Facebook به اشتراک گذاشته شده کاربر داده ها با توسعه دهندگان آن باید دوباره

Pornpak Khunatorn via Getty Images Facebook اتحاد فاش و در عین حال یکی دیگر از توسعه دهندگان

توسط DOSTEMANSALAM در 12 تیر 1399
Bangkok, Thailand - July 14th, 2019: Facebook signup web page app on smart phone Samsung Galaxy S10 with user sign in registration screen using social networking and computer notebook from anywhere office.
Pornpak Khunatorn via Getty Images

Facebook اتحاد فاش و در عین حال یکی دیگر از توسعه دهندگان دریافت اطلاعات کاربر آنها نباید داشته باشد. به گفته این شرکت حداقل چند هزار توسعه دهندگان قادر به دسترسی به برخی از اطلاعات شخصی از "غیر فعال" کاربرانی که تا به حال استفاده می شود برنامه های خود را در بیش از 90 روز است.

تحت Facebook دستورالعمل توسعه دهندگان نباید دریافت اطلاعات از کاربران هنگامی که تبدیل شدن آنها به "غیر فعال" که Facebook را تعریف می کند به عنوان کسانی که با استفاده از این نرم افزار در بیش از 90 روز است. این شرکت با معرفی این قانون در سال 2018 پس از کمبریج Analytica رسوایی مجبور به شبکه های اجتماعی برای تشدید توسعه آن سیاست.

Facebook فاش نمی, چگونه زمانی که "مسئله" شده بود در اطراف قبل از آن ثابت بود و یا چگونه بسیاری از کاربران ممکن است نهفته است. این شرکت گفت که تحت تاثیر "حدود 5000 توسعه دهندگان" از "چند ماه گذشته." Facebook نیز مشخص نیست دقیقا چه اطلاعات ممکن است نادرست به اشتراک گذاشته شده اما گفت که کاربران قبلا مجاز از این نرم افزار برای دریافت اطلاعات در سوال.

"ما را دیده اند شواهدی وجود دارد که این موضوع منجر به اشتراک گذاری اطلاعات است که مغایر با مجوز داد مردم زمانی که آنها وارد شده با استفاده از Facebook" شرکت نوشت.

Facebook اشاره کرد آن ثابت موضوع روز پس از آن کشف شد و آن را به برنامه "به خاطر بررسی است."

در این مقاله: Facebook, رسانه های اجتماعی, کمبریج Analytica, توسعه دهندگان, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب