانه های اجتماعی غول اخیرا تحت فشار قابل توجهی به تغییر برخی از آن دیرینه سیاست. با توجه به فشار از حقوق مدنی و گروه های ضد افترا لیگ مختلف با مشخصات بالا تبلیغ گفت: آنها را به طور موقت متوقف کردن تبلیغات بر روی پلت فرم از طریق ماه جولای.

در این مقاله: Facebook, رسانه های اجتماعی, مارک زوکربرگ, سیاست, انتخابات, سال 2020, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.
آخرین مطالب