Facebook را کم ارزش کردن coronavirus شایعات در آن COVID-19 مرکز اطلاعات

NurPhoto via Getty Images Facebook است که مصرف یک گام به مبارزه با اطلاعات غلط در مورد COVID-

توسط DOSTEMANSALAM در 25 تیر 1399
Facebook logo is displayed on a mobile phone screen photographed for illustration photo in Krakow, Poland on 16 January, 2020. (Photo by Beata Zawrzel/NurPhoto via Getty Images)
NurPhoto via Getty Images

Facebook است که مصرف یک گام به مبارزه با اطلاعات غلط در مورد COVID-19. این شرکت با اضافه کردن یک بخش جدید به coronavirus اطلاعات مرکز به نام "حقایق در مورد COVID-19." از ویژگی های جدید "را کم ارزش کردن افسانه های رایج در مورد این بیماری همه گیر مانند شایعاتی که نوشیدن آب ژاول را درمان ویروس (آن را نمی خواهد)" مارک زوکربرگ به اشتراک گذاشته شده در یک Facebook post.

زوکربرگ همچنین گفت: این شرکت خود را گسترش دهد اعلانات آگاهی عامه در مورد ماسک پوشیدن بین المللی است. هشدار که یادآوری مردم به پوشیدن ماسک قبلا به نظر می رسد در Facebook و Instagram تغذیه در ایالات متحده است.

هر چند Facebook گرفته است تعدادی از مراحل را برای مبارزه با اطلاعات غلط در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس مانند ارسال هشدار به افرادی که به اشتراک گذاری و یا ارتباط برقرار کردن با پست هایی که بعد از افشا و خنثی و حذف شد. اما برخی از کارشناسان با انتقاد از این رویکرد گفت: هشدار های خاص به اندازه کافی از آنجا که آنها اجازه ندهید که کاربران می دانند که قبل از ارسال شد که باعث هشدار.

زوکربرگ همچنین اعلام کرد که او را زنده جریان دیگری گفتگو با دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی "به بحث ما پاسخ به Covid آنچه که ما نیاز به انجام بعدی برای جلوگیری از این ویروس از گسترش و چگونه نزدیک ما به واکسن."

در این مقاله: Facebook, Mark Zuckerberg coronavirus Covid-19, رسانه های اجتماعی, اطلاعات, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب