Facebook می گوید iOS 14 جدید ابزار حریم خصوصی آسیب می تواند آگهی خود را کسب و کار

اپل ساخته شده است آن را حتی سخت تر برای توسعه دهندگان به معدن داده های خود را در iOS 14. یکی از اضافات جدید مانع از تبلیغ مخفیانه پیگیری شما در سراسر تقریبا تمام برنامه های کاربردی و وب سایت ها و Facebook برای یکی نیست به دنبال به جلو به آن است.

در Facebook را Q2 پیگیری درآمد تماس شرکت Chief Financial Officer, دیوید Wehner به نام روز رسانی آینده یک “باد مخالف” و را ” “آن را سخت تر برای توسعه دهندگان نرم افزار و دیگران به رشد استفاده از تبلیغات در Facebook و واقعا خارج از شرکت اپل به حدی است.”

از همه مهمتر Wehner اشاره کرد که در iOS 14 به طور بالقوه می تواند صدمه دیده آگهی خود را کسب و کار شبکه های اجتماعی را منبع اصلی درآمد و بعد در این سال سه ماهه چهارم است که زمانی که اپل انتظار می رود که به طور گسترده رول از به روز رسانی. وی افزود: از جمله “تهاجمی پلت فرم تغییر سیاست” نیز تهدیدی برای کسب و کارهای کوچک است که بستگی آگهی ردیابی به خصوص در طول یک بیماری همه گیر که “آنلاین بسیار مهم است”.

“من فکر می کنم ما دیده ایم این سیستم عامل آنلاین مانند Facebook و تبلیغات هدفمند واقعا کمک بزرگی برای کمک به کسب و کارهای کوچک در یک زمان وقتی که تاسیسات آنلاین است که بسیار مهم است و ما نگران آن است که پلت فرم تهاجمی تغییر سیاست قطع خواهد شد که در آن تاسیسات در یک زمان هنگامی که کسب و کار واقعا به آن نیاز به رشد” او گفت:.

این ویژگی خاص در سوال این است که iOS 14 تبلیغ جدید ردیابی رضایت گزینه است. آی فون توسعه دهندگان به زودی باید به صراحت درخواست کاربران قبل از آنها می توانید آنها را در سراسر برنامه های کاربردی و یا وب سایت های آنها خود را ندارد.

هر دستگاه دارای یک شناسه منحصر به فرد است که تبلیغ استخدام به مقایسه و تطبیق داده های شخصی آنها را جمع آوری کرده ایم شما را از هزاران خدمات و شناسایی شما. این را قادر می سازد آنها را به شما نشان می دهد تبلیغات است که به طور خاص تهیه کردن به منافع خود — صرف نظر از کدام برنامه و یا وب سایت شما در آن هستید. iOS 14 نیست پایان دادن به این عمل اما آن را می سازد آن را اجباری برای توسعه دهندگان برای ارائه انتخاب کردن در سوئیچ.

Facebook تنها نیست اما. یک گروه از چندین اروپا تبلیغ کرده اند ابراز نگرانی های مشابه و استدلال کرد که پاپ تا هشدار حمل “در معرض خطر از کاربر امتناع.”

پس از آن نسخه بتا iOS 14 در حال حاضر unmasked چگونه بسیاری از توسعه دهندگان مانند Infinite بودند مخفیانه خواندن همه چیز کاربران آیفون کپی شده بر روی تلفن های خود را. این عمل نیز گزارش فرود آمد Linkedin در یک طرح دعوی در دادگاه توسط نیویورک-بر اساس کاربر آی فون که ادعا شده که مایکروسافت متعلق به شرکت می خواند کلیپ بورد اطلاعات بدون رضایت.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>