Facebook در نهایت بگویید عمه خود را که مقاله از 3 ماه پیش

تصویر: Facebookبالا بردن دست خود را اگر شما گاهی اوقات فراموش کرده ام در نگاه به تاریخ انتشار مقاله قبل از شما

توسط DOSTEMANSALAM در 7 تیر 1399
Illustration for article titled Facebook Will Finally Tell Your Aunt That Article Is From 3 Months Ago
تصویر: Facebook

بالا بردن دست خود را اگر شما گاهی اوقات فراموش کرده ام در نگاه به تاریخ انتشار مقاله قبل از شما نفس نفس به اشتراک گذاری آن با دوستان ؟ خوب است شما تنها انسانی است. پس از سال ها ترویج قدیمی و منسوخ شده, محتوا, Facebook در نهایت می خواهد به شما کمک کند به یاد داشته باشید. با توجه به پست های اخیر وبلاگ توسط جان Hegeman معاونت غذا و داستان های این شرکت نورد از یک برنامه جدید از ویژگی های است که شما بگویید اگر یک مقاله است که بیش از 90 روز است. اطلاع رسانی روی صفحه نمایش خواهد شد تا پاپ با گزینه های به ادامه یا اشتراک گذاری و یا لغو.

تبلیغات

با توجه به Hegeman, Facebook داخلی تحقیقات نشان داد که "به موقع بودن یک مقاله مهم قطعه ای از بافت است که کمک می کند تا مردم تصمیم بگیرند که چه به عنوان خوانده شده اعتماد و به اشتراک گذاری." او اشاره می کند که اخبار ناشران نگران هستند که های مطالب قدیمیتر خواهد misconstrue رویدادهای جاری و می گوید که این ویژگی کمک خواهد کرد که کاربران را به "تصمیم گیری آگاهانه در مورد آنچه که برای اشتراک گذاری در Facebook."

البته تاریخ انتشار مقاله را فراهم می کند یک اقدام فوری و مفید در زمینه به فرد خواندن آن, اما برخی از 'اخبار' سایت های در حال حاضر پیدا کردن یک راه در اطراف این. گزارش های محبوب اطلاعات جزئیات چگونه تعداد کمی از کاربران که کنترل شبکه های کوچک از Facebook صفحات و وب سایت های گردش سال-خبر های قدیمی ولی آن را به نگاه مانند حوادث شرح داده شده در این مقالات بسیار اتفاق افتاده است به تازگی. محبوب اطلاعات می گوید:

"این سایت شناسایی آتش زا داستان — که اغلب ماه ها یا سال — که طعمه تعصب و ترس است. این سایت سپس بازنویسی داستان با هیچ نشانه ای که این داستان قدیمی است. این تولید یک "جدید" لینک است که قادر به رشد در Facebook الگوریتم."

تبلیغات

این گزارش فراهم می کند نمونه ای از یک داستان است که TapHaps.com منتشر شده در ژوئن 19 سال 2020 با تیتر "خانواده نمایش 'جنوبی غرور" ثبت نام غریبه مواجه و آنها را با تفنگ." اما داستان اصلی که این مقاله اشاره می کند در اصل منتشر شد پنج سال پیش در سال 2015.

مثال دیگر این است که یک 25 ژوئن 2020 مقاله با تیتر "اوهایو پدر و آتش سوزی پس از کارشناسان انفجار او را برای دختر 'بی رحمانه' مجازات است." که TapHaps مقاله لینک به ایمیل های روزانه مقاله و یک ABC 5 اخبار کلیولند مقاله که هر دو در اصل منتشر شده در دسامبر 2018. این TapHaps مقاله اشاره می کند و نه سن اصلی داستان است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

Facebook شده است به شدت انتقاد کرد به تازگی برای اجازه می دهد ساختگی اخبار مقالات برای انتشار به طور گسترده ای در سراسر پلت فرم آن است. سیاسی در گزارش آوریل سال 2020 است که حدود 40 درصد از covid-19 مربوط به ادعای افشا و خنثی با واقعیت-چکرز باقی مانده در Facebook با وجود Facebook دانستن آنها نادرست است. جمعی که اطلاعات نادرست بوده است به اشتراک گذاشته شده در سراسر Facebook 1.7 میلیون بار...در شش زبان است. با توجه به مطالعه منتشر شده در Nature.com, Facebook گسترش اطلاعات غلط سریع تر از هر سایت دیگر رسانه های اجتماعی. 15% از زمان, Facebook است که معرف سایت غیر قابل اعتماد منابع خبری. نیز شده است وجود دارد بسیاری از سوالات بیش چقدر درآمد تبلیغات Facebook با چنگک جمع کردن در از خبر جعلی حتی در پی شرکت رسانه های اجتماعی منع جعلی سایت های خبری با استفاده از آن شبکه تبلیغات.

تبلیغات

Hegeman همچنین گفت که Facebook را تست دیگر هشدار از طریق صفحه نمایش با هدف قرار دادن پست با لینک های که ذکر covid-19 و پس از آن هدایت کاربران به آن covid-19 مرکز اطلاعات معتبر اطلاعات سلامت. به نظر می رسد مانند Facebook است در نظر گرفتن یک نشانه از توییتر در تلاش برای مقابله با اطلاعات غلط است که گسترش آن در رسانه های اجتماعی پلت فرم بیش از حد. آن را نیز شامل یک هشدار از طریق اگر کسی می خواهد برای به اشتراک گذاشتن یک مقاله در واقع بدون خواندن آن را? فقط زمان خواهد شد بگویید. Facebook سعی شده است که کاهش جعلی, اخبار , داستان, در گذشته, اما آن کار نمی کند.

خیلی بیشتر وجود دارد (یا حداقل باید باشد) که می رود به تصمیم گیری اگر یک مقاله خبری را باید به اشتراک گذاشته در سراسر رسانه های اجتماعی—و که باید بر روی فرد های آن است. که ما به اعتماد Facebook و یا دیگر سایت های رسانه های اجتماعی برای فیلتر کردن غیر قابل اعتماد منابع خبری? Facebook نگه می دارد و یک صفحه راهنما با راهنمایی به نقطه جعلی اخباراما این ویژگی های جدید آن را نورد را پوشش میدهد تنها یکی از ده امتیاز در این لیست نه به ذکر است هر کسی هنوز هم می توانید به اشتراک گذاشتن یک مقاله در واقع بدون خواندن آن و یا تایید تاریخ انتشار اگر آنها را به نقطه نظر خود را منعکس شده در تیتر. اما من فقط اشاره دوباره نوشتن اخبار مقالات به خاطر هل دادن یک روایت چیزی است که بسیاری از مردم بی اطلاع هستند چرا که آنها نمی خواهد نگاه گذشته تیتر. کمی با ارنج زدن Facebook یا Twitter ممکن است کمی یادآوری خوبی به انجام علت سعی و کوشش قبل از به اشتراک گذاری یک مقاله اما ain't gonna do جک گه به خلاص شدن از شر fake اخبار.

تبلیغات
آخرین مطالب